دیرین مشاور, ‘امی نجوا’ در راس Klobuchar کمپین

اولین بار جاستین Buoen مدیریت یک کمپین سیاسی کاملا دو دهه پیش او نقل مکان کرد و به شورای شهر نامزد St. Paul خانه برای سه ماه منتهی به روز انتخابات. او به دست آورد.

برای آخرین فرفره در حال اجرا مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری از ایالت مینه سوتا ctq آن اتاق های هتل به جای: در آیووا و نیوهمشایر, نوادا هر نقطه در نقشه سیاسی جدید تست از این DFL خودی اولین بار رهبری یک کمپین ملی — و از نامزد خود را به زنده ماندن.

“فلسفه من همواره شما باید برای زنده ماندن و پیشرفت. شما را ملاقات آستانه بلافاصله در مقابل شما” Buoen گفت: در این هفته از نوادا که در آن Klobuchar انتخاباتی چهره آن مانع بعدی در روز شنبه قفقاز.

10 روز پس از آن که شامل کارولینای جنوبی اولیه در فوریه. 29 و 14-حالت فوق العاده سه شنبه اولیه در مارس 3 وعده را به عنوان مهم ترین تا کنون از 15 سال همکاری بین Klobuchar و Buoen قبلا ناشناخته در انتخابات ریاست جمهوری سیاست است.

با وجود یک به طور غیر منتظره پایان قوی در نیوهمشایر Klobuchar هنوز به شکستن گذشته چندین رقبا در ملی, نوادا, یا, کارولینای جنوبی, انتخابات است ، و پشت سر هم از توجه ملی و جذب سرمایه سنبله پس از نیوهمپشایر چپ Buoen و مبارزات انتخاباتی خود تیم مبارزه به سطح شیب دار تا لاغر خود را در عملیات های فوق العاده ای به ابعاد یک کمپین ملی.

“اوایل متحده در مورد ملاقات و یا ضرب و شتم انتظارات. در حال حاضر آنها را مجبور به شروع به پیروزی نمایندگان گفت:” مت بنت واشنگتن و مشاور سابق عمل در چندین دموکراتیک ریاست جمهوری در مبارزات انتخاباتی.

بنت گفت: او را ملاقات Buoen اما واقعا نمی دانم او. مشاهده از دور او را تحت تاثیر قرار شده است در راه Klobuchar افزایش یافته است در یک جامعه زمینه است که تنها چند ماه پیش شامل دو نامزد ده. اما کمپین حاشیه برای خطا در حال حاضر باریک او اضافه شده است.

“اگر آنها نمی, نمایش قدرت بیشتر و به زودی این زمانی است که واقعی سخت گیری در آمار,” بنت گفت.

در بهره برداری Buoen به مدیریت او کمپین Klobuchar رفت و برای اعتماد مشاور به جای یک تجربه واشنگتن عمل. کمپین کارشناسان گفت که غیر معمول نیست — گذشته نامزدها مانند جورج دبلیو بوش و باراک اوباما قرار دادن صفحه اصلی-مشاوران دولت در انتخابات ریاست جمهوری شغل.

“من فکر می کنم امی احساس کرد که او می داند که جاستین و او داند و او را چسبیده که با به جای آوردن یک تفنگ استخدام” گفت: رژیم صهیونیستی است. تیم Walz یک Klobuchar حامی که قبلا استخدام Buoen به جمع آوری پول برای یک زن و شوهر از ایالات متحده خود را در خانه نژادها.

سیاستمداران با جاه طلبی های ملی اغلب با فشار به استخدام بزرگ-نام عملیات Walz گفت. چیدن Buoen به جای او اضافه کرد: “یک حرکت جسورانه.”

پس از روزهای منتهی به آیووا کمیته های پارلمانی Buoen شده است در کمپین بلیزرز تقریبا بدون توقف. حتی او به عنوان پژوهشگر مدیریت کمپین های مختلف سوله — جمع آوری اعانه, مطبوعات, روابط, زمینه, عملیات, پژوهش — او اغلب در نزدیکی خود را نامزد سمت. در زمان او دیده می شود می تواند شخصا مدیریت خط از مردم در صف برای عکس با Klobuchar پس از یک رالی.

“وجود دارد هیچ کار بیش از حد کوچک برای یک رهبر در یک سازمان” Buoen گفت.

هنوز Buoen گفت: در این هفته او نیاز به سر به عقب به زودی به دفتر مرکزی در مینیاپولیس به منظور تمرکز بیشتر به طور کامل در سه شنبه استراتژی است. صاحب نظران در حال حاضر سوال که آیا Klobuchar همه-دست-در-عرشه رویکرد در چند متحده امکان پذیر است به عنوان زمینه بازی از امتداد ساحل به ساحل.

“من فکر می کنم او همه حق است, اما شما رو فوق العاده سهشنبه آینده در حال حاضر گفت:” معاون رئیس جمهور سابق Walter Mondale یک Klobuchar مربی که گاهی مذاکرات استراتژی مبارزه با Buoen. “شما نیاز به پول به اندازه کافی برای مبارزه با آن و چالش این است که برای بیرون آمدن از آن نگاه مانند شما هنوز هم برخی از انرژی است.”

Buoen رشد در آردن هیلز و با حضور در دانشگاه سنت توماس. او موفق دبیرستان و کالج بازیکن فوتبال که او گفت: در نهایت مجبور به تصمیم گیری بین آن و دیگر شور — سیاست است.

“من انتخاب سیاست بود که حق تصمیم گیری تا کنون,” Buoen گفت.

آن را زد در خانواده: پدر بزرگ خود را کلیفورد Buoen شد شهرهای دوقلو زايمان رهبر. پدرش راجر Buoen به حال چند شغل ویرایش در استار تریبیون بیش از 27 سال در یک شغل است که همپوشانی با دیرین استار تریبیون نویس جیم Klobuchar این سناتور پدر; جاستین فرزند یک خبرنگار در سنت پل پایونیر پرس.

در سنت توماس Buoen دوست Ryan Kelly که پدر شیدا کلی انتخاب شد شهردار سنت پل در سال 2001. در سال 2002 هنوز در کالج Buoen و رایان کلی به کار می رفت برای دبی, Montgomery, یک فرمانده سابق پلیس که به کمک آنها انتخاب به عنوان اولین زن در St. Paul شورای شهر.

“آنها به معنای واقعی کلمه نقل مکان کرد و به خانه او برای سه ماه” شیدا کلی به یاد می آورد. بعد از کلی استخدام Buoen به عنوان معاون مطبوعاتی وزیر. Buoen ترک دو سال بعد وقتی کلی که انتخاب شده بود به عنوان یک دموکرات تایید جورج دبلیو بوش برای انتخابات مجدد.

“من مخالف با او و فکر جان کری می شده اند بهتر است رئیس جمهور” Buoen گفت.

که در سال Ken Martin — در حال حاضر DFL رئیس — در حال اجرا بود با ایران را در مینه سوتا مبارزات انتخاباتی. او استخدام Buoen منجر به get-out-the-رای تلاش در جمهوری تکیه ششمین کنگره منطقه شمال شهرهای دوقلو. کری انجام مینه سوتا در سال 2004 از دست داد اما انتخابات به بوش.

پس از آن انتخابات Klobuchar سپس Hennepin County, وکیل, آغاز تدوین برنامه برای اجرا به دادستان کل در سال 2006. “امی و من نشستم و او گفت:” من نیاز به یک فرد جوان برای کمک به من در روزهای اولیه از این مبارزه است.’ و برای اولین بار نام من به او بود که جاستین” مارتین به یاد می آورد.

“ما را,” Buoen گفت. زمانی که یکی از مینه سوتا آمریکا صندلی باز کرد تا در اوایل سال 2006 Klobuchar شروع به پریدن کرد به آن مسابقه به جای. Buoen رهبری جمع آوری کمک های مردمی در آن مسابقه موفق او دوباره انتخابات در سال 2012 و یک مشاور ارشد دوم خود را مجدد انتخابات در سال 2018 است.

Buoen پیش بینی مشاور ارشد نقش خود را در Klobuchar ریاست جمهوری پیشنهاد داد. در ابتدا او تنها توافق منجر به روند انتخاب مدیر کمپین.

“ما نمی تواند پیدا کردن کسی که مناسب” Buoen گفت. او توضیح داد که چگونه او و Klobuchar با هم کار کنند: “من می دانم آنچه که او به من نیاز دارد به انجام و او می داند که من می دانم که. … ما حتی نمی باید در مورد آن صحبت کنید. این ناگفته چیزهای که یک مزیت است.”

مارتین قرار داده و آن را بیشتر colorfully: “جاستین امی نجوا” او گفت:. “وجود دارد هیچ کس امی تراست بیشتر در خارج از احتمالا خانواده اش از جاستین.”

هفته آینده خواهد شد بگویید اگر که اعتماد می پردازد خاموش در خارج از مینه سوتا است. نوادا و کارولینای جنوبی نشان خواهد داد که آیا Klobuchar هر گونه درخواست تجدید نظر به بلوک از nonwhite رای دهندگان که شامل بخشی جدایی ناپذیر از پایه دموکرات. و افزایش و اقبال از ایالت ورمونت برنی ساندرز یک سایه بیش از یک کلاچ از میانه تر از رقبای که شامل Klobuchar.

با برخی از دموکرات ها در مورد فرسایش ساندرز’ شانس در ماه نوامبر Buoen گفت که او معتقد است Klobuchar پیام electability ادامه خواهد داد به طنین. قوی تر جمع آوری کمک های مردمی امکان را می دهد که کمپین برای اضافه کردن به تیم است اما Buoen گفت که او در نظر دارد برای ماندن در راس.

“من برنامه ریزی در مدیریت این طریق روز انتخابات در ماه نوامبر,” او گفت:.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>