لس آنجلس, مارس 10 سال 2020 /PRNewswire/ — خدمات بازاریابی شرکت LRW گروه امروز اعلام کرد یک تلاش هماهنگ شده با USC است قیمت دانشکده سیاست عمومی و لس آنجلس وزارت بهداشت برای جذب و آزمون 1,000 لس آنجلس در اعتراض به کشف واقعی گسترش COVID-19 سراسر شهرستان. این آزمایش خون شناخته شده به عنوان سرولوژی, تست تعیین خواهد کرد اگر شرکت کنندگان در حال حاضر حمل و یا تا کنون انجام شده این ویروس است. نتایج حاصل از این آزمایشات انتظار برای روشن چقدر گسترده این ویروس در سراسر شهرستان و بحرانی touchpoint برای تعیین زمانی که ساکنان می توانند با بازگشت به “زندگی عادی است.”

LRW گروه نقش در این تلاش برای شناسایی و جذب یک نمونه نماینده از لس آنجلس ساکنان به شرکت در مطالعه. هر دو سالم و بیمار ساکنان خواسته خواهد شد که به شرکت برای به دست آوردن تصویر دقیق تری از نحوه ویروس دارای نفوذ در جامعه است. LRW است که ارائه این خدمات بدون هیچ هزینه به L. A. شهرستان است.

“مانند هر کس دیگری در سراسر جهان, ما مشتاق به پیدا کردن یک راه برای کمک به مبارزه با گسترش COVID-19” گفت: LRW گروه رئیس جمهور و اهسته بازمزمه ادا کردن جف رینولدز. “کار ما این است که به طور معمول با تمرکز بر کمک به توسعه کسب و کار جدید بینش مشتری و کمک به آنها برای قرار دادن این بینش به عمل است. ما متوجه است که ما می تواند درخواست ما نمونه و تحلیلی تخصص به سوی درک گسترش ویروس. هنگامی که ما شناسایی یک فرصت برای حمایت از لا جامعه با این مهم آنتی بادی مطالعه ما نقل مکان کرد و به سرعت آنها را در اختیار شرکت کنندگان در آنها مورد نیاز برای این مهم طرح تحقیقاتی را یک موفقیت است.”

دور اول از تست امروز آغاز می شود و همچنان از طریق پنج شنبه شب که در آن صدها نفر از اعضای جامعه محلی خواهد بود دعوت به شش تست مکان در سراسر شهر لس آنجلس است. متعاقب آن آزمون برگزار خواهد شد هر دو هفته در لس آنجلسدر چرخش مکان در سراسر شهرستان.

شرکت کنندگان خواهد شد دعوت به درایو تا تست مکان برای یک pin prick آزمایش خون انجام شده در داخل اتومبیل های خود را. بر خلاف معمول بینی سواب آزمون که نشان می دهد که آیا یک فرد در حال حاضر ویروس تست سرولوژی اقدامات حضور آنتی بادی در خون است و می تواند تعیین کند که آیا موضوع آزمون قبلا ویروس. درک درستی از آنچه در صد از جمعیت است که حامل ویروس و چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر بازیافت می تواند به محققان و دولت ابزار آنها نیاز به ارزیابی اجتماعی فاصله اقدامات و کمک به پاسخ به این سوال که چه زمانی مردم می توانند با بازگشت به روال عادی.

“از اوایل روز از شیوع کروناویروس ما سخت کار کرده ام به ارائه بینش مفید در مورد چگونه به آن را حذف تأثیر است جهان ما” گفت: ژاکلین روسالسCOO از SoapBoxSample, LRW گروه بررسی نمونه برداری و تحقیقات آنلاین بازو. “در حال حاضر ما به تلاش های ما یک قدم بیشتر با داشتن نقش مستقیم در یک راه حل است که جامعه ما را در مسیر عادی زندگی است. این افتخار به بخشی از این طرح تحقیقاتی که به طور بالقوه می تواند یک بازی در حال تغییر و تاثیر در جامعه ما است.”

لس آنجلس ساکنان علاقه مند به شرکت در آینده COVID-19 مطالعات باید مراجعه کنید http://join.mysoapbox.com/covid19/.

در مورد LRW گروه

LRW گروه یکپارچه بازاریابی شرکت خدمات مشتریان ارائه طیف گسترده ای از قابلیت های برای حل مشکلات پیچیده ترین در جهان قابل توجه کسب و کار. عامل, دو هسته ای بخش – چشم انداز و عمل – LRW گروه فراهم می کند طیف گسترده ای از راه حل ها با تاکید بر استراتژی نام تجاری و ارتباطات و نوآوری و توسعه محصول و تجربه مشتری. اختصاصی ما رویکرد فراتر از تجزیه و تحلیل داده ها به ساخت کسب و کار از بینش ، LRW شرکت های گروه شامل LRW, Kelton جهانی, ISA, SoapBoxSample, LRWTonic, LRWMotiveQuest, LRWGreenberg, Strativity قاتل بصری استراتژی خوب آژانس نمک نام تجاری Q-بینش و icanmakeitbetter. این گروه که مقر آن در لس آنجلس با هفده دفاتر و یا امکانات در نیویورک, شیکاگو, لندن, سیاتل, اورنج کانتی, فیلادلفیا, Austin, لاس وگاس, شارلوت و آتلانتا.

در مورد SoapBoxSample

شما نمی دانید که آنچه شما نمی دانید. برندها نیاز به بینش است که منجر به ایده های بزرگ است. ما به شما کمک کند به نوبه خود کسب و کار خود و سوالات به عملی بینش. آیا شرکت شما یک میراث نام تجاری و یا بخشی از یک بازار در حال ظهور مانند شاهدانه ما یک مجموعه قابل تنظیم از ابزار پژوهش برای هر پروژه اندازه. ما تیم فوق العاده دوست داشتنی انسان ترکیبی از دهه ها تحقیق و تجربه با یک زیرک و مخل به ذهن-مجموعه. به اعتقاد ما در زندگی خود را ساده تر کرد و گفت هیچ حتی زمانی که شما نمی خواهید به آن را بشنوند و به شما یک تجربه تحقیقاتی است که باعث بهبود کسب و کار خود را پایین خط. ارائه یک ترکیب تازه و تحقیقات و فن آوری ما مجموعه ای از خدمات شامل: جامعه بینش پلت فرم (icanmakeitbetter); آنلاین جمع آوری داده ها و سرویس کامل طراحی و تجزیه و تحلیل. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد SoapBoxSample بازدید SoapBoxSample.com. این صابون علامت تجاری متعلق به Calign Inc و استفاده تحت مجوز می باشد.

منبع LRW گروه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im