Lindblad اعزامی Holdings, Inc. منصوب سابق ساتبی مدیر عامل شرکت نی نی اسمیت و ValueAct پایتخت سارا فارل به عنوان جدید مدیران مستقل

نیویورک, مارس 26 سال 2020 /PRNewswire/ — Lindblad اعزامی Holdings, Inc. (نزدک: LIND) یک ارائه دهنده جهانی از سفر گشت و ماجراجویی تجربیات سفر امروز اعلام کرد که آن را منصوب کرده است Thomas S. (“نی نی”) اسمیت جونیور و سارا فارل به عنوان مدیران مستقل از شرکت.

نی نی اسمیت دارای سابقه ای طولانی موفق رهبری از جمله تازه ترین موقعیت به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Sotheby (NYSE) که در آن او توسعه یافته و پیاده سازی موفق استراتژی رشد و در نتیجه فروش آن برای $3.7 میلیارد دلار در ماه اکتبر 2019. قبل از تصدی خود در سياست نی نی به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل باغ میدان مدیسون (MSG) یاد سرگرمی کنگلومرا پس از روی لئامت دادن به رئیس جمهور, رسانه های محلی در Cablevision سیستم های شرکت. آقای اسمیت نیز برگزار کرده است اجرایی نقش در Reed Elsevier Group PLC, Starwood هتل ها و استراحتگاه, BMG, سرگرمی, شهر نیویورک تاکسی و کرایه تاکسی کمیسیون و به عنوان یک مشاور در McKinsey & Company.

سارا فارل وابسته است در ValueAct سرمایه, یک سان فرانسیسکومبتنی بر سرمایه گذاری شرکت است. خانم فارل پیوست ValueAct در ماه اوت سال 2018پس از خدمت به عنوان یک تحلیلگر در استون سهام خصوصی ، قبل از استون خانم فارل بود یک تحلیلگر در J. P. Morgan در ادغام & Acquisitions و مشغول به کار به عنوان یک سهام دانشیار پژوهشی در UBS را سرمایه گذاری در بخش بانکی.

“من شناخته شده نی نی دهه و اصول در ارزش عمل برای چندین سال. آنها هر دو ثابت ارزش سازندگان که به اشتراک گذاری اشتیاق ما برای Lindblad ماموریت و اعتقاد راسخ عظیم فرصت را در مقابل ما” گفت: علامت Ein, Lindblad را رئیس هیئت مدیره. “ما هیئت مدیره تشکیل شده است از یک استثنایی مجموعه ای از افراد هستند که عمیقا متعهد به شرکت ما خوش شانس برای اضافه کردن نی نی و سارا به آن گروه است.”

“Lindblad مدیره همواره یک منبع بزرگ از عقل برای تیم مدیریت ما در همه جهات و با اضافه کردن دو عضو جدید با متمایز سوابق و تجارب به سادگی می افزاید: در حال حاضر هیئت مدیره جامد. سارا و نی نی متنوع استعدادهای ارائه نه تنها حکومت بلکه راهنمایی های مفید و بینش برای تیم ما” گفت: Sven Lindbladرئیس جمهور و رئیس اجرایی از Lindblad.

در مورد Lindblad اعزامی Holdings, Inc.

Lindblad اعزامی Holdings, Inc. سفر سفر شرکت است که با تمرکز بر کشتی مبتنی بر سفرهای طریق آن Lindblad اعزامی برند و در زمین-بر اساس سفر از طریق شرکت تابعه زیستگاه طبیعی ماجراهای یک سفر ماجراجویی و طبیعت گردی شرکت با تمرکز بر عهده طبیعت سفر می کند.

Lindblad اعزامی آثار با همکاری نشنال جئوگرافیک برای الهام بخشیدن به مردم را به کاوش و در مورد مراقبت از این سیاره است. سازمان کار در پشت سر هم برای تولید نوآورانه دریایی اعزامی برنامه ها و برای ترویج حفاظت از محیط زیست و گردشگری پایدار در سراسر جهان است. مشارکت را آزادي گرا سفرهای اجازه می دهد تا مهمانان را به تعامل و یادگیری از دانشمندان برجسته طبیعت و محققان در حالی که کشف خیره کننده طبیعی محیط بالا و پایین دریا از طریق دولت از هنر ابزار اکتشاف.

زیستگاه طبیعی شرکای با صندوق جهانی حیات وحش به ارائه و ترویج حفاظت از محیط زیست و پایدار سفر است که به طور مستقیم محافظت از طبیعت است. زیستگاه طبیعی ماجراهای شامل خرس قطبی در تورهای چرچیل کانادا وآلاسکا خرس خاکستری و ماجراهای آفریقا safaris.

منبع Lindblad اعزامی Holdings, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.expeditions.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر