به دنبال جرم و ستایش? EWTN است وجود دارد برای شما

“در طول این زمان فوق العاده ای است که در آن مردم در سراسر جهان در حال تجربه خیلی ترس و اضطراب من دعوت کاتولیک ها و مردم در سراسر جهان به لحن به EWTN برای پخش برنامه های زنده از جرم در 8 p. m. و هر روز از بانوی ما از فرشتگان نمازخانه در آیرندیل آلاباما” گفت: EWTN رئیس و مدیر اجرایی Michael P. ورشو. [Encores هوا در ظهر ET, 7 p. m. ETو نیمه شب و همکاران]. “ماموریت EWTN است را به نور مسیح به جهان تشنه حقیقت است. دعای من این است که در این روزهای تاریک مردم قادر خواهد بود برای پیدا کردن امید از طریق برنامه نویسی ما.”

سازمان دیده بان در تلویزیون و یا جریان در اینجا زندگی می کنند. از دست رفته و جریان زندگی می کنند? دریافت روزانه امروز خوانش و وعظ در این لینک.

جرم نیز شنیده می شود از طریق EWTN را وابسته به رادیو در SIRIUS XM/کانال #130 آنلاین, در این لینک و در EWTN را در Facebook صفحه در 8 a. m. ET اینجا.

اینجا را کلیک کنید تا به سرعت کشف کانال که در آن برای پیدا کردن EWTN در کابل های محلی خود را و یا ارائه دهنده های ماهواره ای و در اینجا برای پیدا کردن تلویزیون برنامه. توجه داشته باشید: در حالی که در فوق برنامه تلویزیونی لینک بینندگان خارج از ایالات متحده باید با کلیک بر روی “ایالات متحده” برای دیدن یک منوی کشویی از EWTN را در برنامه های تلویزیونی از طریق ماهواره در سراسر جهان است. اینجا کلیک کنید برای پیدا کردن EWTN رادیو برنامه.

در علاوه بر این به جرم EWTN آغاز شده است ارائه بینندگان این فرصت را برای ستایش پروردگار ما هر دو در هوا و در رسانه های اجتماعی از طریق یک غذای زنده از بانوی ما از فرشتگان نمازخانه در آیرندیل. در ایالات متحده ستایش بلافاصله به دنبال تسبیح یا گردن بند از رحمت الهی در حدود 3:20 p. m. ET باقی می ماند و در هوا حدود 10 دقیقه است. اما بیننده می تواند عشق ورزیدن پروردگار ما از ساعت 8 صبح و همکاران (فقط بعد از روزانه جرم) به 5 p. m. ET, از دوشنبه تا جمعه از طریق EWTN را در Facebook صفحه در www.facebook.com/ewtnonline

برای تمام راه های بی شمار برای دسترسی به EWTN لطفا به EWTN در همه جا. خانواده ما از اخبار و سایت های رسانه های اجتماعی شامل EWTN را در Facebook صفحه که اغلب پخش برنامه های مختلف از جمله جرم و دیگر devotionals و همچنین به عنوان لینک به دیگر منابع مفید.

یادداشت سردبیر: دایره اسقفی یا parishes که می خواهم برای به اشتراک گذاشتن EWTN روزانه توده در Facebook صفحه خوش آمدید برای ارسال ایمیل با این درخواست به [email protected]. ما خواهد بود خوشحال به راه اندازی یک crossposting ارتباط است. وابسته به قلمرو اسقف ارتباطات مدیران که می خواهم برای قراردادن یک EWTN بازیکن در وب سایت خود را به منظور به جریان روزانه جرم باید تماس مربوطه EWTN مدیر بازاریابی و یا [email protected]. این EWTN بازیکن نیز در دسترس وابسته به قلمرو اسقف ارتباطات مدیران در اسپانیایی. لطفا تماس بگیرید [email protected] برای جزئیات بیشتر.

EWTN جهانی کاتولیک شبکه در آن سال 38, بزرگترین, مذهبی, رسانه های شبکه در جهان است. EWTN 11 تلویزیون جهانی کانال های در حال پخش به چندین زبان در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته به بیش از 300 میلیون تلویزیون خانوار در بیش از 145 کشور و سرزمین. EWTN سیستم عامل نیز شامل خدمات رادیویی انتقال از طریق شباهنگ/XM, iHeart Radio و بیش از 500 داخلی و بین المللی AM & FM رادیو وابسته; در سراسر جهان رادیو موج کوتاه خدمات; یکی از بزرگترین کاتولیک وب سایت ها در ایالات متحده آمریکا; های الکترونیکی و چاپ اخبار خدمات از جمله کاتولیک آژانس خبری “ملی کاتولیک ثبت نام” روزنامه و چندین اخبار جهانی خدمات سیم; به عنوان به خوبی به عنوان EWTN چاپ و نشر آن کتاب را بدست آورد.

منبع EWTN جهانی کاتولیک شبکه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>