ناگهان در سن coronavirus WFH همه خشم است.

آن را برای کار از خانه, اما آن را نیز ممکن است برای ایستادن همسران مبارزه با شوهران و یا بالعکس.

ما فقط شده در اجتماعی فاصله و خود quarantining چیزی که در یک زمان کوتاه است اما در حال حاضر مردم در حال گرفتن در هر یک از دیگر و اعصاب به ویژه زن و شوهر است که دیگر باید بپرسید که چگونه شریک زندگی خود را روز به دلیل شریک زندگی خود را روز اتفاق افتاده است درست در مقابل آنها.

آن را یک چیز است.

یکی از همکاران گفت که شوهرش از او خواست به جویدن آدامس هنگامی که آنها در همان اتاق.

فرد دیگری جامعی در همسر خود را چرا که او نمی خواهد با قرار دادن تلفن در حالت سکوت و کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید و هر بار او پیامک رانندگی بود او دیوانه است. (این حادثه ممکن است یا ممکن است درگیر این نویسنده است.)

و در چین است که خود quarantining برای یک ماه دیگر از ایالات متحده, نرخ طلاق بالا رفتن سرسام آور است با توجه به اخبار بین المللی گزارش می دهد که به استناد یک ازدواج رجیستری مدیر دفتر در دژو استان سیچوان گفت: بیش از 300 زوج تا به حال به دنبال dissolutions پس از Feb. 24.

پیدا کردن زمان به تنهایی در همان خانه

کارشناسان در خانواده و روابط می گویند این است که به سختی تعجب آور است.

برای اولین بار, ارتباط جنسی, در حال حاضر تحت استرس از ترس و عدم اطمینان بیش از coronavirus خود را.

در مرحله دوم آنها بوده است مجبور به ناآشنا روال هر دو کار – و لوازم مربوط و تنظیم به آنها سخت است تحت بهترین شرایط ،

و سوم هر کس نیاز به برخی از زمان به تنهایی است که سخت تر است زمانی که همسر خود را در حال کار در کنار شما بر روی نیمکت.

مارک وب, مشاور خانواده و ازدواج در جورجیا گرجستان که صرف 33 سال کمک به زوج درک یکدیگر گفت اصطکاک قابل درک است اما کلید به حفظ صلح ارتباطات صبر و تمرکز در دراز مدت.

“ما می خواهیم به ماندن متمرکز در نتیجه ما در حال تلاش برای رسیدن به و آن این است که ما از طریق این چند هفته آینده و یا حال طولانی این طول می کشد احساس خوبی در مورد چگونه ما آن را به کار گرفته,” Webb گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

“هنگامی که مردم از ترس و استرس آنها گونگ بود به احتمال زیاد به استدلال” او گفت:. “که در آن شما را ببینید derailments هستند و زمانی که مردم به برقراری ارتباط است.”

‘اجازه دهید 20% کشویی’

اما در حالی که ارتباطات مهم است که آن را فقط به عنوان مهم است به خاطر برخی از چیزهایی که برای خودتان.

“در حال حاضر زمان خوبی برای گفتن نیست اولین چیزی که به ذهن می آید,” او گفت:. “در حال حاضر به انتقاد از شریک زندگی خود را. در حال حاضر هم به عنوان مثبت به عنوان امکان پذیر است.”

در لحظات مانند او افزود: “ما باید تمرکز بر روی ارتباط ما که ما را متصل به هم نوع united we stand تقسیم سقوط می کنیم.”

او همچنین گفت این مهم است که اجازه دهید برخی از چیزهایی که اسلاید.”تا زمانی که شریک زندگی خود را است اقدام مناسب 80% از زمان اجازه دهید 20% اسلاید. در حال حاضر زمان به micromanage,” او گفت:.

آن را نیز زمان بیش از حد در تماس با احساسات خود را. در واقع شما ممکن است نیاز به قرار دادن آنها را کنار گذاشته تا از این طریق دریافت کنید.

“شما نمی توانید اجازه دهید احساسات خود را دیکته آنچه شما انجام دهد. شما باید برای رفتن به محل کار آیا شما احساس می کنید آن را دوست دارم یا نه. شما باید برای پدر و مادر فرزندان خود را که آیا شما مانند آن را احساس کنید. شما باید برای مقابله با این وضعیت آیا شما احساس می کنید آن را دوست دارم یا نه,” او گفت:.

و در نهایت, او گفت:, به شریک زندگی خود را در برخی از اتاق.

“من فکر می کنم همه نیازهای خود را به تنهایی زمان,” او گفت:. “من می گویند اگر شما می دانید که شریک زندگی خود را که نیاز به فضای آن را به آنها بدهد.”

جان D’Anna یک خبرنگار در آریزونا جمهوری/azcentral.com داستان سرایی تیم. او را در رسیدن به john.danna@arizonarepublic.com و به دنبال او را در توییتر @azgreenday.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im