Lord & Taylor فایل برای ورشکستگی در آخرین خرده فروشی تلفات از Coronavirus همه گیر

ارجمند در ایالات متحده خرده فروش Lord & Taylor پرونده فصل 11 ورشکستگی در یکشنبه شدن آخرین در یک لیست در حال رشد از طبقه نامهای به انجام این کار در میان مداوم شیوع کروناویروس که فلج بخش خرده فروشی.

این شرکت تخمین زده می شود هر دو دارایی ها و بدهی در محدوده از $100 میلیون دلار به 500 میلیون دلار آن تشکیل پرونده در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه شرقی ویرجینیا نشان داد. یک طبقه فروشگاه زنجیره ای تاسیس در سال 1826, صورتحساب به عنوان قدیمی ترین در ایالات متحده, Lord & Taylor شده بود بررسی گزینه های دیگر و همچنین تشکیل پرونده برای ورشکستگی. نام های بزرگی که در حال حاضر زمینه برای فصل 11 شامل J Crew, گروه, JC Penney و Neiman مارکوس در ماه مه در حالی که Lucky Brand شد تلفات این بیماری همه گیر در ماه جولای.

مد اجاره خدمات راه اندازی Le حمل و نقل به دست آورد Lord & Taylor سال گذشته از Saks Fifth Avenue صاحب خلیج هادسون است شرکت برای C 100 میلیون دلار ($74.62 میلیون).

خلیج هادسون است تا به حال نگه داشته مالکیت برخی از Lord & Taylor املاک و مستغلات و مسئولیت آن اجاره پرداخت بالغ بر ده ها میلیون دلار در سال است.

رویترز در گزارش ممکن است که Lord & Taylor برنامه ریزی شده به انحلال موجودی در آن 38 فروشگاه هنگامی که محدودیت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس برداشته شد آن را به عنوان آماده برای یک فرآیند ورشکستگی که از آن انتظار نیست به ظهور.

یکی از قدیمی ترین فروشگاه اپراتورهای تاسیس شد و توسط دو انگلیسی به مهاجران در پایین سمت شرق در شهر نیویورک است. در طول جنگ های داخلی آمریکا در 1860s آن را باز کرد یک بخش ویژه ارائه عزاداری پوشاک برای زنان بیوه.

Lord & Taylor باز آن گل سرسبد فروشگاه در منهتن در خیابان پنجم در سال 1914 و شناخته شده برای باکلاس مد و تعطیلات خود را نمایش پنجره. ($1 = 1.3402 دلار کانادا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de