LotLinx می پذیرد PCG را پیشتاز & NextGen رهبر خودرو, سایت جوایز

شیکاگو, Feb. 16, 2020 /PRNewswire/ — LotLinx صنعت خودرو پیشرو وین تقاضا پلت فرم™ امروز اعلام کرد به رسمیت شناختن آن در سال 2020 خودرو, سایت جوایز. PCG شرکت designboom تاسیس AWAs در سال 2008 به رسمیت شناختن بهترین فروشندگان خودرو در بازاریابی دیجیتال است. از آن پس آنها را تبدیل به یک معیار در صنعت خودرو برای محصولات نوآورانه در تکنولوژی, طراحی, جستجو, بازاریابی و رسانه های اجتماعی.

از طریق یک فرایند گسترده کارشناسان در PCG بررسی و تحقیق و نرخ محصولات پیشرو برای نمایندگی مجاز و فروش به ترکیب به فرایند خود و یا نمایشگاه. در این سال LotLinx افتخار قبول NextGen جایزه رهبر در اتوماسیون بازاریابی علاوه بر معتبر پیشتاز جایزه برای خود اختصاصی /AI/ محصول مجموعه LotLinx نوبت™.

در تلاش به رسمیت شناختن نوآورانه تفکر PCG ایجاد پیشتاز جایزه. Designboom, مدیر عامل و بنیانگذار شرکت PCG توضیح میدهد: “زمانی که شما بررسی تعریف پیشتاز, من فکر می کنم شما توافق می کنید که آن را بسیار مناسب: یک گروه از افراد پیشرو و در خط مقدم توسعه های جدید و یا ایده.”

“PCG را بررسی دقیق و تحقیقات عهد است که کسانی که به رسمیت شناخته شده در AWAs واقعا بهترین راه حل برای نمایندگی مجاز و فروش به ترکیب به کسب و کار خود را. این افتخار را به قبول هر دو پیشتاز و NextGen رهبر جوایز,” اشاره کرد لن کوتاه, LotLinx رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل.

این AWAs صورت گرفت شب قبل از شروع ملی خودرو نمایندگی انجمن کنوانسیون (ندا) که در آن LotLinx خواهد شد برگزاری نمایشگاه در غرفه #3394C. به وین میزبانی این جایزه نشان می دهد که ارائه ده ها تن از جوایز به بهترین سایت تکنولوژی و محصولات در بازار برای نمایندگی های خودرو با بیش از 150 رهبران صنعت در آن حضور داشتند.

در مورد LotLinx:

LotLinx است که صنعت خودرو رهبر در وین تقاضا /AI/ فن آوری. تاسیس در سال 2012 و بر اساس Chicago, IL LotLinx فراهم می کند VIN تقاضا پلت فرم™ قادر می سازد که با دقت خرده فروشی از طریق ثبت اطلاعات علم و /AI/ فن آوری. این شرکت اعطا شده است شماره 1 نقطه در crain’s Chicago کسب و کار’ 2018 سریع 50 لیست سالانه به رسمیت شناختن خودکار بازاریابی مجدد قدرت 300, لیست, چند, خودرو, سایت جوایز (AWAs) و یک نقطه در سال 2019 را امیدوار کننده ترین, خودرو, راه حل های فن آوری لیست توسط CIO نقد و بررسی. LotLinx متعهد به ارائه بی نظیر تکنولوژی به سود مستقیم از نمایندگی آنها خدمت می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد LotLinx لطفا www.lotlinx.com.

رسانه های تماس:

Mary McDonnell

marketing@lotlinx.com

200 W مدیسون خیابان شیکاگو, IL 60606

منبع LotLinx

لینک های مرتبط

https://www.lotlinx.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر