لیزا صفحه: انتقاد ناروا وسواس با او

لیزا صفحه سابق FBI وکیل است که هدف مورد علاقه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک صدای جیر جیر که رئیس جمهور همچنان با وسواس او و اتهام رابطه با دفتر سابق رئیس ضد جاسوسی پیتر Strzok.

“بیش از سه سال بعد پس از پیروزی در انتخابات خود را دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که هنوز هم با وسواس دو مقام که شغل خود را در حالی که شخصا نه میل او” در صفحه توئیتر خود نوشت. “آنها هنوز هم ستاره ها از مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات که در آن رئیس جمهور انجام مبادلات grotesquely.”

در پیام صفحه نیز ترجمه یک ستون از واشنگتن پست با عنوان “رئیس جمهور است و هیچ چیز بهتر به انجام است.” ستون توصیف چقدر زمان تهمت که اصرار دارد که این دو بخشی از یک توطئه برای تضعیف ریاست جمهوری خود را صرف در مورد این موضوع.

صفحه گفت: در سال گذشته که او تحت پیگرد اف بی آی و وزارت دادگستری این ادعا که آنها نقض فدرال قانون حریم خصوصی با انتشار پیام های متنی با Strzok با توجه به فاکس نیوز.

او گفت که او یک “از دست دادن دائم از ظرفیت درآمد با توجه به آسیب های اعتباری” و “هزینه های درمانی برای مقابله با ناخواسته رسانه ملی و قرار گرفتن در معرض آزار و اذیت” با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه تمرکز خود را.

صفحه در دفاع از خودش و تلاش برای روشن شدن برخی از توییت. برای مثال با توجه به روباه صفحه توضیح داده شده که Strzok متن گفت: “ما نمی خواهد اجازه می دهد” مغلوب ساختن پیشی جستن به انتخاب باید به عنوان خوانده شده به عنوان “جمعی ما” به معنی “همفکر متفکر معقول مردم که قرار بود به رای این فرد به دفتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید