آپارتمان لوکس برای اجاره 55 ساله و مسن تر در آینده به مترو ققنوس

سه آپارتمان لوکس مجتمع در حال برنامه ریزی برای باز کردن در سال آینده در مترو ققنوس و رشد حومه غربی اما گرفتن وجود دارد: مستاجرها باید 55 ساله یا مسن تر.

این سه پروژه عبارتند از:

 • Mera شهر در تعجب.
 • Mera Westgate در گلندیل.
 • Mera گودیر.

توسعه دهنده گنجشک همکاران است که به دنبال به مفهوم به مسا نیز هست.

مترو ققنوس شناخته شده است برای آن محدودیت سنی کارشناسی ارشد-برنامه ریزی جوامع از شهر آفتاب به آفتاب, دریاچه ها, اما این مفهوم می دهد سالمندان یک فرصت برای سعی کنید آن را بر اساس اجاره.

سه وست ولی پروژه های برنامه ریزی شده به عنوان فعال-بزرگسالان مجتمع های آپارتمانی برای ساکنان به دنبال کوچک اما به خاطر امکانات یک استاد جامعه برنامه ریزی شده. آنها را باید استخرهای پارک سگ ورزشگاه و حوادث مانند چشیدن شراب و کلاس پخت و پز.

تعجب پیچیده در نزدیکی Greenway جاده و بولارد خیابان را به اقامت در آنچه که مقامات شهرستان امید خواهد بود شلوغ مرکز شهر. گلندیل پیچیده کردن 91 خیابان فقط در شرق حلقه 101 است در نزدیکی گسترش کویر الماس کازینو غرب دره. این گودیر سایت نزدیک Bullard خیابان و Encanto بلوار است که در نزدیکی شهر آینده مدنی مربع پروژه.

مقدار زیادی از امکانات زندگی کمک نمی

تمام تحولات را باید امکانات به طور معمول در بر داشت در کارشناسی ارشد-برنامه ریزی جوامع مانند Goodyear PebbleCreek.

هر مجموعه خواهد شد که:

 • رفت و آمد مکرر به سبک استخر و sundeck.
 • حصار-در پارک سگ.
 • مرکز تناسب اندام.
 • بازی سالن.
 • رسانه های سالن.
 • شبیه ساز گلف است.
 • کتابخانه.
 • دو طبقه محل باشگاه وانجمن.
 • Bocce ball و pickleball دادگاه.
 • رایگان کلاس ها و فعالیت های از جمله کلاس های پخت و پز بازی شب و کلاس های تناسب اندام.

“آن را فراهم می کند فرصت به کوچک به پایین تعمیر و نگهداری به شیوه زندگی و قادر به صرف وقت با کیفیت با دوستان خود گفت:” لوقا Bourlon از بنیانگذاران توسعه دهنده گنجشک همکاران. “شما لازم نیست که به در ماشین خود را به همه جا بروم.”

اجازه ندهید که محدودیت سنی شما احمق — این زندگی کمک امکانات Bourlon گفت. تحولات ارائه خواهد شد و حمل و نقل و برنامه های غذایی و یا در سایت مراقبت های پزشکی.

شما نمی توانید در اینجا زندگی می کنند: چرا جوامع ارشد به منع افراد جوان

آپارتمان خواهد شد در یک و دو خوابه پلان اعم از 1,400 دلار در هر ماه برای 660 متر مربع به $2,300 در هر ماه برای 1,450 متر مربع با توجه به شرکت.

تعجب, محل 193 واحد در دو چهار طبقه ساختمان زمین شکست در ژانویه و برنامه ریزی شده است برای باز کردن در بهار 2021. این گودیر محل برنامه ریزی شده است برای شکستن زمین بعد از این سال و در تابستان 2021. گلندیل سایت برنامه ریزی شده است برای شکستن زمین در این تابستان و باز در سقوط 2021.

یکی دیگر از برنامه ریزی برای مسا

گنجشک برنامه ای برای باز کردن یکی دیگر از 55-علاوه مجتمع آپارتمانی در مسا.

این شرکت در حال همکاری با شرکای مختلف در مسا پروژه نیست و باید به عنوان بسیاری از جزئیات است.

“ما نمی دانیم که آن را بسیار شبیه” Bourlon گفت.

او گفت که او امیدوار است برای شکستن زمین در مسا پروژه این سقوط و باز در زمستان 2022 در نزدیکی سیگنال بوت-سیلور باو جاده و در ایالات متحده 60, Bourlon گفت.

گنجشک باز کرده است 55-علاوه مجتمع های آپارتمانی در چند تگزاس مترو مناطق از جمله Austin و هوستون و برنامه ای برای باز کردن بیشتر در لاس وگاس.

رسیدن به خبرنگار جاشوا بولینگ در [email protected] یا 602-444-8138. او را دنبال کنید در توییتر @MrJoshuaBowling.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>