Lori Loughlin مورد قاضی: به دام افتادن اتهامات ‘نگران کننده’

اتهامات بازرسان فدرال تحت فشار یک همکاری شاهد به دام انداختن پدر و مادر جدی و نگران کننده قاضی در Lori Loughlin پذیرش کالج رسوایی مورد گفت: “ان بی سی نیوز گزارش روز دوشنبه.

Loughlin و همسرش, Mossimo Giannulli – که باید التماس کرد گناه نیست به تقلب و رشوه خواری و پول شویی توطئه اتهام – در میان ده ها تن از پدر و مادر متهم به پرداخت رشوه به فرزندان خود را به بالا در سطح دانشگاه.

زن و شوهر گفته می شود پرداخت می شود $500,000 به دو دختر خود را به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به عنوان خدمه استخدام, حتی اگر هنوز حتی پاروزنان.

وکلای آنها و یک گروه دیگر از متهمان درخواست قاضی در مورد رد چرا که اسناد دادگاه نشان می دهد این طرح را متفکر و دولت شاهد همکاری ویلیام “ریک” خواننده تا به حال یادداشت که در آن او گفت: محققان “ساخته شواهد به ایجاد این تصور نادرست است که متهمان آگاهانه پرداخت رشوه به فاسد خودی به جای ساخته شده مشروع کمک های مالی برای کمک به فرزندان خود را شانس به دست آوردن پذیرش است.”

قاضی ناتانیل Gorton حاضر به پرتاب این مورد بر اساس این اتهامات اما خواستار پیگرد قانونی توضیح روش های مورد استفاده برای به دست آوردن شواهد با توجه به فاکس نیوز.

گوردون اظهار داشت: در سه صفحه نامه “دادگاه در نظر گرفته و این اتهامات در خواننده اکتبر یادداشت ها به طور جدی و نگران کننده است.”

دادستان قبلا استدلال جرم هنوز هم رخ داده است به دلیل آن مهم نیست اگر پول داده بود به نام “کمک مالی” و یا یک “رشوه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید