لوکزامبورگ, مارس 23 سال 2020 /PRNewswire/ — کارلایل مدیریت شرکت SCA پیشرو مدیر عامل سرمایه گذاری در این شهرک زندگی فضای اتحاد نهایی استقرار آن در لوکزامبورگ زندگی صندوق: مطلق بازگشت صندوق من FCP SIF. نمونه کارها اعزام شده است در عرض 12 ماه به طور کامل در خط با کارلایل را انتظارات و در حال حاضر شامل صدها زندگی بیمه نامه های متنوع در سراسر پارامترهای متعدد از جمله اما نه محدود به صورت ارزش حامل بیمه, سن, مرگ, مشخصات, رتبه و جنسیت. در همان زمان ناخالص بازده مورد انتظار در خرید بیش اصلی ما اهداف. این به ما می دهد اعتماد به نفس در بودن قادر به ارائه قوی عملکرد سرمایه گذاری به صورت مطلق بازگشت صندوق I. معاملات اخیر به عنوان یکی دیگر از تظاهرات کارلایل را بی سابقه و موقعیت در صنعت. استقرار ثابت و نیز متنوع شبکه از منابع شرکای تضمین کافی برای دسترسی به قسمت سوم بازار و توانایی ما برای استفاده از زمان منحصر به فرد-به-بازار فرصت های اغلب غیر قابل دسترس به دیگر شرکت کنندگان در بازار.

مطلق بازگشت صندوق من ارائه می دهد تعدادی از مزایای سرمایه گذاران ابتدا با محدود ریسک نقدینگی با توجه به آن پایان بسته ، علاوه بر این دارایی ها به ارزش هزینه و درآمد تنها به رسمیت شناخته شده هنگامی که آن را متوجه ارائه است که هر پول کوتاه مدت نوسانات عرضه خواهد شد که هیچ تاثیری بر صندوق ارزیابی و عملکرد. ما انتظار داریم که ما مطلق بازگشت بودجه ادامه خواهد داد و با انجام نزدیک به صفر همبستگی به بازارهای مالی و شروع به ارائه نقدینگی به سرمایه گذاران به عنوان اصل پیش بینی شده است. در نهایت کارلایل با موفقیت اجرا خروج در یک اهرم تسهیلات ارائه شده توسط مشهور خصوصی وام دهنده. اهرم استفاده می شود به عنوان حق بیمه تسهیلات به منظور به حداقل رساندن پول نقد کشیدن و بیشتر تقویت واقعی می گرداند.

“همانطور که ما همچنان به گسترش سرمایه برای ما مطلق بازگشت بودجه ما قرار داده و تاکید ما بر روی یک استراتژی پیشگیرانه تقویت بازار موجود روابط و ساختمان جدید گفت:” خوزه گارسیامدیر عامل شرکت کارلایل مدیریت شرکت است. “در همان زمان ما ممکن است با ارائه یک فرصت منحصر به فرد از خرید شهرک زندگی در قیمت با تخفیف با توجه به محیط اقتصادی کنونی که بیشتر افزایش بازده به سرمایه گذاران ما. کارلایل معتقد است که شهرک های زندگی را محدود تاثیر از زمان رکود اقتصادی آن را به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت استراتژی با محدود همبستگی و بهتر نسبت به سنتی بازارهای مالی در طول این زمان نامشخص است.”

همه ما باور داریم که برای سرمایه گذاران حاضر به تحمل برخی از illiquidity های قوی و uncorrelated کیفیت زندگی شهرک آن را منحصر به فرد و تنوع ابزار در زمان نوسانات بازار. “سرمایه گذاران در امروز نامشخص اقتصادی محیط زیست در حال دیدن مزایای شهرک های زندگی و متوجه می شوند که اصول بدون تغییر باقی می ماند” به این نتیجه رسیدند Oleksandra Polishchuk, Carlisle را افسر ارشد بازاریابی.

در مورد کارلایل شرکت مدیریت

تاسیس در سال 2008 کارلایل پیشرو بسیار متنوع جهانی مدیریت سرمایه گذاری شرکت است. ما دولت از هنر و امکانات و آماری مدلسازی سیستم های ترکیب دانش به دست آمده از 60 سال+ ترکیب تجربه سرمایه گذاری در دارایی های جایگزین بخش. تحت نظارت لوکزامبورگ تنظیم کننده و موضوع به کنترل از معتبر شرکت های ممیزی در هر دو مدیریت شرکت و صندوق سطح ما مستقل عمل که اجازه می دهد تا ما را به تمرکز صرفا بر روی سرمایه گذاران تماس برای شفافیت و عملکرد در تنظیم چارچوب دقیق ارائه مدیریت خطرات در حالی که به حداکثر رساندن بازده سرمایه گذاری.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1136160/Carlisle_Management_Company_Logo.jpg

تماس با ما:
Oleksandra Polishchuk
T. +352-268-453-5937
[email protected]

منبع کارلایل شرکت مدیریت

لینک های مرتبط

https://cmclux.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de