Lyfaquin® برای اولین بار در کلاس resuscitative عامل برای بیماران مبتلا بیش از حد از دست دادن خون به راه اندازی در هند

ویلووبروک بیمار., جولای 20, 2020 /PRNewswire/ — Pharmazz, Inc., یک شرکت biopharmaceutical متمرکز بر توسعه و تجاری سازی داروهای رمان برای درمان بیماران در بخش مراقبت اعلام کرده است که با موفقیت دریافت مجوز بازاریابی و در حال آماده سازی برای راه اندازی Lyfaquin® (centhaquine), یک رمان resuscitative عامل نشان داد برای درمان بیماران مبتلا به hypovolemic shock به عنوان خط مقدم کمکی به استاندارد مراقبت. این شرکت قصد دارد به Lyfaquin® در دسترس برای بیماران در اواسط ماه سپتامبر سال 2020.

بیش از پنج دهه متعدد ناموفق تلاش شده است به منظور توسعه موثر resuscitative عامل. عوامل متعددی است که می تواند کاهش فعالیت متابولیک برای کاهش اکسيژن مورد بررسی قرار گرفت اما این خواب زمستانی مبتنی بر رویکرد نشان داده است هر وعده بالینی. هموگلوبین مبتنی بر جایگزین های خون تهیه شد به عنوان resuscitative عوامل اما هیچ کدام موفق شده است به بازار مجوز. Crystalloids, colloids و فرآورده های خونی هستند که هنوز محصولات اصلی مورد استفاده قرار گیرد برای احیا.

Lyfaquin® را افزایش می دهد فشار خون و برون ده قلبی با افزایش بازگشت خون وریدی به قلب (آلفا-2B آدرنرژیک تحریک) و افزایش بافت خون پرفیوژن توسط اتساع شریانی (sympatholytic تابع با توجه به مرکزی آلفا-2A آدرنرژیک تحریک). افزایش بافت خون پرفیوژن یک مزیت قابل توجهی در کاهش حجم مورد نیاز از احیا مایع و جلوگیری از مایع extravasation و ریه ادم. Lyfaquin® عمل نمی بتا-آدرنرژيک در نتیجه کاهش خطر ابتلا به آریتمی.

Lyfaquin® است به احتمال زیاد به یک تحول درمانی برای hypovolemic shock دلیل آن آدرس کلید رانندگان از مرگ و میر. محوری مطالعه فاز III از Lyfaquin® در hypovolemic shock نشان از تحول و بهبود بیش از استاندارد مراقبت در افزایش فشار خون و کاهش سطح لاکتات خون که هر دو کلید اقدامات بهبود جریان خون و افزایش ارگان خون پرفیوژن. بسیاری از مدها بيماران مبتلا به ≥60 درصد از آنها بستری در ICU بودند 35.48 درصد در Lyfaquin® نسبت به 53.33% در کنترل است. سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) اقدامات مقايسه بين روز 1 (قبل از احیا) و بعد 3 (پست-احیا). در کنترل بیماران دریافت کننده استاندارد مراقبت تفاوت معنی بود 0.04839 ± 0.05696 (P=0.4023). در Lyfaquin® درمان گروه ARDS تفاوت معنی بود 0.1065 ± 0.04464 (P=0.0202). بندی اختلال عملکرد ارگان ها (مدها) اقدامات مقايسه بعد 3 و بعد 7 احياء. وجود دارد هیچ بهبودی در مدها در گروه کنترل تفاوت معنی بود 0.00 ± 0.2697 (P>0.999)) در حالی که Lyfaquin® گروه نشان داد که بهبود قابل توجهی (تفاوت معنی بود 0.9091 ± 0.1964 (P=0.0001)). Lyfaquin® نتیجه درمان به طور قابل توجهی کاهش هر دو ARDS و مدها در مقایسه با استاندارد مراقبت به تنهایی. در 105 بيمار مطالعه فاز III (NCT04045327) معنیدار (P=0.0371) کاهش 28 روز مرگ و مير مشاهده شد در Lyfaquin® گروه در مقایسه با استاندارد مراقبت.

Lyfaquin® یک خط اول درمان استفاده می شود در رابطه با استاندارد مراقبت است و به خوبی می چرخاند به آدرس کلید نیازهای برآورده نشده در hypovolemic shock. Lyfaquin® است که به خوبی تحمل می شوند, با هیچ عوارض جانبی جدی نسبت به Lyfaquin®. Pharmazz در حال همکاری با سازمان های نظارتی در هند به Lyfaquin® در دسترس برای بیماران.

در مورد Pharmazz, Inc.
Pharmazz, Inc. یک شرکت خصوصی برگزار شد درگیر در توسعه محصولات رمان در منطقه انتقادی مراقبت پزشکی است. اطلاعات اضافی ممکن است بر روی وب سایت این شرکت www.pharmazz.com.

به دنبال اظهارات
این آزادی مطبوعات شامل “به دنبال اظهارات” در معنای “بندر امن” مفاد اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. این اظهارات تنها پیش بینی بر اساس اطلاعات فعلی و انتظارات و شامل تعدادی از خطرات و عدم قطعیت از جمله خطر که Pharmazz, Inc. نمی تواند خود را اجرا طرح کسب و کار برای کمبود سرمایه و یا منابع دیگر توزیع همکاری و یا صدور مجوز/فرصت های کسب. حوادث واقعی و یا نتایج ممکن است مادی از آن پیش بینی شده در هر یک از این اظهارات با توجه به عوامل مختلف. هر یک از این خطرات می تواند باعث Pharmazz, Inc. یا آن صنعت واقعی نتایج سطح از فعالیت و عملکرد و یا دستاوردهای مادی متفاوت از آن بیان یا ضمنی اظهارات به جلو نگاه در این رابطه ارائه داده است. به جز به عنوان مورد نیاز توسط قانون قابل اجرا Pharmazz, Inc. قصد ندارد برای به روز رسانی هر گونه اظهارات به جلو نگاه به مطابقت این اظهارات به نتایج واقعی.

تماس با ما
Pharmazz, Inc.
Shruti Gulati
630-780-6087
[email protected]

منبع Pharmazz, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.pharmazz.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de