ساز ماسک در پاسخ به COVID-19 همه گیر با امکان دسته کوچک تولیدی در سراسر جهان به تولید ماسک محافظ

بیش از 88,500 بازدید رخ داده است توسط بیش از 20 ، 000 بازدید کننده در makermask.com سایت در طول 48 ساعت گذشته برای دریافت اطلاعات در مورد ماسک و بیش از 1500 نفر از ساز/سرگرمی جوامع, بهداشت و درمان, سازمان ها, شرکت ها و دولت را دریافت طرح ها و مشخصات برای ماسک ساز.

“پاسخ به ساز, ماسک, باور نکردنی شده است. ما شاهد علاقه ماسک از ترکیبی متنوع از مردم و سازمان ها در سراسر جهان که به دنبال محافظت از سلامت خود را در طول این جهانی و همه گیر. ساز, ماسک, راه اندازی مردمی است ‘اکوسیستم ابتکار’ برای کمک به مردم در طول این جهانی و همه گیر. آنچه که ما در حال تلاش برای انجام شده است برای ارائه به اندازه کافی انسجام با پلت فرم های دیجیتال ما برای فعال کردن و هماهنگ عمل ده ها هزار نفر از مردم و سازمان ها بدون ارائه بیش از حد ساختار است که مانع اقدامات خود را یا سازش کامل خود را از مالکیت خود به خود تولید” گفت: Jonathan Roberts, co-founder از غیر انتفاعی RPrime و موسس شریک در سیستم جرقه زنی شرکای یک شرکت سرمایه گذاری مستقر در Bellevue, Washington. “ما در حال ایجاد یک تعادل بین کمک به سازماندهی و هماهنگی تلاش ها در حالی که در همان زمان رها کردن ارواح حیوانی و نوآوری از مردم در سراسر جهان در سازمان ها از همه نوع و اندازه و افراد کار خود را. لینک های مشترک است که همه آنها در تلاش برای انجام کار درست است. همه آنها با تمرکز بر تجهیز قهرمانان واقعی کسانی که در خط مقدم مقابله با COVID-19 با تجهیزات آنها نیاز به امن و موثر است.”

در طول 24 ساعت گذشته, علاقه makermask.com شروع به پریدن کرد از چهار کشور به 88 کشور و همچنان به سرعت با دسته کوچک تولید سایت به سرعت در حال رفتن به عملیات در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان.

“جهانی محبوبیت است که ما شاهد قوی نشان می دهد علاقه به دانلود و درخواست از آمدن در سراسر ایالات متحده در تمام اروپای غربی کشورهای شمال آفریقا ، خاورمیانه و در مجموع از 88 کشور و 69 زبان گفت:” تیلور Odegardمدیر عامل شرکت در NavigatorCRE که مسئول اطلاعات علم و دیجیتال تدارکات برای سایت. “این تحلیل واقعا نشان دادن قدرت از پلت فرم های دیجیتال ما است که ارائه اطلاعات با ارزش و مدل CAD به یک اکوسیستم از کاربران در پاسخ به این بحران”

سازنده ماسک توسعه یافته توسط مخترع روری لارسونمی توان ساخته شده و معمولا با استفاده از مواد در دسترس و سرگرمی درجه پرینتر 3D برای هزینه در حدود $2 به $3 برای هر یک از مواد. این طراحی اجازه می دهد تا CAD-3D بر اساس چاپ ماسک به همراه با راحتی در دسترس تعویض قطعات مانند سلب آب و هوا الاستیک و کیسه جارو. این ماسک قابل استفاده مجدد دارای فیلتر قابل تعویض و گرما-قالب برای هر پوشنده لباس را به صورت فردی برای یک مهر و موم شده مناسب است. به دلیل آن است که قابل استفاده مجدد فقط با تغییر فیلتر یک ساز ماسک معادل 300 ماسک یکبار مصرف بیش از دو ماه دوره است. سازنده ماسک در حال نزدیک شدن NIH تایید و ثبت اختراع برای طراحی در حال بررسی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساز و چگونه می توان این ماسک لطفا با عضویت در این وبینار برگزار می شود پنج شنبه, آوریل 2 در 1:00 pm PST. برای ثبت نام لطفا makermask.com.

ساز, ماسک, طرح توانمندسازی جوامع برای ایجاد لازم است کالا به صورت محلی و به سرعت به کاهش گسترش بیماری محافظت بیشتر مردم و کاهش بار در تجهیزات پزشکی/وزارت دفاع/دولت و مردم را در سراسر جهان چیزی است که آنها می توانید انجام دهید به بخشی از راه حل برای این بیماری همه گیر در حالی که ساختمان و آموزش قابلیت برای آینده است.

منبع ماسک ساز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>