مگی و حیوانات خانگی برای پذیرش در ققنوس-منطقه پناهگاه های این هفته

هر سال حدود 6.5 میلیون همدم وارد پناهگاه حیوانات در سراسر کشور با توجه به جامعه آمریکا برای جلوگیری از ظلم به حیوانات است. از کسانی که حدود 3.3 میلیون سگ و 3.2 میلیون گربه ها هستند.

هر هفته آریزونا جمهوری برجسته یک تعداد انگشت شماری از بسیاری از حیوانات خانگی برای پذیرش در دره پناهگاه است. به بررسی وضعیت خاص حیوانات, لطفا تماس با پناهگاه به طور مستقیم.

مگی: یک گربه است که دوست دارد به عشق

زیبا مگی یک رابطه دیرینه با آریزونا جامعه انسانی به عنوان او در اصل نجات به عنوان یک بچه گربه کوچک همه در سال 2007! فقط به عنوان زیبا در حال حاضر به عنوان او سپس این پارچه پیدا کرده است و خودش را پشت در مراقبت از AHS 13 سال بعد به عنوان او به تازگی تسلیم به پناهگاه با توجه به خانواده او قادر به مراقبت از خود را ندارد.

این زن سبک و جلف داستان است نه یک آشنا یک و یک یادآوری برای هر کسی که نیاز به کمک خود را خزدار دوستان که آریزونا جامعه انسانی است که اختصاص داده شده به نگه داشتن حیوانات خانگی جایی که تعلق دارند – در خانه دوست داشتنی. برای کسانی که به آن نیاز AHS’ پت مرکز منابع کمک می کند تا اتصال صاحبان حیوان خانگی با منابع در تلاش برای نگه داشتن مردم و حیوانات با هم. البته که همیشه ممکن نیست و برای حیوانات خانگی مانند مگی AHS به خود اختصاص داده است به آنها فرصت دیگری در زندگی است.

مگی می تواند یک کمی عصبی در مکان های نا آشنا و شرایط در ابتدا اما به سرعت میریزد خجالتی عمل پس از او می شود به می دانم که او دوستان جدید. مطلق هام که می خواهد همه را دوست دارم و این خیلی زن سبک و جلف دوست دارد به حیوانات خانگی و به دنبال مردم برای دریافت میزان توجه او می خواهد در زمان. چرا که او تا به حال برای تنظیم به تغییرات بزرگ به تازگی بهتر خواهد بود اگر مگی رفت و به یک خانه است که اجازه می دهد تا او برود و او را در سرعت خود و بیمار است با او به عنوان او می شود عادت کرده اند.

چگونه به اتخاذ: آریزونا جامعه انسانی را تصویب مکان های بسته باقی می ماند به عنوان پناهگاه در ادامه به التیام و بازسازی حیوانات خانگی در آینده اما مجازی خود خواستگاری فرزندخواندگی با تعیین وقت قبلی در دسترس است به جای حیوانات خانگی خود را برای همیشه لطفا برای خانواده ها است. علاقه مند بزودی می توانید مشاهده و در دسترس حیوانات خانگی مانند مگی و برنامه یک قرار ملاقات آنلاین در azhumane.org/adopt. برای کسانی که در زمینه مالیات خود نشده است و می خواهم برای کمک به حیوانات بی خانمان مانند این دختر شیرین ساکنان آریزونا می تواند داوطلبانه سهم از طریق فرم های مالیاتی خود را به صندوق عقیم/خنثی خدمات در سراسر آریزونا.

— Kelsey Dickerson, آریزونا جامعه انسانی

Hambone: یک گربه به دنبال یک خانه خوب

این یکی خوش تیپ گربه سانان همکار با خود ابریشمی خاکستری تیره کت و زیبا چشم سبز.

داشتن شده است در بر داشت در نزدیکی یک مرکز تفریح و سرگرمی در شهر آفتاب این 2 سال است که به خوبی مراقبت از گرفته شده تا برخی از خوش شانس فرد تصمیم می گیرد که یک زن سبک و جلف را یک همدم مناسب برای پر کردن ساعت از انزوا.

Hambone را دوست دارد به مالش سر یک نشانه مطمئن از پذیرش. به عنوان برای گربه های دیگر او می تواند یک کمی تبعیض آمیز وقتی که می آید به انتخاب خود دوستان ولی در کل او مانند آنها. Hambone دوستانه پسر بچه و لذت بردن از بودن خار.

چگونه به اتخاذ: شما می توانید ملاقات Hambone در شهر خورشید 4 پنجه نجات 11129 Michigan Avenue, Youngtown. شما می توانید تماس بگیرید 623-876-8778 یا 623-773-2246 پس از ساعت 10 صبح فرزندخواندگی هستند سه شنبه-شنبه 10 صبح تا 3 بعد از ظهر

دیگر تصویب مکان تعجب PetSmart, 13764 بل جاده و دریاچه دلپذیر مرکز شهر PetSmart, 25372 دریاچه دلپذیر پارک وی پیوریا.

— بورلی Boremann خورشید شهرستانها 4 پنجه

Zoey: یک توله سگ با یک لبخند بزرگ

با لبخند به عنوان بزرگ به عنوان شخصیت شما هرگز حدس می زنم که شایان ستایش Zoey بود که همیشه نیاز به کمک پزشکی. اما به لطف آریزونا جامعه انسانی را با همکاری ماریکوپا حیوانات مراقبت و کنترل این شیرین 9-ماه-پیر pit bull terrier ذخیره شده از طریق AHS’ پروژه Reachout برنامه زمانی که او منتقل شد به AHS برای درمان.

Zoey داشت به عنوان یک مجروح ولگرد که لاغر شد, حال نازک شدن مو در سراسر بدن او و چند زخم در اواسط ماه مه. پس از درمان در AHS’ Second Chance Animal تروما بیمارستان این شیرین pup آغاز شده به سرعت در حال بهبود و قرار شد با محبت پرورش قهرمان در خانه که در آن او ادامه داد: به دست آوردن وزن های اجتماعی و مراقبت است.

اگر چه او تا به حال یک شروع خشن, Zoey هرگز از دست او مزه برای زندگی! این دختر زیبا را دوست دارد کاملا به بازی و هر چیزی را در قدرت خود را برای به دست آوردن تمام انرژی خود را با بهترین دو پا دوستان است. جیر جیر اسباب بازی مورد علاقه خود را اما او صادقانه حل و فصل خواهد شد برای هر نوع بازی. Zoey نیز یک عشق بزرگ اشکال است که می خواهد توجه را از خود مردم و به بزرگ, دوستداشتنی, snuggles پس از یک روز طولانی از zoomies و یادگیری ترفندهای جدید.

چگونه به اتخاذ: آریزونا جامعه انسانی را تصویب مکان های بسته باقی می ماند به عنوان پناهگاه در ادامه به التیام و بازسازی حیوانات خانگی در آینده اما مجازی خود خواستگاری فرزندخواندگی با تعیین وقت قبلی در دسترس است به جای حیوانات خانگی خود را برای همیشه لطفا برای خانواده ها است. علاقه مند بزودی می توانید مشاهده و در دسترس حیوانات خانگی مانند Zoey و برنامه یک قرار ملاقات آنلاین در azhumane.org/adopt.

— Kelsey Dickerson, آریزونا جامعه انسانی

روری: خوش تیپ با موهای pup

روری خوش تیپ است 2-ماه-پیر چوپان/Husky مخلوط. او کشیده شد از Maricopa County حیوانات مراقبت و کنترل که در آن او در اصل در بر داشت به عنوان یک ولگرد.

روری یک فعال, مرد قوی و نیاز به برخی از کمک به یادگیری رفتار اما با یک خانواده حاضر به او یاد می دهد. او را به کسی خوشحال برای به اشتراک گذاشتن زندگی خود را با او. او نمی تواند پنهان کردن این واقعیت است که با توجه به ترکیب او در حال رفتن به ریختن یک بیت یا بیشتر اما امیدوارم کسی که آشنا با نوع سگ را نگه نمی دارد که در برابر او.

چگونه به اتخاذ: روری در حال حاضر ساکن در دوستان برای زندگی را تصویب مرکز واقع در 952 W. ملودی خیابان در گیلبرت. خود را تصویب هزینه 250 $است. روری است عقیم مجوز microchipped و واکسینه شوند.

دوستان برای زندگی نجات حیوانات در حال حاضر نیاز به قرار ملاقات در روزهای شنبه برای دیدار با حیوانات چنین روری. قرار ملاقات لازم نیست برای هفته بازدیدکننده داشته است در این زمان اما اجتماعی فاصله در حال تمرین است. لطفا به azfriends.org برای دیدن هر COVID-19 اطلاعات خاص. همه بازدید کنندگان را ملزم به پوشیدن یک ماسک صورت یا صورت پوشش مطابق با فرمان اجرایی صادر شده توسط شهر گیلبرت در ژوئن 19. هنگامی که شما به وب سایت “پاپ” ظاهر خواهد شد با دستورالعمل در مورد مشاوره فرم قرار ملاقات. و Covid-19 دستورالعمل در دوستان برای زندگی را تصویب مرکز.

— Jannelle Cosgriff دوستان برای زندگی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de