گروه لابی گری دعوا افزایش صورتحساب هدف قرار دادن پلاستیک بسته بندی

واشنگتن سناتور. کریستین Rolfes انتظار لابی های صنعت به مخالفت خود را با لایحه ساخت شرکت های پرداخت برای بازیافت در اورگرین دولت است. اما در کنار معمول تولید کنندگان پلاستیک و زباله شرکت یک حریف جدید — یک مدافع از حباب بسته بندی حبوبات, کیف و بایگانی اطلاعات ظروف.

یک لابی گر برای, St. Paul-بر اساس موسسه آمریکایی برای بسته بندی و محیط زیست (Ameripen) صحبت می کرد در برابر Rolfes’ لایحه از طرف برخی از بزرگترین شرکت ها — از جمله جنرال میلز و 3M. سال گذشته نمایندگان مجلس به جای مقررات پیشنهاد با مطالعه است.

“من واقعا شگفت زده شد که صنعت بسته بندی خود را به حال لابی” Rolfes در مصاحبه ای گفت:.

متزلزل بازیافت سیستم ها و نگرانی ها در مورد اقیانوس پلاستیک را موجب قانونگذاران ایالتی از کالیفرنیا به مین به پیشنهاد قوانین جدید با هدف قرار دادن زباله های پلاستیکی به خصوص از بسته بندی. بسیاری از اعلان بازدید از Ameripen یک خاک غیر انتفاعی است که در حال حاضر ثبت نام لابی در هشت متحده است.

یک ژنرال میلز اجرایی ریاست Ameripen هیئت مدیره و اعضای آن عبارتند از دیگر شرکت های بزرگ مانند تیتان داو شیمیایی Procter & Gamble و پپسی. Ameripen را کمتر شناخته شده اعضای روزمره محصولات مانند حباب قرار دادن takeout ظروف و انعطاف پذیر بوکس است که نگه داشتن آجیل و گرانولی را کنار بگذارید.

سیاسی مبارزه نشان می دهد بزرگتر تنش است که شرکت های بزرگ از جمله خرده فروشان مانند هدف شرکت چهره آنها به عنوان تعادل رقابت مصرف کننده خواسته ها به صورت مناسب و بسته بندی های پایدار. بسیاری استدلال می کنند که آنها در حال کاهش استفاده از پلاستیک خود به خود و بدون مداخله دولت مانند 3M مبادله پلاستیک و مقوا در بسته بندی آن اسکاچ-نام تجاری ظرف اسکرابر.

“Ameripen … فوق العاده است تهاتری به ماندن بگیرید پهلو به پهلو از بسته بندی سیاست و قانون است. همه آنها بیش از آن گفت:” ان Meitz 3M را پایداری مدیر برای مصرف کننده و کسب و کار. “چه می تواند واقعا از روی حیله و تزویر برای یک شرکت مانند 3M است که اگر دولت با دولت و مردم سعی می کنید برای اجرای مقررات است که واقعا به چالش کشیدن به دنبال دارد.”

Ameripen را لابی گزاف گویی در اطراف کشور است. آن را می گوید آن است که نظارت بر حدود 450 صورتحساب با ثبت نام لابی در کالیفرنیا, کانکتیکات, مین, ورمونت, اورگان, کلرادو, آریزونا و واشنگتن است.

آنها اغلب بسیج به مبارزه با به اصطلاح توسعه یافته تولید کننده مسئولیت قوانین یا EPR که شرکت های که تولید و بسته بندی پرداخت برای برنامه های بازیافت. چنین قوانینی وجود داشته باشد در کانادا و اروپا, اما آنها اجرا نشده اند در ایالات متحده است. قوانین دیگر آنها پیگیری شامل ممنوعیت در برخی از بسته بندی و یا حکم است که تولید کنندگان با استفاده از یک مقدار مشخصی از مواد بازیافت شده.

“شده است وجود دارد قابل توجه شورش از قوانین مربوط به صنعت بسته بندی در سراسر چندین جبهه مختلف گفت:” دن Felton, Ameripen اجرایی مدیر.

در سال 2016 کانکتیکات در نظر گرفته شده برگزاری بسته بندی تولید کنندگان مسئول بازیافت اما در نهایت ایجاد یک نیروی کار است که توصیه می شود در برابر آن.

Ameripen است “همه جا وقتی که می آید به طرح دولتی پرداختن به [تولید کننده مسئولیت] برای بسته بندی گفت:” تام Metzner یک محیط زیست تحلیلگر ایالت کانکتیکات که نشسته در نیروی کار. “آنها بسیار آوازی در بیان نگرانی های خود را.”

پدال به فلز’

هزینه های پردازش بازیافت امروز تا حد زیادی پوشش داده شده توسط دولت های محلی و ساکنان خود را. فروش آن بازیافت به شرکت هایی که در ساخت محصولات جدید در طول تاریخ کمک حمایت از برنامه های. اما قیمت کالاها باید چهار بخشی از علت به چین تصمیم به توقف پذیرش محموله های بازیافت از امریکا و پایان بخشیدن به اقتصاد است که نگه داشته بازیافت برنامه های شناور.

“ما در حال حاضر قرار دادن پدال به فلز و تلاش برای کشف کردن آنچه ما می گویند و برخی از راه حل های معتبر به جلو آمده و با” Felton گفت.

در پاسخ به واشنگتن لایحه Ameripen پیشرو لابی اندی, Hackman شهادت داد که این سازمان را به جای دیدن گسترش دسترسی به بازیافت بهتر بازیافت زیرساخت ها و هزینه های شارژ برای ساکنان بر اساس چه مقدار از آنها بازی شیر یا خط.

Ameripen ادعا می شود این کشور تنها سیاست متمرکز سازمان به نمایندگی از “کل صنعت بسته بندی.” آن آدرس ثبت شده در است سنت پل به دلیل ارتباط مدیریت شرکت وجود دارد ایوالد مشاوره کمک می کند تا با عملیات خود را. اما نیز وجود دارد که نشانه Ameripen است beefing تا: آن را فاقد یک مدیر اجرایی برای چندین سال تا Felton پیوست این ژانویه.

“Ameripen رهبری در سیاست های عمومی جانبی بسته بندی” گفت: Lee Anderson, General Mills’ مدیر امور روابط دولت و رئیس Ameripen. “یکی از چیزهایی که مفید است برای General Mills است که با داشتن یک گروه است که می توانید بیرون بروید و مطالعه این چیزها در جزئیات عمیق تر از ما منابع را انجام دهد.”

راحت در مقابل بازیافت

مصرف کنندگان در حال رشد تقاضا برای راحتی خانه تحویل مواد غذایی و خرید آنلاین پیچیده مشکل زباله های پلاستیکی. Ameripen نمایندگان می گویند که افزایش سریع تجارت الکترونیکی است که تولید بیشتر انعطاف پذیر فیلم بسته بندی است که قابل بازیافت در محدود کردن برای مثال برجسته نیاز به فن آوری های جدید و بازارهای آن را اداره کند.

مصرف کنندگان اغلب در نظر نمی recyclability از بسته بندی تا پس از آنها خریداری کرده اید چیزی گفت لوری Demeritt مدیر اجرایی هارتمن گروه سیاتل-بر اساس تحقیقات مصرف کننده شرکت با تمرکز بر روی مواد غذایی است.

“این موضوع recyclability بسیار ملموس زمانی که آن را در خانه خود را, اما آن را یک فکر در” Demeritt گفت. “در پایان, راحتی معمولا برنده است.”

اما آمریکایی ها به طور فزاینده ای احساس می کنید که تغییر عادات خود کافی نیست و به دنبال به دولت و شرکت ها به مسئولیت پلاستیک مشکل با توجه به تحقیقات اخیر از هارتمن ،

رهبران در ابراز پیروزی از اکتشاف بازیافت که فرآیندهای بازیافت برای مینیاپولیس و سنت پل می گویند میزان رشد از پلاستیک وارد کردن درهای خود را نمی توان طبقه بندی شده اند و به فروش می رسد مانند سنتی بطری و ظروف. بیشتر محصولات در کیسه که اغلب ساخته شده از مواد مختلف و مخلوط با کاغذ زیرا آنها مسطح است. انعطاف پذیر پلاستیکی دولایه در اطراف دوک و همچنین آلوده مقاله عدل.

در تور اخیر از طریق Eureka امکانات در شمال, مینیاپولیس, co-رئیس جمهور لین هافمن کشف برخی از عایق مواد غذایی تحویل از طریق غذا و خدمات مانند سلام ، برچسب های آن ساخته شده از بازیافت بطری و “curbside قابل بازیافت” اما هافمن گفت: هیچ بازار برای آن است. آن را به حال شده است yanked کردن خط توسط کارگران در علاوه بر این به تعدادی از پلاستیک آمازون نخست حباب به صف پاکت نامه.

“این فوق العاده به چالش کشیدن [برای مراکز بازیافت] به اقامت در بالا از آن است و باید تجهیزات مناسب در محل گفت:” ابراز پیروزی از اکتشاف شرکت-رئیس جمهور کیت Davenport. “بنابراین ما معتقدیم که وجود دارد نیاز به تهیه کننده مسئولیت در بسته بندی است که آنها طراحی و تاثیری که بر روی سیستم.”

تلاش برای تغییر

شرکت ها استدلال می کنند که آنها در حال حاضر در حال تغییر خود را بسته بندی راه و کار با هم در راه حل.

جنرال میلز می گوید که اکثریت آن را بسته بندی کاغذ و یا مقوا — ترین کشور بازیافت مواد. همه از آن کیسه های پلاستیکی که نگه حبوبات داخل جعبه قابل بازیافت هستند اما تنها در در فروشگاه رها کردن مکان.

اندرسون از General Mills اذعان اکثر مصرف کنندگان نمی دانند که یا وقت خود را به حبوبات کیسه به یک فروشگاه. به همین دلیل او استدلال می کند که شرکت های مسئولیت باید به آموزش بهتر آن مصرف کنندگان به جای دولت مقرر.

بسیاری از مارک های مصرف کننده از جمله 3M, General Mills و هدف نیز بودجه بازیافت طرح از طریق سازمان هایی مانند بازیافت همکاری و بسته بندی پایدار ائتلاف. “[شرکت] در حال قرار دادن در مقدار زیادی از پول” گفت: Meitz از 3M.

مینه سوتا باعث می شود تولید کنندگان باتری الکترونیک و رنگ پرداخت برای بازیابی این مواد است. اما قانونگذاران ایالتی نمی هدفمند بسته بندی به شدت به عنوان برخی از کشورهای دیگر. Ameripen هیچ لابی ثبت نام در مینه سوتا است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>