لاکهید مارتین PrSM نشان می دهد دقت در دوم ارتش ایالات متحده تست پرواز

“امروز تست پرواز بیشتر نشان از قابلیت اطمینان و دقت و انتقادی قابلیت های لاکهید مارتین در حال ساخت به PrSM” گفت: Gaylia Campbell, معاون رئیس جمهور از دقت آتش سوزی و مبارزه با مانور سیستم در لاکهید مارتین موشک و کنترل آتش. “موشک انجام دقیقا همانطور که انتظار می رود و با موفقیت مشغول به هدف با دقت اشاره کردن.”

PrSM از کار اخراج شد لاکهید مارتین بالا تحرک توپخانه موشک سیستم (HIMARS™) پرتاب و پرواز اسمی مسیر حدود 180 کیلومتر به منطقه هدف به اوج خود رسید در یک بسیار دقیق و کشنده کلاهک رویداد.

آزمون هدف شامل تایید موشک پرواز مسیر محدوده و دقت از راه اندازی به کلاهک رویداد و همچنین کلاهک مرگ, HIMARS launcher ادغام و به طور کلی عملکرد موشک.

“این دومین متوالی پرواز موفقیت آمیز آزمون لاکهید مارتین PrSM تایید ما فن آوری موشکی و اعتماد به نفس است که لاکهید مارتین منحصر به فرد قرار به تحویل این مهم مقرون به صرفه قابلیت برای دیدار با ما در ارتش ایالات متحده مشتری اولویت” کمپبل گفت:.

نسل بعدی دقت اعتصاب surface-to-surface سلاح سیستم ارائه خواهد شد افزایش قابلیت های خود برای حمله به خنثی کردن سرکوب و از بین بردن اهداف در عمق در میدان جنگ و میدان توپخانه واحد جدید دوربرد قابلیت در حالی که حمایت از تیپ, بخش, سپاه, ارتش, تئاتر مشترک و نیروهای ائتلاف.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید وب سایت ما: www.lockheedmartin.com.

در مورد لاکهید مارتین
Headquartered in Bethesda, Maryland, لاکهید مارتین است که امنیت جهانی و هوافضا شرکت است که با استخدام حدود 110,000 نفر در سراسر جهان است و اصولا درگیر در تحقیق و طراحی و توسعه و تولید و یکپارچه سازی و تقویتی از فن آوری های پیشرفته سیستم های محصولات و خدمات.

منبع لاکهید مارتین

لینک های مرتبط

http://www.lockheedmartin.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im