LifeMiles قوی باقی می ماند و اعضای مایل امن به عنوان Avianca آغاز مجدد رسیدگی

بوگوتا کلمبیا و, SAN JOSÉ, Costa Rica, مارس 10 سال 2020 /PRNewswire/ — LifeMiles (“شرکت”), آمریکای لاتین پیشرو ائتلاف وفاداری برنامه امروز ارائه یک به روز رسانی خود به ادامه همکاری با Avianca.

با توجه به تاثیر COVID-19 همه گیر در صنعت سفر Avianca است به طور داوطلبانه در زمینه سازماندهی مجدد رسیدگی تحت فصل 11 از ایالات متحده کد ورشکستگی. این پرونده را حفظ و محافظت از Avianca کسب و کار را قادر می سازد آن را به سازماندهی مجدد تعهدات مالی و عملیات به عنوان تقاضا برای سفر هوایی و بهبود. از طریق این فرایند Avianca در نظر دارد برای حفظ شغل ترویج بهبود اقتصادی از هسته آن در بازار و حفظ آن اتصال و انجام عملیات. با توجه به این که Avianca اعلامیه مکرر که LifeMiles اعضای آن با ارزش ترین مشتریان Avianca قصد دارد برای ادامه تجلیل LifeMiles برنامه های وفاداری. عضو ادامه خواهد داد برای به دست آوردن مایل در Avianca پرواز و همچنین به عنوان پرداخت برای Avianca بلیط خود را با استفاده از LifeMiles به صورت عادی.

“LifeMiles اعضای باقی می ماند می تواند اعتماد به نفس است که Avianca ادامه خواهد داد به افتخار LifeMiles برنامه از جمله پاداش مشتریان خود را با LifeMiles و پذیرش LifeMiles به عنوان پرداخت برای بلیط های هواپیمایی به عنوان این است که بخش مهمی از Avianca تعهد به مشتریان و موفقیت دراز مدت آن گفت:” متی Vincettمدیر اجرایی LifeMiles. “ما انتظار داریم که همکاری ما با Avianca به کار به صورت عادی در طول آن فصل 11 روند و ما به جلو نگاه به Avianca در حال ظهور از مالی خود را سازماندهی مجدد و قوی تر از همیشه است.”

“LifeMiles اعضای با ارزش Avianca مشتریان و آنها می توانند انتظار برای تعلق و از گرو در اوردن مایل در Avianca و همکاران ما از طریق LifeMiles وفاداری برنامه به صورت عادی گفت:” Anko van der Werff مدیر اجرایی Avianca. “Avianca باقی می ماند متعهد به ادامه خدمت به مشتریان با امن و قابل اعتماد مسافرت هوایی و خدمات با کیفیت بالا به عنوان COVID-19 سفر محدودیت برداشته می شوند.”

چگونه Avianca را سازماندهی مجدد فرایند را تحت تاثیر قرار LifeMiles و مشتریان به اشتراک گذاشته

Avianca ادامه خواهد داد به تعلق و قبول LifeMiles به صورت عادی طی فرایند سازماندهی مجدد. LifeMiles یک کسب و کار جداگانه از Avianca با متمایز اشخاص حقوقی جداگانه سهامداران و خود را اکثریت مستقل ارگانهای بدن است. LifeMiles باقی مانده به خوبی با حروف بزرگ و LifeMiles دارایی های عایق شده از Avianca را سازماندهی مجدد روند.

LifeMiles فروش آن مایل به طیف گسترده ای از کسب و کار از جمله خرده فروشی و شرکای تجاری در علاوه بر این به شرکت های هواپیمایی مانند Avianca. از لحاظ تاریخی Avianca و هوایی خود را شریک ساخته اند تا حدود 30 درصد از LifeMiles خریداری شده است. اکثر LifeMiles فروخته شده به بانک های تجاری همکاران و کاربران به طور مستقیم. هنگامی که یک عضو می خواهد برای نجات خود مایل است LifeMiles که برای پرداخت پاداش خود را. LifeMiles قوی موقعیت مالی را قادر می سازد آن را برای پاسخگویی به تعهدات مالی.

در علاوه بر این به اعضای’ ادامه داد: توانایی به دست آوردن و استفاده از مایل خود را با Avianca و هوایی Avianca شرکای LifeMiles ارائه می دهد آرایه وسیعی از راه های دیگر اعضای آن می توانید تعلق و گرو در اوردن آنها مایل است.

“LifeMiles باقی می ماند خوبی قرار به ارائه ارزش های قوی به اعضای ما و شرکای هر دو در سفر و غیر سفر مربوط به بخش” Vincett گفت. “LifeMiles ساخته شده است یک شبکه گسترده ای از شرکای تجاری را قادر می سازد اعضای ما به کسب و گرو در اوردن آنها مایل در رستوران, خرده فروشی, و بنزین در بخش های, در میان بسیاری از بخش های دیگر است. عضو ادامه خواهد داد برای به دست آوردن مایل در روزانه خود را به خرید از طریق شرکای تجاری ما و ما کارت های اعتباری. این مایل می توان با اعتماد به نفس برای پاداش در حال حاضر و در آینده است. اگر اعضای ما باید هر گونه سوال یا نگرانی من آنها را تشویق به مشورت www.LifeMilesNews.com که در آن گسترده پرسش و پاسخ بخش در مورد Avianca را سازماندهی مجدد در دسترس است.”

LifeMiles همچنان قوی با حمایت گسترده شبکه شریک و عضو وفادار پایه

LifeMiles عامل به صورت عادی از آن حمایت قوی مالی گسترده تجاری شبکه شریک و عضو وفادار پایه. این شرکت دارای 550+ توافق با طیف گسترده ای از شرکای تجاری از جمله بسیاری از پیشرو موسسات مالی در هر یک از کشورهای که در آن عمل می کند. آن نزدیک به 10 میلیون عضو می توانند همچنان به کسب مایل از طریق روزمره خود را خرید با استفاده از یکی از بیش از 700 ، 000 فعال LifeMiles co-مارک کارت های اعتباری و خرید در آن شبکه گسترده ای از همکاران که شامل هتل های برتر عمده شرکت های اجاره خودرو, محبوب, رستوران ها و دیگر موسسات تجاری مانند ایستگاه های گاز و سوپر مارکت ها و پیشرو مارک های پوشاک.

“اعضای ما می دانیم LifeMiles با ارزش هستند زمانی که آنها بازخرید” Vincett ادامه داد. “بر این اساس بسیاری از اعضای درآمد مایل چندین بار در روزانه خود را صرف. برای مثال زمانی که اعضا پرداخت با LifeMiles کارت اعتباری در حالی که خرید در یک LifeMiles شریک آنها کسب مایل هر دو از طریق کارت اعتباری و از طریق مایل پاداش به آنها توسط خرده فروشی و یا رستوران شریک است.”

این شرکت همچنان به اضافه کردن شرکای جدید به طور منظم از جمله اخیر علاوه بر بارگذاری و بارگذاری می خورد به عنوان همکاران در سراسر کشورهای مختلف که در آن LifeMiles عمل می کند. “این همکاران باید کمک به کاربران کسب و گرو در اوردن آنها مایل در خدمات به ویژه مربوطه در طول COVID-19 بحران” اضافه شده Vincett.

LifeMiles نیز به تازگی گرفته شده از دیگر اقدامات برای نشان دادن تعهد خود را به ارزش اعضاء از جمله تصمیم به پایان می رسد هر مایل بین 1 آوریل سال 2020 و 31 دسامبر 2020.

“ما می خواهیم اعضای ما به احساس اعتماد به نفس است که خود مایل هستند امن” Vincett تاکید کرد. “ما همچنین می خواهم به یک مسئول شرکت شهروند که به معنی ساخت تنظیمات برای برنامه های ما و سیاست برای حفاظت از کاربران در برابر اثرات منفی از COVID-19 بحران به عنوان آنجا که ممکن است. که گفت:, ما نگاه به جلو به آینده ای روشن و به اعضای ما قادر به زندگی می کنند خود را مایل’ بیش از هر زمان به زودی.”

در مورد LifeMiles

LifeMiles در سطح جهان برنامه های وفاداری است که اجازه می دهد تا اعضای آن برای به دست آوردن مایل از طریق فعالیت های روزانه و گرو در اوردن آنها را با همکاران. وجود دارد مزایای متعدد به عنوان یک عضو مانند درآمد یا بازخرید LifeMiles هنگام پرواز با Avianca, ستاره داد و شریک دیگر شرکت های هواپیمایی و همچنین برای خرید در شرکای تجاری برای اقامت در هتل, اجاره اتومبیل, سفر, مراقبت از منافع و خیلی بیشتر. کاربران همچنین می توانید کسب درآمد مایل از طریق روزمره خود را خرید با پرداخت با Avianca LifeMiles کارت های اعتباری و کسب درآمد اضافی مایل در هنگام خرید در LifeMiles’ شریک تجاری شبکه. از سال 2012 LifeMiles است که تنها در آمریکای لاتین برنامه های وفاداری به برنده یک جایزه فردی معتبر ترین عضو-تولید جایزه در سفر وفاداری میباشد. در مجموع LifeMiles دریافت کرده است بیشتر جوایز فردی (13 در مجموع) از هر شرکت هواپیمایی مربوط به برنامه های وفاداری در امریکا لاتین. علاوه بر این در سال 2017 LifeMiles دریافت جهانی مسافرتی پنجم وضعیت پس از برنده شدن جایزه جهانی مسافرتی “بهترین مکرر بروشور جایزه رستگاری” جایزه برای پنج سال متوالی.

اطلاعات تماس

کلمبیا
Julieta رودریگز
[email protected]
+57 301 5533765

Perú
Anghy Covarrubias
[email protected]
+51 938 279 308

اکوادور
Bernarda مارتینز
[email protected]
+593 99 4266500

آمریکای مرکزی
Raquel رودریگز
[email protected]
+506 8856 4400

ایالات متحده و اروپا
Joele فرانک, Wilkinson Brimmer Katcher
مایکل Freitag یا Kaitlin Kikalo
+1 212 355 4449

منبع LifeMiles Ltd

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de