برای جلوگیری از “جابجایی توده” از تلاش خانواده ها و کسب و کار تعطیلی یک ائتلاف از مقامات منتخب محلی خواسته اند مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به حالت تعلیق اجاره و پرداخت وام مسکن و توقف ملک تجاری اخراج میان coronavirus بیماری همه گیر.

بیست و سه مقامات منتخب — از جمله اکثریت اعضای شورای شهر در مینیاپولیس و سنت Paul — امضا در درخواست فرستاده شده به فرماندار در اوایل این ماه.

“بدهی تا ستون برای اجاره و وام دارندگان با وجود داشتن یک درآمد ثابت برای آینده قابل پیش بینی” این گروه در نامه ای به فرماندار. “جرم جابه جایی صفحه اصلی سلب حق مالکیت و سازندگان: از کسب و کار قریب الوقوع مگر اینکه اقدامات تهاجمی گرفته شده بلافاصله.”

آنها نوشت که آنها می ترسید همه گیر خواهد تشدید بحران مسکن و “احساس ترین بشدت توسط مهاجر, سیاه بومی و مردم از رنگ (BIPOC) جوامع است.”

“اخیر مهلت قانونی به طور موقت اخراج و سلب حق مالکیت و گسترش بیمه بیکاری حیاتی هستند اولین گام در عنوان کردن این بلندی مالی ویرانی” آنها نوشت. “با این حال ما هنوز هم به دور از خانواده و جلوگیری از اخراج و سلب حق مالکیت پایین خط هنگامی که خانواده نمی تواند بازپرداخت بدهی آنها حاصل.”

Walz صدور یک فرمان اجرایی در ماه گذشته متوقف مسکونی اخراج اما اشاره کرد که “هیچ چیز در این فرمان اجرایی را تسکین می دهد یک مستاجر با تعهد به پرداخت اجاره.”

Walz سخنگوی عروسکی Tschann گفت: در اوایل این ماه که فرماندار خواسته است تا قوه مقننه برای افزایش به خانواده بی خانمان پیشگیری و برنامه کمک به کمک به مردم در پوشش اجاره و پرداخت وام مسکن. اما هیچ معامله نشده است.

“اگر چه مهلت قانونی نداشت مستاجران’ تعهد به پرداخت اجاره بها این است که یک زمان سخت با پتانسیل پیامدهای مالی برای مستاجران و مالکان و صاحبخانه” Tschann گفت.

هر دو مینیاپولیس و سنت پل در حال کنار گذاشتن پول برای اجاره کمک اما اذعان تقاضا است به احتمال زیاد به سبقت گرفتن عرضه است.

مینیاپولیس عضو شورای شهر ارمیا الیسون که به سازماندهی نامه نوشتن تلاش گفت: او از اجاره کمک تلاش اما ترس آن را نمی خواهد به اندازه کافی.

“من فکر می کنم سوال واقعی این است که در چه نقطه ای هستند و دولت های ایالتی و محلی نمی خواهید به پول” الیسون گفت: در مصاحبه ای در اوایل این ماه.

وی افزود: بعد از آن: “برخی از مردمی که هیچ پول در آینده است. این واقعا یک سوال باید اجاره بها پرداخت می شود و یا باید وام مسکن پرداخت می شود. در برخی از نقطه آن را نمی خواهید به پرداخت.”

نویسنده کارکنان ماریسا Evans کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de