لیز چنی: اوباما, بایدن, سوزان رایس به نظر می رسد ‘اعصاب’ در مورد فلین پروب

Rep. لیز چنی R-Wyo., گفت: فاکس نیوز که روز سه شنبه رئیس جمهور سابق باراک اوباما و دیگران “اقدام به عنوان اگر آنها بسیار عصبی” در مورد اف بی آی تحقیقات سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

چنی که صندلی خانه جمهوریخواه کنفرانس گفت: “فاکس و دوستان” که اوباما سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس و “یک کل دسته از مردم” شده اند “اقدام به عنوان اگر آنها بسیار عصبی است که عموم مردم خواهد آموخت که حقیقت” مورد بررسی است.

“هنگامی که شما نوشتن یک ایمیل برای خودتان که به نظر می رسد مانند مرتب کردن بر اساس شما می دانید یک یادآوری — توجه داشته باشید به خود: مطمئن شوید که مردم فکر نمی کنم که ما شده ایم سوء استفاده از این قانون — و سپس شما را تماشا رئیس جمهور اوباما برای اولین بار صحبت کردن علنی در عرض 48 ساعت گذشته یا بیشتر و البته … معاون رئیس جمهور بایدن و نه حتی قادر به نگه داشتن داستان خود را مستقیما در عرض یک دقیقه از یکدیگر … پس من فکر می کنم که وجود دارد به وضوح ديده و بسیار عمیقا نگران چیزهایی که … دولت اوباما انجام شد. و ما کاملا باید برای رسیدن به انتهای آن” او افزود: “مردم آمریکا نیاز به حقیقت را می دانم.”

چنی گفت که اوباما و بایدن, برنج های مختلف و مقامات سابق اف بی آی “به وضوح بر این باور بودند که آنها بالاتر از قانون است. و هنگامی که شما نگاه کنید چه می گذرد در نظر دریدن نام از مقامات ایالات متحده که در اسناد طبقه بندی شده [و] هنگامی که شما نگاه در آنچه که آنها انجام می دهند آنها پس از اخراج ژنرال فلین به وضوح وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از یک انتقام گیری در جریان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de