عمده ما شرکت های هواپیمایی را تایید متوسط چک برای مسافران

عمده ایالات متحده هواپیمایی گروه تجارت در روز شنبه گفت: این حمایت آمریکا امنیت حمل و نقل آمریکا (TSA) چک کردن درجه حرارت مسافر و مشتری رو به کارکنان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

خطوط هوایی آمریکا که نشان دهنده متحده بزرگترین خطوط هوایی از جمله خطوط هوایی آمریکا United Airlines خطوط هوایی دلتا و خطوط هوایی جنوب غربی گفت: چک “را اضافه کردن یک لایه اضافی از حفاظت برای مسافران و همچنین خطوط هوایی و کارکنان فرودگاه. متوسط چک نیز ارائه خواهد شد و با هماهنگی و اعتماد به نفس بسیار مهم است که برای راهاندازی مسافرت هوایی و اقتصاد کشور ما.”

یک مقام آمریکایی روز شنبه گفت هیچ تصمیم گیری شده است در مورد اینکه آیا به حکم چک, اما گفت که این مسئله موضوع مذاکرات گسترده میان سازمان های دولتی و با خطوط هوایی ایالات متحده و افزود: تصمیم گیری به طور بالقوه می تواند ساخته شده به عنوان اوایل هفته آینده.

یک مسیر ممکن خواهد بود برای یک پروژه آزمایشی یا در ابتدا شروع حرارت چک در ایالات متحده به بزرگترین فرودگاه. سوال باقی می ماند در مورد آنچه که دولت انجام می دهد اگر کسی به درجه حرارت بالا و تبدیل شده بود به دور از یک پرواز است.

مقامات ایالات متحده گفت: متوسط چک نمی خواهد از بین بردن خطر ابتلا به کروناویروس موارد اما می تواند به عنوان یک عامل بازدارنده برای جلوگیری از افرادی که احساس خوبی از سفر.

TSA مدیر David Pekoske گفت: کارکنان در طول یک تاون هال جلسه روز شنبه که هیچ تصمیم گیری ساخته شده بود با توجه به دمای ممکن چک از مسافران در فرودگاه ها و سوالات باقی مانده در مورد که در آن چنین چک ممکن است محل و که آژانس ممکن است آنها را انجام دهد.

“این یک بحث است که مداوم برای چند هفته در حال حاضر,” او گفت:.

یک TSA سخنگوی بلافاصله نظر شنبه.

مرزی شرکت های هواپیمایی گفت: در روز پنجشنبه آغاز خواهد شد دما نمایش برای همه مسافران و خدمه در ژوئن 1 و بار هر کسی با درجه حرارت و یا بیش از 100.4 درجه فارنهایت (38 درجه).

این حرکت برای اولین بار در میان عمده خطوط هوایی ایالات متحده و به دنبال آن صنعت الزامی صورت پوشش برای تمام مسافران و افزایش روش های تمیز کردن به آدرس coronavirus نگرانی.

شرکت هواپیمایی گروه گفت: داشتن درجه حرارت چک انجام شده توسط TSA “خواهد اطمینان حاصل شود که روش های استاندارد هستند.”

تایید می آید و در میان نشانه هایی از متوسط سفر دوباره بجای اول برگشتن از پایین تاریخی. روز جمعه TSA نمایش 215,444 مردم در فرودگاه برای بازرسی اولین بار تعدادی صدر 200,000 از مارس 26. اما آن است که هنوز کسری از 2.6 میلیون نمایش در روز معادل سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im