برنده بیش از 100 بازی برای اولین بار در سال 54 بود که یک معامله بزرگ به دوقلوها طرفداران و درآمد خود را برای اولین بار AL مرکزی عنوان در یک دهه ساخته شده است بسیاری از مردم را تشویق. و تمام کسانی که طرفداران اضافه کردن — در می ایستد در مقابل خود را در تلویزیون و در پایین خط.

دوقلوها به ارزش حدود 1.3 میلیارد دلار با توجه به مجله فوربس سالانه محاسبات که در نظر گرفته معتبر است اما قطعی نیست. که افزایش 100 میلیون دلار ارزش از فوربس’ 2019 برآورد 8% پرش به طور کلی ارزش است که بیش از حد بود تنها با یانکی ها, اتباع و آرام.

دوقلوها به ارث برده توسط Pohlad برادران جیم بیل و باب از پدر خود کارل در حال حاضر رای به عنوان 19th, با ارزش ترین حق رای دادن در لیگ اصلی بیس بال تا از 23rd, از یک سال پیش.

به چه دلیل ؟ تمام کسانی که طرفداران که چنان شیفته این تیم آنها خود را صرف زمان و پول بر روی آن. اعلام حضور در هدف زمینه شروع به پریدن کرد به 2,229,152 بزرگترین کل دروازه از سال 2013 و 16 درصد افزایش در طول سال 2018 است. تلویزیون و اعتبار افزایش یافت, با Fox Sports شمالی ثبت 6.33 امتیاز بالاتر در بازار آن بیش از هر تیم اما کاردینالز سرخپوستان و حذفی. که عظیم 63% افزایش بیش از FSN بینندگان را در سال 2018 زمانی که دوقلوها رفت و تنها 78-84 به پایان رسید و 13 بازی خارج از محل.

اضافه کردن آن را به بالا و فوربس محاسبه دوقلوها در زمان در 297 میلیون دلار در فصل گذشته $79 میلیون دلار آن از فروش بلیط به دست آورده $43 میلیون پس از هزینه (به جز مالیات و بهره). که اضافی $38 میلیون گرفته در سال گذشته 14 درصد افزایش می دهد و با توجه به فوربس’ تحلیل دوقلوها’ عامل درآمد بیش از سه برابر از 14 میلیون دلار در سال 2018 است.

غنی تر مخالفان

دوقلوها’ ارزش (و جریان وجوه نقد) است که به مراتب بیشتر خود را postseason نمسیس نیویورک یانکیز ، یانکی ها متعلق به ورثه جورج Steinbrenner هستند اولین MLB حق رای دادن به ارزش 5 میلیارد دلار فوربس گزارش و با ارزش تر از هر متحده ورزشی حرفه ای حق رای دادن به جز NFL را دالاس کابوی ها. نیویورک گرفت و در $683 میلیون دلار درآمد در سال گذشته از جمله $287 میلیون دلار در فروش بلیط به تنهایی.

بخشی از یانکی ها ” افزایش ارزش است که با توجه به خرید آن از 80 درصد از بله شبکه منطقه ای شبکه ورزش که پخش آن بازی ها در تابستان گذشته. جیم Pohlad دوقلوها’ اجرایی و رئیس هیئت مدیره اقدام به خرید FSN و بیش از 20 شبکه های دیگر در سال گذشته و همچنین با توجه به بلومبرگ شد اما بیشتر توپ زدن توسط Sinclair Broadcast Group.

Coronavirus همه گیر ممکن است یک اثر جدی در حق رای دادن ارزش فوربس پیش بینی کرد به خصوص اگر فاصله محدودیت ها کاسته در زمان اجازه می دهد تا به بازی MLB کوتاه فصل است. روباه در حال حاضر به یک قرارداد جدید به televise جهان سری پلی آف و همه ستاره بازی از طریق 2028 یک معامله است که می پردازد MLB بیش از 700 میلیون دلار در سال شروع در سال 2022.

که یک افزایش تقریبا 50 ٪ در هر فصل; ESPN و Turner Sports پرداخت صدها میلیون نفر برای تلویزیون حقوق بیش از حد و انتظار می رود به پرداخت مشابه حق بیمه زمانی که قرارداد خود را پس از منقضی فصل آینده است. و MLB داده است تیم های متهور به فروش محلی جریان حقوق برای تماشای بازی های خود را بدون پرداخت آبونمان تلویزیون.

تیم ارزش افزایش

مانند دوقلو, وایکینگ ها رتبه 19 با توجه به فوربس’ حسابداری در ارزش خود را در میان ورزشی برادران. اما وایکینگ ها خریداری شده توسط یک گروه به رهبری Zygi Wilf برای 600 میلیون دلار در سال 2005 به ارزش بیش از دو برابر دوقلو — معادل 2.7 میلیارد دلار — با توجه به علاقه بیشتری و جریان درآمد NFL نسبت به MLB.

اینها همان دلیل که تیمبرولوز خریداری شده در سال 1995 توسط گلن تیلور (که همچنین در حال حاضر دارای استار تریبیون) برای $88.5 میلیون دلار رتبه 28 در میان 30 تیم NBA با توجه به فوربس’ ارزیابی در ماه فوریه — رتبهدهی نشده است در $1.375 میلیارد فرضی به ارزش بیش از دوقلوها. و وحشی که اتفاقا رتبه 19 در میان تیم NHL است به ارزش $510 میلیون, با توجه به, مجله برآورد در ماه دسامبر.

و وحشی که اتفاقا رتبه 19 در میان تیم NHL است به ارزش $510 میلیون, با توجه به, مجله برآورد در ماه دسامبر بیش از دو برابر $225 میلیون که کریگ Leipold پرداخت می شود, St. Paul حق رای در سال 2008. مینه سوتا, ایالات که صاحب بیل مک گوایر پرداخت 100 میلیون دلار در توسعه هزینه برای پیوستن به MLS در سال 2017 سه برابر شده است در ارزش حدود 300 میلیون دلار از آن فوربس تخمین می زند.

قوی بازگشت

بدون توجه به ارزش های دوقلو شده اند فوق العاده سرمایه گذاری پر سود برای Pohlad خانواده است. کارل Pohlad خود ساخته میلیاردر بانکدار که فوت در سال 2009 خریداری 94 درصد از حق رای دادن در مجموع $43.5 میلیون در سال 1984. از زمان ارزیابی به این معنی Pohlad برادران که درآمد از فروش املاک و مستغلات شرکت خدمات مالی و پپسی بسته بندی مایعات جایگزین گیاهان کمک به آنها را به یک ترکیب خالص ارزش بیش از 3 میلیارد دلار باید رسید 32-به-1 بازگشت پدر خود را بیس بال سرمایه گذاری.

معمولا گسترش شایعه در طول ساخت و ساز از هدف زمینه برگزار شد که Pohlad خانواده در حال برنامه ریزی برای فروش حق رای دادن پس ballpark باز در سفارش به صورت نقدی در حق رای دادن را افزایش ارزش. اما از یک دهه گذشته است از آن پس و با این تیم باقی مانده است Pohlads’ قابل مشاهده ملک با تیم سرمایه گذاری در پیشرفت های مختلف در این پارک در طول سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im