بوستون, Feb. 13, 2020 /PRNewswire/ — LifePod® راه حل اول فعال-صدای مراقبت خدمات, امروز, اعلام کرد دکتر جان Loughnane را انتصاب به عنوان رئیس پزشکی مشاور. دکتر Loughnane را توصیه LifePod تیم به عنوان آنها خود را گسترش فعال-سرویس های صوتی و پلت فرم برای ارائه به فردی مزمن و حاد خدمات مراقبت به بيماران را در خانه های خود و در طول انتقال از مراقبت.

دکتر Loughnane به ارمغان می آورد بیش از 20 سال تجربه بهبود کیفیت مراقبت و دسترسی برای بیماران مبتلا به مجتمع پزشکی نیاز دارد. در طول 10 سال در کشورهای مشترک المنافع مراقبت داد (CCA) در بوستوندکتر Loughnane رهبری نوآورانه تحویل مداخلات از جمله تلفن همراه یکپارچه سلامت/جامعه پیراپزشکی برنامه CCA را بستری و Hospitalist خدمات در بوستون مرکز پزشکی و انتخاب زندگی مراقبت تسکینی برنامه به عنوان SVP حاد خدمات و مدیر ارشد نوآوری.

“ما هیجان زده و مفتخر به دکتر Loughnane پیوستن به LifePod به عنوان رئیس پزشکی مشاور. او دانش و تجربه گسترده در سراسر اولیه hospitalist و پایان زندگی مراقبت به عنوان یک پزشک تکنولوژی مبتکر و رهبر بالینی برنامه برای کسانی که با پیچیده پزشکی نیاز خواهد بود یک دارایی فوق العاده به LifePod” گفت: Stuart A. Patterson, LifePod مدیر عامل و مؤسسین. “دکتر Loughnane محترم است پیشگام در زمینه استفاده از دستگاه های متصل شده و صدای اول خدمات برای مراقبت از کسانی که به آن نیاز دارند و برای حمایت از خود مراقبت تیم – که LifePod ماموریت.”

در اکتبر 2018CCA و LifePod راه اندازی 50-عضو خلبان تست LifePod را فعال-صدای مراقبت خدمات تحت هدایت دکتر Loughnane. نتایج مثبت برای هر دو CCA اعضا و مراقبت از خود و همکاران. در توصیف نتایج دکتر Loughnane نوشت: در بهداشت و درمان فن آوری چشم انداز مقاله که “LifePod تبدیل به یک منبع اجتماعی ارتباط … (و) آن است که پادزهر به تنهایی یک کلید اجتماعی تعیین کننده سلامت.” حدود شش ماه بعد LifePod و CCA اعلام کرد گسترش LifePod مبتنی بر خدمات به 500 عضو بیشتر.

“من خوشحال به همکاری با LifePod و پیشبرد آن پیشگامانه فعال-صدای پلت فرم برای بهبود نتایج بیمار.” دکتر گفت: Loughnane. “داشتن و از نزدیک شاهد LifePod و تاثیر آن بر مراقبت گیرندگان و مراقبان به طور یکسان, من مطمئن هستم که فعال-صدای واسط مانند LifePod به زودی تبدیل چگونه پزشکان بیماران و خانواده ها با هم کار کنند برای ایجاد بهترین نتایج ممکن است برای همه است.”

علاوه بر نقش خود به عنوان SVP از خدمات پزشکی و رئیس و نوآوری دکتر Loughnane چراغ خیابان زمستان سرمایه گذاری CCA را برای سود بهداشت و درمان نوآوری شتاب دهنده و سرمایه گذاری, سرمایه گذاری وابسته است. دکتر Loughnane نیز برگزار نقش مدیر پزشکی از کشورهای مشترک المنافع جامعه مراقبت و CCA را بستری و مراقبت های تسکین دهنده خدمات. قبل از CCA دکتر Loughnane نامگذاری شد کوئنسی مرکز پزشکی پزشک از سال 2007. او در هیئت مدیره گواهی در خانواده عمل, مراقبت تسکینی و خانقاه پزشکی است. دکتر Loughnane به دست آورده مدرک پزشکی خود را از دانشگاه ماساچوست و مدرسه پزشکی و تکمیل اقامت در خانواده تمرین در دانشگاه واشنگتن در سیاتل. در سال 2019 او به عنوان یکی از مراقبت های بهداشتی مدرن, برترین نوآوران برای کار خود را با جامعه پیراپزشکی.

در مورد راه حل LifePod
LifePod راه حل های بهبود کیفیت زندگی برای خانواده و عزیزان خود و مشتریان با ارائه فعال-صدای هوشمند و متصل خدمات برای حمایت از کسانی که با شرایط بهداشتی مزمن و یا نیازهای ویژه و افراد مسن به عنوان سن آنها در خانه های خود. LifePod آسان برای استفاده از سرویس های صوتی گسترش قابلیت های محبوب هوشمند بلندگو با تکنولوژی انحصاری است که پشتیبانی از فعال صدا: پنجره پیکربندی و کنترل از راه دور مراقبان با استفاده از یک پورتال آنلاین. LifePod مجازی مراقبت خدمات ارائه می دهد صوتی-اولین حضورها و یادآوری و تشویق کاربران برای دسترسی به دیگر خدمات آنلاین (به عنوان مثال موسیقی, آب و هوا و غیره.) به منظور افزایش روز خود را و کمک به آنها بیشتر احساس متصل می شود. این LifePod تیم به رهبری توسط جانبازان در دستیار مجازی, تکنولوژی تشخیص گفتار, IoT سنسور و خدمات آنلاین برای بزرگسالان پیری, با این نسخهها کار از نزدیک با خانواده ها و مراقبان حرفه ای و ارشد زندگی جوامع به بهبود سلامت و کاهش هزینه های مراقبت طولانی مدت. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام برای یک LifePod اشتراک در حال حاضر بازدید https://lifepod.com.

LifePod مطبوعات تماس با ما:
press@lifepod.com

منبع LifePod راه حل

لینک های مرتبط

https://lifepod.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su