چین یک بازار بزرگ با رشد تقاضا برای کیفیت بالا پلی الفین محصولات” گفت: باب Patel, مدیر عامل شرکت می کنند. “ترکیب می کنند پیشرو تکنولوژی و بورا عملیاتی تعالی به ما اجازه می دهد قابل اعتماد تولید و ارائه این محصولات مورد نیاز به مشتریان محلی است.”

تحت موافقت نامه های همکاران را تشکیل چین و خارجی سرمایه گذاری مشترک با بورا می کنند شرکت پتروشیمی با مسئولیت محدود است که کار یک 1.1 میلیون متریک تن در سال اتیلن ترقه و همراه مشتقات پلی الفین مجتمع در Panjin, China, با مجموع هزینه های مورد انتظار در حدود $2.6 میلیارد دلار. مجتمع تولید محصولات است که در خدمت خواسته های رو به رشد صنایع مختلف در کشور چیناز جمله بسته بندی و حمل و نقل و ساختمان و ساخت و ساز و بهداشت و درمان و بهداشت.

می کنند را به بازار پلی پروپیلن و پلی اتیلن با چگالی بالا که تولید می شود استفاده می کنند مجوز Spheripol, Spherizone پلی پروپیلن فن آوری و Hostalen ACP پلی اتیلن فن آوری است. راه اندازی است که انتظار می رود در نیمه دوم سال 2020 است.

با توجه به IHS Markit آسیا بزرگترین و سریع ترین رشد پلی الفین بازار در جهان است. چین حساب برای بیش از 60 درصد از polyolefins بازار و نشان دهنده 40 درصد از رشد جهانی. الفین و polyolefins هستند هسته محصولات می کنند.

می کنند انتظار دارد که به آن سهام سهم در ماه های آینده. تشکیل JV منوط به مصوبات توسط مقامات دولتی مربوطه از جمله ضد تراست نقد و بررسی توسط دولت برای تنظیم بازار است.

در مورد می کنند
می کنند (NYSE: LYB) یکی از بزرگترین و پلاستیک و مواد شیمیایی و پالایش شرکت ها در جهان است. رانده شده توسط کارکنان خود را در سراسر جهان کار می کنند تولید مواد و محصولات است که کلید برای پیشبرد راه حل برای چالش مدرن مانند بهبود ایمنی مواد غذایی از طریق سبک و انعطاف پذیر بسته بندی محافظت از خلوص منابع آب از طریق قوی تر و متنوع تر لوله های بهبود ایمنی و آسایش و بهره وری سوخت از بسیاری از ماشین ها و کامیون ها در جاده ها و حصول اطمینان از بی خطر و موثر قابلیت در الکترونیک و لوازم خانگی. می کنند به فروش می رساند محصولات خود را به بیش از 100 کشور و بزرگترین تولید کننده ترکیبات پلیمری و بزرگترین صادر كننده مجوز از پلی الفین فن آوری. در سال 2020 می کنند نامگذاری شد به مجله فورچون لیست “جهان شگفت انگیزترین شرکت های” برای سومین سال متوالی است. اطلاعات بیشتر در مورد می کنند را می توان در یافت www.lyondellbasell.com.

به دنبال بیانیه
این اظهارات در این نسخه مربوط به مسائل هستند که حقایق تاریخی هستند اظهارات به جلو نگاه. این اظهارات به جلو نگاه مبتنی بر مفروضات مدیریت که اعتقاد به معقول در آن زمان ساخته شده و به موضوع قابل توجهی خطرات و عدم قطعیت. نتایج واقعی می تواند مادی متفاوت از پیش بینی نتایج پیش بینی شده و یا دیگر انتظارات بیان شده در این نسخه, از جمله, اما نه محدود به توانایی ما برای تکمیل معاملات توصیف و زمان معاملات; موفق ساخت و ساز و بهره برداری از پیچیده توصیف کرد; توانایی ما برای به دست آوردن تمام مصوبات توسط مقامات دولتی مربوطه; آینده تقاضا و رشد جهانی پلی الفین در بازار و در مناطق توضیح داده شده; و به طور کلی شرایط اقتصادی در مناطق جغرافیایی و یا بازارهای خدمت می کنند و وابسته به آن و یا که در آن عملیات شرکت و شرکت های وابسته به آن قرار دارد. در حالی که این اظهارات و پیش بینی های ساخته شده در ایمان خوب می کنند و مدیریت آن را تضمین نمی کند که پیش بینی آینده نتایج به دست خواهد آمد. عوامل اضافی است که می تواند نتایج به اختلاف مادی از آن شرح داده شده در اظهارات به جلو نگاه را می توان در “عوامل خطر” بخش ما فرم 10-K برای سال منتهی به 31 دسامبر 2019 می باشد که می توان در www.LyondellBasell.com در روابط سرمایه گذار صفحه و در کمیسیون بورس و اوراق بهادار در وب سایت www.sec.gov. می کنند هیچگونه تعهدی برای عموم به روز رسانی و یا تجدید نظر از هر گونه اظهارات به جلو نگاه در اینجا ساخته شده و یا هر گونه اظهارات به جلو نگاه ساخته شده است آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت.

منبع می کنند

لینک های مرتبط

http://www.LyondellBasell.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im