لینکلن پروژه می پردازد $4 متر به عقب حزب دموکرات در ایالت مین, آلاسکا, مونتانا

لینکلن پروژه ظاهرا تاسیس هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوریخواهان با هدف خود را از شکست دادن رئیس جمهور دونالد در ماه نوامبر اما این واقعیت به سوال می آید با آن هدف قرار دادن یک مین جمهوری خواه است که حمایت رئیس جمهور.

با وجود این واقعیت بهداشت ، سوزان کالینز R-مین حاضر به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته لینکلن پروژه با هدف قرار دادن او به عنوان یک “برگ برنده دست نشانده” در $4 میلیون لیبرال فعال کمپین حمایت دموکرات رقبا به ایران امتیازهای مین در آلاسکا و مونتانا.

“کالینز نیست مستقل; او یک تقلب” یک دقیقه حمله آگهی متحده است. “میچ مک کانل و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کنترل صدای او. او باعث می شود بهانه ای برای فساد برای جنایتکاری برای ظلم و ستم همه در حالی که تظاهر او نگران است.”

“سوزان کالینز کار نمی کند برای مین او برای آنها کار می کند. و مین شایسته یک رهبر نه یک برگ برنده دست نشانده.”

لینکلن پروژه تاسیس شد, در بخش, توسط, شوهر, از کاخ سفید مشاور ارشد کلیان کانوی است که مکرر توییتر آنتاگونیست از رئیس جمهور. آن را اعلام کرده است و آن را “پروژه” است که به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از کاخ سفید اما در حال حاضر آن است که هدف قرار دادن سناتور جمهوریخواه که تلنگر سنا به دموکرات ها.

“شکست مغلوب ساختن پیشی جستن به معنی شکست خود را در شبکه ای از توانمندسازها و همچنین” لینکلن پروژه نوشت, در بیانیه ای. “بیا Nov. 3 آن زمان برای سن. Collins برای رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de