M17 Entertainment Limited اعلام US$26.5 میلیون در سری D بودجه

تایپه, مارس 11 سال 2020 /PRNewswire/ — M17 Entertainment Limited (“M17”) اپراتور از بزرگترین پخش زنده پلت فرم برای توسعه آسیا امروز اعلام کرده است که امن US$26.5 میلیون در سری D بودجه.

سری D دور است که رهبری در راس صندوق رشد (“راس رشد”) در کنار Stonebridge کره اسب شاخدار سرمایه گذاری صندوق Innoven پایتخت سنگاپور کگا Electronics Co., Ltd. و آسه جهانی در نیویورک. آخرین بودجه ارائه پشتیبانی های اضافی برای این شرکت ادامه داد: رشد اقتصادی در ژاپن و همچنین گسترش آن به آمریکا و دیگر بازارهای جدید است.

یوسف Phua, M17, مدیر اجرایی گفت: M17 فراهم می کند یک مجازی مرحله برای اجرا به کشف آنچه ممکن است هر دو هنری و مالی آنها اجازه می دهد نمایش گذاشتن استعداد خود و ارتباط برقرار کردن به طور مستقیم با طرفداران در همه جا در زمان واقعی است. این بودجه جدید اجازه می دهد تا ما را به ادامه ماموریت ما از توانمند سازی هنرمندان در سراسر جهان از طریق آنلاین ما زندگی می کنند جریان های اجتماعی و سیستم عامل تجارت الکترونیک.”

Tam Hock چوانمدیر عامل Vertex رشد مشترک “ما را تحت تاثیر قرار M17 بازار موقعیت پیشرو و ادامه رشد قوی در ژاپن, تایوان و هنگ کنگ. با M17 منحصر به فرد ارزش و نبرد سخت تیم مدیریت این شرکت است که به خوبی آماده شده برای آن مرحله از رشد است.”

“M17 است که ذینفع از شتاب تغییر نسبت به ساختمان یک اقتصاد دیجیتال” اضافه شده Jeff Changمدیر عامل Vertex رشد. “ما مفتخریم به کار با M17 به تحقق بخشیدن به چشم انداز خود را از ساخت نسل بعدی سرگرمی های زنده و تجارت اجتماعی سیستم عامل است.”

با ترجیحات مصرف کننده تغییر به فردی در تقاضا مشاهده آنلاین M17 است سرمایه گذاری نیاز به یک قوی مالی قابل دوام پلت فرم برای هنرمندان است. این شرکت تمرکز خود را بر تعمیق حضور خود در ژاپن و بقیه از توسعه آسیا در حالی که برنامه ریزی توسعه به ایالات متحده و بازارهای جدید مانند خاورمیانهبا هدف تامین امنیت قابل توجه کاربران جدید و هنرمندان.

علاوه بر این در زمان بیماری همه گیر آب و کاربران در سراسر جهان به طور فزاینده ای به صورت زنده از سرگرمی های آنلاین در حالی که هنرمندان جوان به دنبال جایگزین منابع درآمد است که می تواند همچنین ترویج استعدادهای خود را در همان زمان-M17 دیده است یک رکورد از هنرمندان و کاربر onboardings و همچنین تعامل با کاربر در چند ماه گذشته ،

“M17 تا کنون بزرگترین خالص بازی های ویدئویی زنده جریان شرکت در ژاپن. فن آوری خود را کمک به هزاران نفر از هنرمندان ارتباط با مخاطبان انبوه در یک منحصر به فرد و شخصی به شیوه ای. حتی در سطح خود را از مقیاس M17 نشان شگفت آور, نرخ رشد,” گفت: ثروت Sohn, مدیر عامل Stonebridge سرمایه گذاری.

“در یک زمان که در آن راه اندازی ممکن است در مواجهه با چالش های جذب سرمایه ما هستند heartened با اعتماد به نفس است که سرمایه گذاران ما به رهبری راس رشد را در M17 قابلیت و پتانسیل رشد قوی. ما ادامه خواهد داد به اهرم فن آوری و ارائه بهترین تعامل اجتماعی راه حل برای ما هنرمندان و برتر آنلاین سرگرمی برای مخاطبان ما درست در خانه خود را,گفت:” یوسف Phua.

تاسیس در تایوان در سال 2015 M17 سرگرمی شماره یک جریان زنده پلت فرم توسعه آسیا و آن را تا بیش از 60 درصد سهم بازار توسط درآمد در ژاپن و تایوان. با توجه به فراست و سالیوان خالص-بازی زندگی می کنند جریان ویدئو بازار در توسعه آسیا است انتظار می رود به رشد به US$3.3 میلیارد دلار تا سال 2022 و ژاپن است و انتظار می رود به بزرگترین بازار با اندازه بازار ما 1.1 میلیارد دلار.

در مورد M17 Entertainment Limited

M17 Entertainment Limited عمل بزرگترین پخش زنده پلت فرم توسعه یافته آسیا است. هر کسی با یک استعداد یا یک شور و شوق برای به اشتراک گذاشتن می تواند یک هنرمند و ماموریت این شرکت است که برای توانمند سازی هنرمندان و سرگرم کردن جهان از طریق آن سیستم عامل است. شرکت زندگی می کنند تعاملی سیستم عامل شامل آن گل سرسبد سرگرمی زندگی می کنند جریان برنامه 17LIVE (Livit به زبان انگلیسی در بازار) به عنوان الگوی رفتاری زندگی می کنند و زندگی می کنند جریان, خرید, سیستم عامل HandsUP و FBBuy. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد M17 لطفا http://m17.asia/.

در مورد ورتکس رشد

راس رشد اختصاص داده شده است به همکاری با استثنایی کارآفرینان و شرکت های امیدوار کننده در آستانه رشد. این شرکت فراهم می کند توسعه سرمایه برای تحقق بخشیدن به شرکت چشم انداز ایجاد یک دسته قهرمان است که پایدار و تحول.

بخشی از راس شبکه ای جهانی از سرمایه گذاری صندوق های سرمایه راس رشد می تواند اهرم در یک دیدگاه گسترده ای از نوآوری در سراسر جهان و ضبط مقدار قابل توجهی ناشی از راس سیستم سازگار با محیط زیست از شرکت های نمونه کارها. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ورتکس رشد مراجعه کنید https://vertexgrowth.com.

منبع M17 Entertainment Limited

لینک های مرتبط

http://m17.آسیا/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de