دلایلی وجود دارد که چرا Lynx — بسیاری از آنها انتظار می رود را به یک نقطه گارد با ششمین کلی انتخاب در روز جمعه WNBA پیش نویس — ممکن نیست.

مطمئن نیاز وجود دارد.

Lynx انتخاب کنید ششم و 16 در پیش نویس همان دو لکه تیم را به آینده rookie از سال Napheesa ذغال سنگ و جسیکا شپرد سال گذشته است. سابق و حتی تعجب سیاهگوش مدیر و مربی Cheryl Reeve. دومی قابل توجه دور دوم پیدا کردم که صدمه دیده در اوایل فصل.

Lynx اجازه دانیل رابینسون — نقطه گارد دو فصل گذشته — ثبت نام با لاس وگاس. آنها می خواستند او را به عقب, اما نه برای تضمین قابل توجهی پول. پس از آن Reeve اضافه شده دسته کوچک موسیقی جاز پاسداران راشل howard wolpoff و Shenise جانسون با دسته کوچک موسیقی جاز گارد اودیسه سیمز و Lexie قهوه ای است.

Lynx همچنین انتظار سیسیلیا Zandalasini به بازگشت به بازی در این تابستان یک تیرانداز است که می تواند شروع در دو نقطه.

همه جذاب است. اما هیچ یک جانباز ثابت گارد نقطه.

اما اصلا فرض سیاهگوش را در نقطه ای که آنها را انتخاب کنید و ششم.

“ما تا حد زیادی به عنوان یک تیم است که نیاز به یک نقطه گارد” Reeve گفت: در یک کنفرانس تلفنی این هفته است. “در یک معنای وسیع تر آن درست است. ما باید در یک مسیر که در آن وجود دارد نمی تواند درست نقطه گارد. جمعه که می توانید تغییر دهید اما آن را یک منطقه پیدا کنیم و به یک نیاز مبرم.”

در واقع Reeve به نظر می رسد آماده به کلیشه بهترین بازیکن موجود است, حتی اگر آن را به معنی بازی در ترکیب و مطابقت در نقطه ای در این فصل است.

“این می تواند یک فاجعه” Reeve اعتراف کرد. “اما از آن خواهد شد در کوتاه مدت فاجعه است.”

اگر WNBA شروع فصل دیر و/یا کوتاه است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که طرح ممکن است بیشتر قابل اعمال است.

Lynx رفت و پس از اما شکست خورده به زمین با مشخصات بالا نقطه نگهبانان Skylar Diggins-اسمیت و DeWanna بونر این سال است.

هنگامی که این اتفاق نمی افتد به نظر می رسد Reeve یک انتخاب است. در مراحل اولیه جدید توافق دسته جمعی, او مایل به اجازه به تیم های دیگر صرف اولیه و صبر کنید تا سال آینده که چند نقطه کهنه سپاه پاسداران می تواند آمار رایگان آژانس های بازار است.

همچنین در سال آینده پیش نویس به نظر می رسد مانند یک ثروت باد اورده برای نقطه نگهبانان با امثال Aari مک دونالد آریزونا نگهبان که تصمیم به بیرون آمدن در اوایل سال جاری; استنفورد را Kiana ویلیامز و لویی را دانا ایوانز.

در کنار دیگر از اورگان سابرینا Ionescu — اجماع شماره 1 بازیکن در پیش نویس — به نظر می رسد Reeve باور نمی وجود دارد یکی دیگر از نقطه نگهبان در این پیش نویس خاص به طور دراز مدت جواب در این موقعیت اگر کارولینای جنوبی Tyasha هریس می تواند وسوسه انگیز اگر در دسترس است.

اما اگر نه گارد نقطه که Lynx را ؟ Reeve گفت: در این هفته او و هیات مناظر خود را در سه “حلال چشم انداز است.”

این می تواند یکی از این پنج: کانکتیکات مگان واکر پرینستون بلا Alarie میامی را بئاتریس Mompremier اورگان را Ruthy Hebard یا کارولینای جنوبی Mikiah هربرت هاریجان می.

واکر با بازی ذغال سنگ در. او 6 فوت بال است که می تواند شلیک ، در 6-2 هاریجان می است که رو به جلو با شدت و WNBA-آماده دفاع است. Mompremier و Hebard هر دو 6-4 سنتی قدرت به جلو.

شاید جالب ترین این است Alarie.

دختر سابق NBA بازیکن علامت Alarie او یک شات-مسدود کردن رو به جلو است که می تواند کشش دفاع از پشت قوس.

ارزیابی او دشوار است با توجه به رقابت پرینستون مواجه اکثر شب; در ملی قبل از پیش نویس کنفرانس ESPN تحلیلگر ربکا Lobo گفت Alarie شد یک مثال از یک بازیکن است که می توانست از یک NCAA tournament اجرا شود.

اما او مجموعه ای از مهارت های مردم هیجان زده در مورد صعودی خود در یک موقعیت تبدیل شده است که غالب در لیگ.

ما همه می دانیم که نه طولانی پس از تهیه پیش نویس شروع می شود در 6 p. m. دوشنبه.

“ما بزرگترین نیاز است برای اضافه کردن یک بازیکن خوب” Reeve گفت. “برای جمع آوری استعدادهای درخشان دوره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de