در اسکندریه, Minn. یک پزشک آغاز کرده است و سازماندهی افرادی که به دوختن و لحاف برای ایجاد ماسک برای بیمارانی که ممکن است در بیمارستان بستری شود با COVID-19.

در مینیاپولیس, یک دکتر در تلاش است به تجمع جامعه برای جلوگیری از گرفتن بیش از حد نزدیک به یکدیگر برای جلوگیری از گسترش بیماری است.

و در منکیتو یک پزشک تا به حال به توضیح به بیمار در این هفته که او نمی تواند آزمایش می شود برای COVID-19 حتی اگر بیمار همسر در بیمارستان بستری شده است با یک صورت امکان پذیر است.

این است چگونه پزشکان و بیماران می خواهید پزشکی به کار می کنند.

اما پزشکان خانواده می گویند که آنها در حال کار در اطراف کمبود در coronavirus تست در حالی که تلاش برای تجمع بیماران به علت نگه داشتن سیستم مراقبت های بهداشتی از غرق شدن.

“من رفتم به پزشکی زیرا هنگامی که چیزهای بد اتفاق می افتد من می خواستم برای کمک به,” گفت: دکتر رنه Crichlow, رئيس جمهور از مینه سوتا آکادمی پزشکان خانواده. “چیزهای بد اتفاق می افتد در حال حاضر و من باید یک هدف است.”

مینه سوتا وزارت بهداشت اعلام کرد که آن را محدود معیارهای COVID-19 تست بعد از یک افزایش در فعالیت مشمول مالیات محدود منابع آزمون و مواد شیمیایی مرتبط.

در حال حاضر آزمون از طریق دولت به بهداشت عمومی آزمایشگاه در حال محفوظ است برای بیماران بستری و مراقبت های بهداشتی کارگران و ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت.

دکتر کیت Stelter های پزشک خانواده در منکیتو گفت: خود بیمار تمایل خود را برای یک آزمون کاملا قابل فهم با توجه همسر خود بیماری.

اما این نیز درست است که عیب نیست مهم برای بیمار و دیگران.

“ما می دانیم که برای اکثریت مردم که آنها می توانید آب و هوا در این نوع خود به خود با استفاده از تیلنول استراحت و هیدراتاسیون” گفت: Stelter که یک پزشک در کلینیک مایو در سیستم بهداشت و درمان. “اگر آنها شروع به بدتر شدن تنگی نفس و … پس از آن که یک وقت به خطاب و یا دیده می شود.”

بیمارانی که دچار مشکل تنفسی هستند و “معمولا رفتن به آورده می شود محیط بیمارستان,” او گفت:. “ما فکر می کنیم اگر ما عاقلانه با تست در حال حاضر ما خواهد شد برخی از مرتب کردن بر اساس آزمون برای آنها را به عنوان ما افزایش تولید.”

در روز پنج شنبه شب, کلینیک مایو اعلام کرد که تا به حال خریداری شده جدید تست تجهیزات است که تا حد زیادی گسترش ظرفیت آن افزایش عرضه آزمون از 200 به 300 در هر روز به حدود 4000 آزمون در روز است. این کمک می کند که خصوصی labs مانند مایو در حال اضافه کردن ظرفیت اما این کشور هنوز هم به مراتب کمتر از آنچه مورد نیاز است گفت: Michael Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است.

در میان چیزهای دیگر فقدان یک تست تشخیصی برای تایید است که بیماران مبتلا به کروناویروس باعث می شود آن را یک چالش به مطمئن شوید که بیماران خود را منزوی برای 14 روز Osterholm گفت.

“مردم می خواهند به آزمایش می شود به طوری که آنها می توانید تصمیم گیری: من در واقع رفتن به 14 روز از زندگی من و دیگران بگویید که من ممکن است در معرض آنها اگر من واقعا مثبت ؟” او گفت:.

بیماران با COVID-19 علائم که واجد شرایط برای تست هستند گفت: به منزوی کردن خود گفت: دکتر دب, Kurfürstendamm پزشک خانواده در اسکندریه. کلینیک او تماس هر روز برای دیدن چگونه بیماران با احساس در مورد علائم را بدتر کند.

در پنج شنبه, Kurfürstendamm شنیده ام که یک بیمارستان در ایندیانا به حال سازمان quilters و فاضلاب شروع به ساختن بیمار ماسک به کمک مرکز پزشکی مقابله با کمبود عرضه در بیمار افزایش است. Kurfürstendamm سپس کشف الگوی برای ماسک های خانگی شده بود تایید شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

صبح روز جمعه او رسیده به دوستان و کلیسا او را به سازماندهی جامعه را به پارچه ماسک. کشیش او شروع به تماس با دیگر کلیساها به استخدام quilters و فاضلاب.

“شوهر من برکت قلب او رفته و تمام خریداری هشتم اینچ الاستیک است که او می تواند در خارج و Joann پارچه — او هرگز راه می رفت به Joann پارچه های قبل از خود گفت:” Kurfürstendamm, که همچنین افسر ارشد پزشکی با Alomere سلامت. “او را رها و آن را در کلیسا من در حال حاضر به عنوان ما صحبت می کنند.”

پزشکان تشخیص وزارت بهداشت فشار برای “اجتماعی فاصله می پرسد” بسیاری از مردم Stelter گفت: درخواست آنها را به رفتار به عنوان اگر آنها به طور بالقوه عفونی مهم نیست که چگونه آنها احساس.

زندگی در درمانگاه در حال تغییر است ، بیشتر بیماران به دنبال مشاوره از طریق e-بازديد گفت: Stelter که رئيس جمهور از مینه سوتا انجمن پزشکی.

هنگامی که یک بیمار مبتلا به عفونت دستگاه تنفسی فوقانی می رسد در یک اتاق امتحان هر دو پزشک و بیمار با پوشیدن ماسک و حفاظت از چشم.

اضافی حفاظت شده است فقط یک شاخص چگونه مراقبان در موهای متقابل با شیوع.

کمبود تجهیزات مانند high-tech ماسک در بیمارستان ها کمک می کند تا توضیح Stelter گفت: چرا M بهداشت فرویو تصمیم به اختصاص بتسدا در بیمارستان سنت پل به COVID-19 بيمار. او مظنون می تواند وجود داشته باشد دیگر تعیین شده امکانات در دولت و همچنین است که می تواند کمک به تمرکز منابع.

این قابل فهم است که مردم می ترسند به وقوع رشد می کند اما Crichlow از پزشکان خانواده گفت او یک فن از عزم در میان ترس است.

“این بسیار آسان تر به ترس هنگامی که شما یک هدف” گفت: Crichlow که شیوه های در مینیاپولیس. “یکی از چیزهایی که من می خواهم مردم بدانند این است که ماندن در خانه است که واقعا هدف مهم در حال حاضر است.”

“پزشکان باید هدف از بودن در خارج وجود دارد کار را برای بیماران” او ادامه داد: “و آنها را به یک هدف بسیار مهم ماندن در داخل و پناه به طوری که سیستم دریافت نمی کند غرق شده است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im