سان فرانسیسکو, مارس 26 سال 2020 /PRNewswire/ — KIN برچسب و لوازم جانبی طراحان سارا بردی و اشلی Cornilامروز اعلام کرد که آنها در حال راه اندازی پرداخت آن را به جلو در مبارزات انتخاباتی. این طرح قرار می دهد KIN برچسب (KIN) در یک موقعیت برای کمک به کسانی که تحت تاثیر COVID-19 ویروس ارائه شده توسط مشتریان خود را با 20% تخفیف در وب سایت خود و پرداخت بخشی از پس انداز به جلو به یک موسسه خیریه در مرکز این بحران: مستقیم تسکین. این کمپین بر قوم و خویش تعهد پایدار مد و افرادی که کمک به حمایت از این صنعت است.


ادامه مطلب

“اهمیت این بیماری همه گیر را به یک اثر ماندگار بر ما و خانواده ها و جوامع و اقتصاد می گوید:” شریک موسس اشلی Cornil. “این واقعیت جدید است که در آن ما خودمان را پیدا کنید که ناراحت کننده و ترسناک اما همانطور که ما از طریق این حرکت یک روز در یک زمان وجود دارد یک پوشش نقره ای را از آن همه است. قرار دادن نیازهای ما گذشته برای خوب بیشتر تنها می تواند ما را به هم نزدیک خانواده, جامعه و ملت است.”

قوم و خویش متعهد به انجام درست توسط مردم آنها را با کار و مکان هایی که آنها از منبع.

“ما همیشه یک افتخار ایالات متحده ساخته شده با نام تجاری. و در زمان نامشخص مانند این ما نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم ایالات متحده آمریکا می ایستد برای ما می گوید:” سارا. “ما در حال تمرکز بر چگونه ما با نام تجاری و محصول را تحت تاثیر قرار مردم و چگونه آن را احساس می کنید. در حال حاضر مردم احساس ترس و ضعف و ترس است. بله مد زودگذر کسب و کار, اما آن را یک راه برای بیان خود. آن اعتماد به نفس می دهد و باعث می شود شما احساس خوب است. و من فکر می کنم ما همه می توانند با استفاده از کمی از این حق در حال حاضر.”

KIN برچسب شده است تولید کلاه های پس از 2014. آنچه در آغاز به عنوان یک کارگاه آخر هفته در millinery, به زودی تبدیل به یک سرگرمی از مسدود کردن کلاه از خواهران شهرستان گاراژ. پس از مدت نام تجاری متولد شد. قوم و خویش به ارمغان می آورد به زندگی سهولت کالیفرنیا سرد و شهرستان پیچیدگی. در آخرین خط خود را از قابلیت جمع شدن راحت حصیری KIN بر کلاه طراحی شده اند که برای رفتن به جایی که شما بروید. کلاه خود نیستند فقط ساخته شده برای تعطیلات بلکه هر روز ماجراهای.

در مورد خویشاوندان برچسب

مستقر در سان فرانسیسکو, KIN برچسب تاسیس شد و در سال 2014 توسط خواهران دوقلو , اشلی Cornil و سارا بردی. قوم و خویش کلاه های ساخته شده در یک کارمند متعلق به ایالات متحده مستقر در کارخانه شده است که در ساخت کلاه برای 150 سال است. خود آمریکا ساخته شده کلاه به زیبایی طراحی شده توسط دست با تجربه-80 اگر شما در حال شمارش و از طریق 40 گام برای تکمیل. قوم و معتقد است که در موارد کمتری از کیفیت بهتر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خویشاوندان برچسب بازدید از وب سایت خود را در www.kinlabel.com.

1782 درخت فندق خیابان

San Francisco, CA 94123

www.kinlabel.com | @kin_thelabel

رسانه های تماس: Michael D. مونتویا

[email protected] / 415-793-9893

تصاویر مرتبط

new-san-francisco-twins.jpg
جدید سن فرانسیسکو دوقلوها
از سایت – تک عکس

منبع KIN برچسب

لینک های مرتبط

https://www.kinlabel.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im