این ایده آمد به گلن دیویس حدود 20 سال پیش.

آیا آن را نمی بزرگ جنوبی مینه سوتا راننده اتوبوس مدرسه می گویند به خاک سپرده شود در یک تابوت که شبیه یک اتوبوس مدرسه?

کمی هم Davis می دانیم که یکی از دوستان خود را که آرزو به حقیقت می پیوندند.

روز جمعه Davis — درگذشت Feb. 15 در سن 88 — را جشن خواهد گرفت در یک مراسم تشییع جنازه خدمات در گرند علفزار, Minn., این شهر کوچک که در آن او سوار یک اتوبوس مدرسه برای 55 سال و که در آن او شناخته شده بود به نسل از کودکان به عنوان مورد علاقه خود را “Glennie.”

و او خواهید بود گذاشته و به استراحت در یک زرد تابوت تزئین شده با چراغهای جلو و جانبی-نصب علامت توقف و حروف هجی کردن “Grand علفزار مدارس — ISD #495.”

تابوت هدیه ای از جیم Hindt صاحب Hindt کفن.

Hindt داوطلب خدمت سربازی یک دوست خانوادگی به رنگ تابوت و هنری زاده برای قرار دادن اطلاعات بر روی آن و سپس شگفت زده دیویس با ایجاد حدود شش سال پیش.

“گلن همیشه فقط شوخی با من در مورد تمایل به دفن در تابوت که شبیه یک اتوبوس مدرسه” Hindt گفت. “ما فقط نوع آن را با هم از دوستی برای او. مطمئن نبودم که آیا گلن واقعا می خواستم به استفاده از آن.”

هر گونه شک و تردید شد و بلافاصله حذف می شود.

“او لال بود گفت:” دخترش لیزا هاج روچستر بود که با پدر او در رونمایی کرد. “او فقط خوشحال و او نمی توانست باور کند کسی بود که در واقع قادر به انجام آن برای او.”

دیویس در زمان لذت بزرگ نشان دادن عکس تابوت خود را به هر کسی که او را ملاقات Hodge گفت: اگر چه او تا به حال به آنها را بر روی تلفن خود را به دلیل “پدر نمی تلفن های همراه.”

دیویس شد, مادام العمر از ساکنان Grand علفزار یک شهر در مورد 1,140 ساکنان برخی از 115 کیلومتری جنوب شرقی شهرهای دوقلو. متولد در مزرعه خانواده او تحویل داده شد توسط یک دکتر که وارد یک اسب سورتمه.

دیویس شد, مادام العمر کشاورز, اما او همچنین شروع به رانندگی با اتوبوس مدرسه برای Grand علفزار منطقه در سال 1949. در زمان بازنشسته شد در سال 2005 او رانندگی نوه از مردم از او می خواهم هدایت می شود که کودکان نوپا.

“همه او را دوست داشتم” هاج گفت. “او یک حامی بزرگ از مدرسه و تیم فوتبال.”

دیویس خواهد به مردم بگویید که او می خواهم اضافه شده اضافی کلمه به نام زادگاه خود: “بزرگ Grand علفزار.” و او معمولا دیده می شود با پوشیدن یک کلاه که با عبارت چاپ شده بر روی آن.

او با افتخار خود را در حادثه رانندگی ضبط. و حتی پس از بازنشستگی از منطقه مدرسه او ماند در پشت چرخ, داوطلب به عنوان وعده های غذایی بر روی چهار چرخ راننده تحویل.

دیویس’ همسر شرلی درگذشت در سال 1996. در علاوه بر این به خود او جان سالم به در پسران جی و وید; دختر سحر Durst; پنج نوه و دو نوه بزرگ.

یک تشییع جنازه جمعی برگزار خواهد شد جمعه ساعت 10:30 صبح در خیابان Finbarr را کلیسای کاتولیک در گرند علفزار.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im