مافيک ایالات متحده آمریکا شروع عملیات در جهان بزرگترین الیاف بازالت تولید تسهیلات

این شرکت انتظار دارد شروع به تولید محصولات برای فروش در عرض چند هفته آینده. الیاف بازالت هستند بسیار مطلوب برای یک آرایه وسیعی از برنامه های کاربردی صنعتی به دلیل قدرت و توانایی به جای مواد حساس به خوردگی است.

“این یک نقطه عطف مهم در تاریخ شرکت ما. تولید الیاف بازالت در مقیاس بزرگ خواهد بود تعویض بازی در تعدادی از صنایع” گفت: مدیر عامل Mike Levine.

مافيک آغاز ساخت 20 میلیون دلار تسهیلات واقع در 45 مایلی از شارلوت, NCدر سال 2016. امکانات جدید خواهد بود قادر به تولید 6,000 تن الیاف بازالت سالانه نزدیک به 30 درصد از زمان جهانی تولید الیاف بازالت. در آماده سازی برای تجاری عملیات مافيک استخدام نزدیک به 50 کارکنان ماهر برای کار با تسهیلات 24 ساعت در روز, 7 روز در هفته. این Shelby, NC-تسهیلات است که برای اولین بار چندین برنامه ریزی امکانات تولید در ایالات متحده است.

“ما بسیار هیجان زده به فرصت های جدید را برای ماهر استخدام به شلبی” توضیح Levine. “در تصمیم گیری که در آن برای قرار دادن تسهیلات ما کشیده شد به شلبی را ملاحظه کار و کسب و کار محیط زیست دوستانه است.”

چه الیاف بازالت?

الیاف بازالت یک کشیده مستمر فیبر شبیه به شیشه (یعنی فایبر گلاس) و برای الیاف ساخته شده از کربن و آرامید. برای تولید فیبر استخراج سنگ بازالت است برای اولین بار شسته و سپس قرار داده شده را در کوره در دمای حدود 1500 درجه سانتیگراد و در نتیجه ذوب شدن است اکسترود شده از طریق یک “نقطه” یک فلز گرانبها بلوک با هزاران نفر از حفره های میکروسکوپی هر تولید یک رشته. پس از ترک آزمایشگاه فیبر رشته سخت و یک اندازه اعمال می شود به منظور بهبود خواص آن قبل از فیبر رشته های زخم را با دیگر به پایان رسید الیاف به یک رشته.

الیاف بازالت استفاده شده است برای چندین دهه اما تا به حال از آن شده است تولید شده در مقادیر محدود. مافيک هدف را در مقیاس بزرگ تولید الیاف بازالت به چندین بازار از جمله ساخت و ساز خودرو و حرارتی بازارهای, در میان دیگران.

مافيک USA LLC تاسیس شد در سال 2015 و در واقع 119 Metrolina درایو, Shelby, NC, 28150. تماس با مافيک ایالات متحده آمریکا از طریق تلفن در (704) 967-8006 و یا قرار دادن آنها را بر روی اینترنت در http://www.mafic.com.

مافيک ایالات متحده آمریکا پایبند به COVID-19 راهنمایی برای کسب و کار صادر شده توسط North Carolina وزارت بهداشت و خدمات انسانی. اطلاعات بیشتر را می توان در اینجا یافت نشد: http://covid19.ncdhhs.gov/guidance#businesses

مطبوعات تماس با ما:

بن جوان
جورج تاون امور عمومی LLC
[email protected]
(202) 905-8626

منبع مافيک ایالات متحده آمریکا

لینک های مرتبط

http://www.mafic.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de