معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن هنوز به پرسشی در مورد تجاوز جنسی به اتهام ساخته شده توسط یکی از کارکنان سابق در 10 مصاحبه با شبکه های بزرگ از اواخر آوریل فاکس نیوز گزارش داد.

تارا Reade سابق سنا مشاور در آوریل 12 گفت بایدن حمله او در سال 1993 و می گوید او به دیگران در مورد آن. یک سخنگوی بایدن گفت که این ادعا نادرست است و سابق مجلس سنا کارکنان اداری نیویورک تایمز گفت آنها نه به خاطر هر گونه حادثه است.

واشنگتن پست گزارش کرده است در این اتهام اما میزبان در شبکه های بزرگ را نمی خواسته و بایدن در مورد آن در هوا, مصاحبه, از جمله اندرسون کوپر و بروک بالدوین در سی ان ان جورج Stephanopoulos در ABC, یاسمین Vossoughian جو Scarborough Nicolle والاس و برایان ویلیامز در MSNBC و چاک تاد و کریگ ملوین در NBC.

“همانطور که بیشتر و بیشتر رسانه های عمل به عنوان اگر آنها فقط کشف Reade را با اتهامات فشار تنها ادامه خواهد داد به تبدیل و ارائه امتناع خود را به پرس و جو از همه بیشتر شرم آور” white dog سردبیر Curtis Houck گفته فاکس نیوز.

بسیاری از میزبان اختصاصی قابل پوشش به دیوان عالی کشور نامزدی روند برت Kavanaugh بود که متهم به تجاوز جنسی توسط کریستین Blasey فورد.

فورد شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس سنا در مورد اتهام حمله.

بالدوین به نام فورد شهادت به کمیته قضایی مجلس سنا بود “چیزی کمتر از فوق العاده” و “لحظه ای سرنوشت ساز در تاریخ آمریکا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im