ROCKVILLE, Md., 7 مارس سال 2020 /PRNewswire/ — روستا در رککویلل—ملی لوتری جامعه مطلع شد توسط مریلند وزارت بهداشت (MDH) در اواخر این بعد از ظهر که یک مریلند ساکن که آزمایش مثبت برای coronavirus با حضور در یک رویداد عمومی در روستا در راکویل در روز شنبه, مارس 28 از ظهر تا 6 بعد از ظهر زودتر گزارش نادرست نشان میدهد که این رویداد در روز شنبه, آوریل 29.

این MDH بیان کرده است که خطر بالقوه قرار گرفتن در معرض در طول این رویداد کم بود. اما با در نظر گرفتن بهترین عمل در احتیاط این روستا در رککویلل است که با همکاری نزدیک با MDH به دنبال خود توصیه می شود روش برای نظارت بر شرایط از ساکنان و اعضای تیم که با حضور در این رویداد را از طریق 14 مارس سال 2020. وجود دارد هیچ ساکنان و یا اعضای تیم در روستا در رککویلل که تشخیص داده شده اند با کروناویروس و نه هر گونه برگزاری نمایشگاه نشانه های این ویروس است.

“تمرکز اولیه ما این است که برای حفظ بالاترین سطح رفاه را برای ما ساکنان و اعضای تیم گفت:” کایل Hrebren مدیر اجرایی در روستا راکویل ، “ما باقی خواهد ماند و سخت کوش در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم را برای اطمینان از سلامت و ایمنی جامعه ما و بیشتر راکویل جامعه است.” قبل از این اطلاع رسانی با توجه به کارن Srokaمدیر خدمات بالینی برای NLCS این روستا در رککویلل شده است مجدانه آموزش ساکنان و اعضای هیات هفتگی و زیر هر دو CDC و مراکز مدیکر و مدیکید خدمات توصیه.

به عنوان این رویداد نیز شامل مهمانان از جامعه بیشتر از MDH همچنین درخواست شده است که کسانی که مهمان تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و یا مریلند اضطراری آژانس مرکز تماس در 410-517-3720. این افراد همچنین در ادامه به نظارت برای علائم مارس 14.

“این MDH تایید کرده است که کسانی که در این مراسم شرکت نمی نیاز به قرنطینه مگر اینکه علائم تب و سرفه و یا یک بیماری تنفسی رخ می دهد” Hreben گفت. علاوه بر این MDH نیز تایید کرد که کسانی که حضور در این رویداد لازم نیست به خود نظارت داشته باشند.”

در فراوانی از احتیاط این روستا در رککویلل به تعویق انداخته است همه جریانات و وقایع عمومی تا مارس 14. علاوه بر این بازدید از ساعت محدود خواهد شد ساعت از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر

در مورد روستا در رککویلل
این روستا در رککویلل—ملی لوتری جامعه در Rockville, Md., یک CCRC (ادامه مراقبت بازنشستگی جامعه) خود را جشن 130 سال خدمت به سالمندان ارائه می دهد و زندگی مستقل myPotential کوتاه مدت و توانبخشی سرپایی, مهلت دراز مدت مراقبت های پرستاری آسایشگاه زندگی کمک و پشتیبانی از حافظه. برای اطلاعات بیشتر www.thevillageatrockville.org

در مورد ملی لوتری جوامع و خدمات (NLCS)

در خدمت افراد مسن پس از سال 1890 NLCS افتخارات الهام بخش و پشتیبانی از انتخاب و فرصت همکاری با افراد مسن. بر اساس Rockville, Md. NLCS است مبتنی بر ایمان و نه برای سود وزارت کلیسای انجیلی لوتری در امریکا (ELCA) دلاورمریلندشهری واشنگتن دی سی و ویرجینیا Synods خدمت به مردم از همه اعتقادات. NLCS در حال کار با یکدیگر برای ایجاد رونق جوامع است.

اشخاص حمایت شده توسط ملی لوتری شامل myPotential در خانه در Winchester Va., و Rockville, Md., این روستا در راکویل در Rockville, Md., میراث در نورت اگاستا در Staunton, Va., این روستا در باغ ریج در Winchester Va., این روستا در آوگسبورگ در Baltimore, Md., Impact1890 و روستا در پراویدنس نقطه در آناپولیس, Md., موضوع برای تصویب نهایی توسط وزارت مریلند پیری است. برای اطلاعات بیشتر www.nationallutheran.org

PRLog ID: www.prlog.org/12813650

منبع این روستا در رککویلل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de