از دست بیمه درمانی خود را پس از از دست دادن شغل خود را ؟ در اینجا گزینه های خود را

میلیون ها نفر از کارگران سراسر کشور از دست داده اند شغل خود را به عنوان اقتصاد چهار دلیل از ادامه گسترش COVID-19 و پس از آن اجتماعی فاصله سفارشات که بسته کسب و کار.

در آریزونا ده ها هزار نفر رفتند به دولت بیکاری وب سایت به ثبت نام برای منافع.

در یک کشور که در آن بیمه درمانی تا حد زیادی به اشتغال سرسام آور بیکاری معنی اعداد بسیاری از آنها در حال حاضر از دست رفته پوشش بهداشت و درمان در طول یک بیماری همه گیر.

در اینجا پوشش بهداشت و درمان گزینه برای Arizonans که در حال حاضر پیدا کردن خود را کشف.

AHCCCS

از دست دادن درآمد می تواند شما را واجد شرایط برای پوشش آریزونا مراقبت های بهداشتی هزینه سیستم مهار آن اداره پزشکی و KidsCare برنامه برای Arizonans.

اگر شما از دست داده اند, کار و بیمه, شما می توانید درخواست در وب سایت برنامه برای دیدن اگر شما واجد شرایط برای پوشش.

راهنمای AHCCCS واجد شرایط متفاوت است بسته به عوامل متعددی از جمله درآمد خود را به اندازه خانواده خود را که آیا شما کودکان و یا باردار هستند, وضعیت مهاجرت شما و این که آیا شما یک سرپرست.

پرداخت از بسته محرک اقتصادی فدرال از جمله یک بار چک کنید و بیکاری افزایش خواهد تحت تاثیر قرار دهد و واجد شرایط بودن برای AHCCCS آژانس می گوید در وب سایت خود را.

علاوه بر این AHCCCS نمی خواهد حذف مردم از آن رول در طول COVID-19 pandemic مگر اینکه آنها فوت کرده اند نقل مکان کرد و از دولت و یا به طور داوطلبانه خارج وب سایت آژانس می گوید. اگر کسی که در AHCCCS از دست واجد شرایط بودن آنها خواهد شد دوباره.

AHCCCS نیز به حالت تعلیق در پرداخت حق بیمه و شرکت می پردازد در طول COVID-19. افرادی که پرداخت مارس بیمه اعتبار خواهد شد.

قانون مراقبت مقرون به صرفه پوشش

افرادی که از دست داده اند و کارفرما-ارائه مراقبت های بهداشتی می تواند ثبت نام در طرح ارائه شده از طریق قانون مراقبت مقرون به صرفه بازار به دلیل از دست دادن بیمه درمانی از یک کارفرما به منزله یك رویداد است که اجازه می دهد تا یک دوره ثبت نام ویژه در خارج از عادی باز ثبت نام.

رژیم صهیونیستی. mlb خواسته دولت فدرال برای باز کردن یک دوره ثبت نام ویژه در فدرال بازار در مارس 25, نامه ای به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر.

“در این زمان که بیمه بهداشت و درمان از اهمیت حیاتی و بسیاری از مردم در حال تجربه از دست دادن اشتغال باز کردن یک دوره ثبت نام ویژه را قطع غیر ضروری نوار قرمز و بلند کردن مدارک بار خاموش افرادی که در حال حاضر با چالش روبرو از ناگهانی و تغییر قابل توجهی در شرایط” Ducey نوشت: در این نامه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تکذیب کرد درخواست برای بازگشایی این دوره ثبت نام برای ACA برنامه. در برخی از مکان های, هر چند نه آریزونا متحده اجرا مبادلات خود را که باید دوباره ثبت نام.

هنوز هم از دست دادن بیمه ارائه شده بود که کارفرما به خاطر شما از دست داده و کار خود را به عنوان یك رویداد است. برای دیدن اگر شما واجد شرایط برای ثبت نام ویژه و برای ثبت نام در پوشش بازدید healthcare.gov.

کبرا

تثبیت اتوبوس بودجه آشتی عمل به نام کبرا اجازه می دهد تا شما را به ماندن در خود کارفرما-بیمه خدمات درمانی ارائه شده پس از شما شده است به اجازه رفتن.

اغلب ارزان نیست اما اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن خود را همان بیمه است که ممکن است مفید باشد. در حالی که کارفرمای شما به احتمال زیاد پوشش می دهد تمام یا بعضی از بیمه سلامت هزینه های زمانی که شما در حال کار با آنها را تحت کبرا شما مسئول هزینه کامل پوشش.

قانون تنها به کارفرمایان که حاضر بیش از 20 کارمند. شما تا به حال به در طرح بیمه زمانی که شما اجازه رفتن و طرح بیمه هنوز در محل این شرکت در حال حاضر کارمند است.

شما باید 60 روز پس از شما از دست دادن شغل خود را به تصمیم می گیرید اگر شما می خواهید برای تحت پوشش از طریق کبرا. شرکت بیمه شما پوشش باید به شما اطلاع اگر شما قادر به استفاده از این گزینه.

شما می توانید دریافت پوشش تا 18 ماه یا 36 ماه بسته به شرایط شما. یک لیست از سوالات متداول در مورد کبرا در دسترس است از وزارت کار.

آنچه پوشش داده شده توسط دولت فدرال

خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل به قانون امضا شده در مارس 18, فراهم می کند برخی از کمک های مالی برای برخی از مراقبت های بهداشتی مربوط به COVID-19.

قانون می گوید که هیچ فرد شارژ خواهد شد برای هر گونه هزینه های چنین به عنوان شرکت می پردازد و deductibles برای COVID-19 تست تنها.

بیمه پرداخت خواهد شد و بیمارستان برای کسانی که بیمه هستند و دولت فدرال خواهد شد و پوشش بیمه برای تست. این امر تنها به تست.

این قانون همچنین شامل مقررات مربوط به پوشش و اگر هنگامی که یک COVID-19 واکسن در دسترس می شود.

علاوه بر این, طرح محرک اقتصادی فدرال شامل کمک های مالی که به منظور جبران هزینه های بیمارستان برای مراقبت از بیمه که COVID-19.

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در rachel.leingang@gannett.com و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر