مدونا طرفداران در حال انفجار “Material Girl” پس از او منتشر Instagram تصویری نشان دادن خودش نشستن در وان پر از شیر آب و گلبرگ های گل رز و اعلام coronavirus به عنوان “بزرگ equalizer.”

“این چیزی که در مورد COVID-19,” مدونا می گوید: در این ویدئو به افت موسیقی بی کلام و, شمع, گزارش نیویورک پست از صفحه شش. “آن را نمی مراقبت در مورد چگونه غنی شما چگونه معروف شما چگونه خنده دار شما … این بزرگ اکولایزر و چه وحشتناک است در مورد آن چیزی است که در مورد آن است.

“چه وحشتناک در مورد آن این است که آن را ساخته شده است همه ما در برابر بسیاری از راه و چه شگفت انگیز است این است که آن را ساخته شده است همه ما در برابر بسیاری از راه های,” او اضافه شده است.

او همچنین گفت که “مثل من استفاده می شود به می گویند در پایان از “طبیعت انسان” هر شب اگر کشتی پایین می رود و همه ما در حال پایین رفتن با هم.”

مدونا نیز ارسال شده یک عکس از خودش در وان با استراتژیک قرار داده گلبرگ گل سرخ.

پیام برابری و اگر مواجه شد با تمسخر حتی از طرفداران خود را.

“با عرض پوزش من ملکه love u so much, اما ما برابر نیست” یک نفر نوشته شده. “ما می میرند از بیماری های مشابه اما فقیر را بیشتر رنج می برند. نه خیال بافی هیچ چیز از این فاجعه است.”

شخص دیگری نقل از او ضربه “مانند یک دعا” گفت: مدونا که “زندگی یک راز است. برای برخی از مردم به امن در خانه های خود و دیگران را به خطر زندگی خود را.”

مدونا گزارش خود منزوی در لندن همراه با رقصنده پسر Ahlamalik ویلیامز و دختر رحمت جیمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de