میسی به بازگشایی ده ها تن از فروشگاه مجموعه زمانی برای بازگشت کامل

Macy’s, Inc. برنامه ای برای بازگشایی 68 فروشگاه های ایالات متحده در روز دوشنبه در کشورهای که سست coronavirus مستندات این فروشگاه اپراتور گفت: در روز پنج شنبه به عنوان بیشتر خرده فروشان به دنبال کسب و کار رفتن پس از خرد کردن ماه از تعطیلی.

Cincinnati, Ohio مبتنی بر macy’s, بزرگترین U. s. department store اپراتور فروش گفت: این انتظار که همه از آن حدود 775 فروشگاه بازگشایی در شش هفته اگر عفونت نرخ مخروطی به عنوان پیش بینی شده و دولت و دولت های محلی اجازه می دهد آن را.

دسته بعدی از حدود 50 فروشگاه برنامه ریزی شده است برای بازگشایی, on May 11, آن را گفت.

اما تجربه خرید شما را تا حد زیادی تغییر به عنوان بسیاری از خریداران محتاط باقی می ماند در مورد ویروس. مثلا تعداد اتاق پرو ارائه شده به خریداران در یک زمان کاهش خواهد یافت و مقادیر غالبا. پلکسی گلاس خواهد بود در هر نقدی, ثبت نام, نشانه, هشدار به خریداران نگه داشتن 6 پا از هم جدا زیبایی مشاوره خواهد بود “بدون تماس” تنها ،

سهام macy’s (M) که همچنین دارای Bloomingdale و Bluemercury زنجیر بودند پایین حدود 6 درصد در ظهر تجاری.

در اوایل این ماه گزارش رویترز که میسی استخدام بانک سرمایه گذاری Lazard با مسئولیت محدود به بررسی گزینه برای تقویت منابع مالی خود را پس از فروشگاه اپراتور از دست داده بیشتر از درآمد خود را به دلیل تصمیم به تعطیل تمام فروشگاه های خود را در میان شیوع مردم آشنا با این موضوع گفت.

بازگشایی طرح برای اولین بار منتشر شده توسط وال استریت ژورنال به شرح زیر حرکت دیگر خرده فروشان عمده در نظر گرفته “غیر ضروری” در بحران برای کسب و کار خود را در فروشگاه های فیزیکی رفتن دوباره البته به آرامی و با محدودیت در محل.

Simon Property Group Inc, آمریکا بزرگترین بازار اپراتور انتظار برای باز کردن 49 خواص شروع جمعه بر اساس وضعیت فعلی و/یا محلی اقامت در خانه و یا بسته شدن سفارشات. اکثر reopenings انتظار می رود که در جنوب که در آن محدودیت هایی که سست ترین تا کنون در ایالات متحده است.

مربی کیف دستی ساز ملیله Inc همچنین گفت: در روز پنج شنبه آن را شروع به بازگشایی برخی از فروشگاه ها در آمریکای شمالی آن را به عنوان تلاش برای بهبود یافتن از آسیب به فروش آن ناشی از مستندات.

“نگه داشتن فروشگاه بسته نیست کمک به خرده فروشان و یا مراکز. … آنها لازم نیست که نقدی به آخرین بیش از حد طولانی” Sucharita Kodali خرده فروشی تحلیلگر Forrester Research گفت: از خرده فروشان شروع به بازگشایی فروشگاه برای کسب و کار. “باز کردن آنها ممکن است کمک به نجات برخی از فروش به خصوص تا زمانی که آنها می تواند به تولید درآمد بیشتر از هزینه های نیروی کار خود.”

پول بیشتر محدود خواهد شد به احتمال زیاد بازگشایی به زودی Kodali اضافه شده در حالی که دیگران “ممکن است لوکس برای نگهداری طولانی تر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im