زنده: سازمان دیده بان کوبه و Gianna برایانت یادبود اینجا

لس آنجلس — Kobe Bryant را ارائه تلخ پرتره از او NBA سوپراستار زن و دختر خود را روز شنبه در یک فروخته یادبود برای دو نفر بودند که در میان افراد کشته شده در ماه گذشته در سقوط یک هلیکوپتر در لس آنجلس.

صحبت کردن در زمان از طریق اشک ونسا برایانت ستایش او ارادت او به عنوان خطاب به هزاران نفر از طرفداران جمع آوری شده در مرکز استیپلز به یاد داشته باشید برایانت و 13 ساله Gianna.

“خدا می دانست که آنها نمی تواند در این زمین بدون هر یک از دیگر” ونسا برایانت گفت. “او تا به حال آنها را به آنها را با هم. کودک شما مراقبت از ما Gigi.”

خدمات در محل مرکز شهر عرصه ای که در آن برایانت بازی برای لس آنجلس لیکرز برای 17 فصل خود در دو دهه NBA حرفه ای.

مراسم آغاز شد و با بیانسه اجرای آهنگ “XO” و “هاله” با ده ها ده ها تن از نسخه پشتیبان تهیه نوازندگان.

پس از جیمی کیمل استقبال جمعیت ونسا برایانت به یاد زندگی خانواده با زن و سه خواهر و برادر و سپس eulogized ، آنها تا به حال شده است با هم از سال 1999.

“او شگفت انگیز ترین, شوهر,” او گفت:. “کوبه مرا دوست داشت بیشتر از من همیشه می تواند صریح یا به کلمات قرار داده. من در آتش است. او یخ. بالعکس در زمان. … او همه چیز من.”

جمعیت شامل لیکرز نوابغ مانند جری غرب Kareem Abdul-Jabbar, Magic Johnson و Pau Gasol. کمیسر NBA آدم نقره ای پیوست, Michael Jordan, Phil Jackson, و ده ها تن از زمان بازیکنان NBA از جمله Stephen Curry, جیمز هاردن Kyrie Irving و راسل وستبروک.

در میان اوایل ورود طرفداران بود الهام Shapiro, 27, از هانتینگتون بیچ, که گفت که او الهام گرفته شده بود برای تبدیل شدن به یک بازیکن بسکتبال بعد از, تماشای بی شماری لیکرز بازی با پدرش.

خانواده عشق بازی — و برایانت در ورزش زنان — درخواست خود را برای تبدیل شدن به یک مدرسه دختران’ مربی تیم بسکتبال. تیم او بازی کرده بود Gianna تیم و او را تماشا می برایانت تشویق برای دختر خود در می ایستد.

برگزاری خانگی به شکل قلب “کوبه” و “جی جی” نشانه او گفت: او رفت تا برایانت به معرفی خودش در یک بازی.

“من فقط می خواستم برای تشکر از او را برای چنین الهام بخش من” او گفت:. “من به تماشای او بر روی صفحه نمایش. … از آن ساخته شده من متوجه او بیش از فقط که مرد در دادگاه.”

محل اجتماع بود دریایی از مردم در لباس تیم رنگ بنفش و زرد و دیگران در سیاه و سفید. در رتبه بندی این برایانت خانواده زندگی چشمک می زند در تصاویر.

این سرویس شروع تنها چند ساعت پس از ونسا برایانت شکایت مالک از بالگرد که سقوط کرد در مه ماه گذشته. غیر قانونی-مرگ دعوی در دادگاه ادعا کرد که خلبان Ara Zobayan بود بی دقتی و غفلت با پرواز در شرایط ابری.

در عرصه طرفداران داده شد یک برنامه حاوی عکس بنفش KB پین و یک تی شرت با عکس پدر و دختر. محل اجتماع بود و یک دریا بنفش و طلا و سیاه و سفید لباس.

همچنین در میان جمعیت بود باب Melendez, 72 شده است که یک فصل بلیط دارنده برای 40 سال. بعد از دیدن برایانت برای لیکرز برای سال — از جمله در بازنشستگی خود را بازی — Melendez گفت که او نمی تواند تصور کنید از دست رفته یادبود.

او عینک سیاه شماره 24 نیوجرسی و لیکرز, ژاکت او برای خریداری برایانت نهایی بازی.

“من هرگز در خواب, من می خواهم به پوشیدن این” برایانت در مراسم یادبود او گفت:.

Melendez ملحق شد توسط دوستان تام لینگ و رنه وگا که گفته نوه او و برایانت کودکان در همان مدرسه. برایانت به نام وگا “پدر بزرگ.”

لینگ پوشیدن یک نقره شماره 8 نیوجرسی گفت: برایانت مرگ در ابتدا بیش از حد افتضاح به قبول.

“ما نمی خواهیم به آن اعتقاد دارند” او گفت:.

خدمات خواهد شد از ویژگی های سخنرانان تأمل در کوبه برایانت تاثیر ورزش خود و جهان همراه با موسیقی و مروری بر برایانت در دادگاه دستاوردهای. برایانت فعال شد در فیلم های تلویزیونی و نوشتن او پس از بازنشسته از بسکتبال در سال 2016.

برایانت خانواده ده ها تن از نوابغ ورزشی و بسیاری از چهره های عمده در برایانت زندگی عمومی شد و انتظار می رود برای حضور در.

پول از فروش بلیط این بود که با توجه به مارهای زهردار مناطق گرمسیر و Mambacita ورزش پایه است که پشتیبانی از جوانان برنامه های ورزشی در جوامع محروم و می آموزد ورزشی برای دختران و زنان است.

فروشندگان به فروش می رسد گل لیکرز شال و یادبود روزنامه ها و کشباف. سوار اتوبوس بالا و پایین فیگوئروا خیابان خود را با نشانه های روشن با “RIP کوبه.”

برایانت بازی خود را در تمام 20 سال حرفه ای با NBA لیکرز که نقل مکان کرد و از این فروم به مرکز استیپلز در هنگام افتتاح آن در سال 1999. پنج بار قهرمان NBA دو بازنشسته نیوجرسی شماره 8 و 24 — قطع بالا میدان جنگ که در آن او سومین گلزن برجسته در لیگ, تاریخچه تا لیکرز ستاره LeBron James گذشت او در شب قبل از برایانت مرگ است.

برایانت مرگ ناشی از غلیان احساسات غم و اندوه در سراسر لس آنجلس جایی که او باقی مانده شهر محبوب ترین ورزشکار به دوران بازنشستگی است. ده ها تن از خاطرات و نقاشی های دیواری نصب شده در اطراف وسیع شهر و هزاران نفر از طرفداران جمع آوری روزانه خارج از مرکز استیپلز به commiserate پس از سقوط.

معانی نمادین اجرا خواهد شد در سراسر مراسم که برگزار خواهد شد در یک 24-پا-با-24-پا به مرحله. ونسا برایانت Kobe همسر و Gianna را انتخاب Feb. 24 به عنوان تاریخ به افتخار یکنواخت اعداد از کوبه و Gianna که عینک شماره 2 در جوانان تیم بسکتبال.

یک مراسم تشییع جنازه خصوصی برگزار شد برای کوبه و Gianna برایانت در اورنج کانتی در فوریه. 7.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net