مراقبت دراز مدت امکانات در Maricopa شهرستان گزارش افزایش شدید مرگ و میر به عنوان تست ‘افزایش’ اعلام کرد

مراقبت دراز مدت امکانات در Maricopa شهرستان گزارش شده بیش از 50 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در طول هفته گذشته فقط به عنوان دولت آماده می شود برای بلند کردن یک مادر اقامت در خانه جهت است که در نظر گرفته شده بود به سرعت گسترش این بیماری است.

دولت بزرگترین شهرستان, گزارش 56 شناخته شده مرگ و میر بیش از گذشته و هفت روز در میان ساکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات یک چتر مدت که شامل خانه های سالمندان زندگی کمک آسایشگاه و مرکز توانبخشی. این است که در بسیاری از شهرستان ها شروع به انتشار اطلاعات دقیق در اوایل ماه آوریل.

عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر تمام شده است در حال افزایش است. دو نفر از هر سه COVID-19 مرگ و میر در Maricopa شهرستان تا کنون در حال ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت در مجموع 191 مرگ و میر تا کنون.

یک نکته به شماره: آنها لزوما به معنی مردم بیشتر درگذشت گذشته بیش از هفت روز است. تعداد مرگ و میر گزارش شده نشان دهنده اضافی و میر شناسایی شده توسط وزارت بهداشت که بعد اما مرگ و میر هستند که به طور مشخص در روز برای آنها رخ می دهد و می تواند اتفاق افتاده هفته قبل از آن.

“ما قطعا پیگیری تعداد مرگ و میر و تعداد موارد,” دکتر گفت: ربکا Sunenshine مدیر پزشکی برای Maricopa County بهداشت عمومی.

از همان آغاز او گفت: مسئولان شهرستان باید با ابلاغ امکانات برای تعیین اینکه آیا ساکنان و یا کارکنان باید COVID-19 علائم و نیاز به آزمایش می شود بلافاصله.

در حالی که ماندن در خانه سفارش آسانسور در آریزونا بعد از این هفته فدرال و دولت ممنوعیت تقریبا تمام بازدید کنندگان به خانه های سالمندان باقی خواهد ماند.

این شهرستان نیز به تازگی به پایان رسید یک پروژه آزمایشی برای تست همه ساکنان و کارکنان در دراز مدت مراقبت از تاسیسات Sunenshine گفت. هدف این بود برای کار کردن یک راه موثر و بی خطر به انجام آزمایش های متعدد و دریافت نتایج. اطلاعات آموخته شده در طول خلبان است که به اشتراک گذاشته شده با Arizona Department of Health Services, او گفت: به عنوان دولت embarks در یک آزمایش “موج” از ساکنان و کارکنان در 147 مدیکر-گواهی خانه های سالمندان.

تست خروش می آید میان شماری از مقامات ارشد طرفداران که خانه های سالمندان باید اولویت برای تست هفته پیش. به جای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اولویت بندی تست برای افراد با علائم COVID-19 به جای تست در خانه های سالمندان. کارشناسان صنعت این می گویند موفق به شناسایی بیماران یا کارکنان که انجام این ویروس اما بدون علامت و یا شناخته شده به عنوان “سکوت پخش.”

روز دوشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: ملت فرمانداران در یک ویدئو کنفرانس که دولت فدرال به شدت توصیه می کند که خانه های پرستاری آزمون تمام ساکنان و کارکنان. روز بعد آریزونا دولتی mlb اعلام پرستاری تست صفحه اصلی “افزایش است.”

در سراسر کشور بیش از 26,000 ساکنان و کارکنان فوت کرده اند از شیوع این ویروس در این کشور خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت و امکانات با توجه به ارتباط فشار اقتصادی بر دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش های رسانه ها.

جمعی تنظیم از خانه های سالمندان — که در آن ساکنان در نزدیکی زندگی می کنند و برای مراقبت توسط کارکنان — قرار می دهد و آنها را در معرض خطر بالاتری برای ابتلا به کروناویروس جدید نسبت به جمعیت عمومی گفت: Sunenshine از Maricopa County بهداشت عمومی. بسیاری از بیماران بیش از 65 و مزمن پزشکی شرایط ساخت آنها را در معرض عوارض اگر آنها را تبدیل به بیمار است.

دولت را منتشر کرده است یک لیست از خانه های پرستاری با کروناویروس جدید شیوع خواستار آن اطلاعات محرمانه است. اما دولت فدرال شروع به جمع آوری اطلاعات در مورد جدید شیوع کروناویروس از خانه های پرستاری در مارس 17 و قصد دارد به انتشار این اطلاعات در اواخر این ماه.

در هفته های اخیر برخی از دره دراز مدت مراقبت از امکانات را تایید کرده اند متعدد شیوع بیماری و مرگ و میر.

پنینگتون باغ یک مرکز کمک زندگی می کنند در چندلر گزارش کرده است به عنوان بسیاری از 20 مقیم مرگ و میر از 13 ماه گذشته با توجه به اطلاع رسانی نامه فرستاده شده به خانواده ها است.

یک گلندیل خانه سالمندان در محوطه Glencroft مرکز مدرن پیری شد آخرین دراز مدت مراقبت تسهیلات به گزارش جدید کروناویروس شیوع هنگامی که آن را به تازگی گزارش شده نزدیک به 70 تایید COVID-19 موارد در میان ساکنان و کارکنان و هفت مرگ و میر.

اسکات McClintock Glencroft ارشد استراتژی افسر گفت: ماهر مراقبت های پرستاری یکی از سخت ترین مشاغل و جدید کروناویروس همه گیر است و ارائه یک چالش بی سابقه ای برای مدیران و کارکنان است. او گفت: برخی از کارکنان در این صنعت را ترک کرده اند چرا که آنها وحشت زده از افشای خانواده خود را به شدت عفونی ویروس.

“اما کسانی که مانده اند باید کار اضافی و آنها دل شکسته هنگامی که آنها از دست دادن اقامت,” او گفت:. “این آسان نیست.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8072. او در توییتر دنبال کنید @anneryman.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im