زندگی تحت ویروس قرنطینه: بوکس, هنر گچ و انتظار

ریورساید کالیفرنیا. — وجود زومبا و بوکس کلاس سخنرانی در کسب و کار و مالیات و هنر گچ خارج برای کودکان.

در حالی که این صدا ممکن است مانند یک محلی مرکز تفریح و سرگرمی ارائه آن در واقع بخشی از زندگی روزانه برای 195 شهروندان آمریکایی قرنطینه در یک پایگاه نظامی پس از تخلیه از قلب شیوع ویروس جدید در چین است.

خوشه آمریکا کنسولی مقامات تجار و خانواده ها با فرزندان whisked بیرون از شهر ووهان در ایالات متحده-اجاره هواپیما در هفته گذشته. پس از آن آنها را تشکیل جامعه خود را در حالی که انتظار منتشر خواهد شد از 14 روز در قرنطینه فدرال منظور طراحی شده برای محدود کردن این ویروس گسترش یافته است.

آنها را نگه دارید روزانه “تاون هال” جلسه برای دریافت به روز رسانی از مقامات با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و بحث در مورد برنامه سفر. وجود دارد این است که صبح زود دویدن و برخی که اجرای پله به در شکل باقی بماند در پایگاه هوایی رزرو مارس گفت: Matthew McCoy در یک پارک طراح و یکی از evacuees.

آخر هفته گذشته وجود یک حزب پیتزا کاسه فوق العاده با دو صفحه نمایش تلویزیون در خارج از ساختمان دو طبقه که در آن آنها قرار دارد در متوسطی هتل به سبک اتاق. آنها در حال برنامه ریزی یک بازی فوتبال پرچم و دیگری قبل از آسمان پراکنده به آتلانتا و نیویورک و شهرهای دیگر به اتحاد دوباره با خانواده.

“این یک کشتی کروز شما می دانید, اما ما در حال تلاش برای آن را به عنوان یک به طور کلی تیم” McCoy در مصاحبه ای گفت: بیش از اسکایپ. “این چیزی است که ما امیدوار به اردوگاه های دیگر انجام دهید. ما هنوز انسان است.”

گروه اول قرار داده شده تحت قرنطینه فدرال سفارش به دلیل سویه جدیدی از کروناویروس که بیمار بیش از 20 ، 000 نفر کشته و نزدیک به 500 تقریبا همه در چین است.

دو هواپیما حامل حدود 350 آمریکایی وارد دوشنبه در کالیفرنیا دیگر پایگاه های نظامی و دو بیشتر انتظار می رود که روز شنبه در پایگاه های خود در نبراسکا و تگزاس. همه مسافران خواهد بود قرنطینه برای 14 روز.

در پایگاه هوایی رزرو مارس در شرق لس آنجلس وعده های غذایی catered از جمله صبحانه burritos و رشته فرنگی و مرغ. وجود غذای کودک و بچه پسند گزینه های مانند کتلت مرغ و نوشابه و آب McCoy گفت.

یک گروه غیر انتفاعی آورده اسباب بازی برای کودکان و لوازم آرایش آن را احساس بیشتر شبیه به خانه, او گفت:.

“املاک صابون نه هتل صابون. ما در حال صحبت کردن در ایرلندی بهار و مزه,” او گفت:.

آنها همچنین آورده در یک دستگاه قهوه که در آن McCoy ضربه به دیگر evacuees در میانه-از-این-شب اجرا می شود. بسیاری از آنها هنوز هم کار از راه دور در چین که دارای 16 ساعت تفاوت زمان.

این مبلمان و پشتیبانی از دولت فدرال و مقامات محلی گفت: باید کمک کرد که گروه گروه با هم به بسیاری از شرایط بسیار غیر معمول بودن whisked از یک خاموش, شهرستان و قرار داده شده در زیر برای اولین بار فدرال قرنطینه منظور در ایالات متحده در بیش از 50 سال است.

آمریکایی ها که وارد پنج شنبه پرواز در آمریکا دو-اجاره جت و فرود در پایگاه نیروی هوایی تراویس واقع در شمال کالیفرنیا بین سان فرانسیسکو و ساکرامنتو است. حدود نیمی از آنها قرار دارد وجود دارد و دیگران بودند پرواز به Marine Corps Air Station میرامار فقط در خارج از سان Diego. میرامار است که خانه سابق نیروی دریایی مدرسه پرواز که با الهام از فیلم “Top Gun.”

در Travis آنها را در یک پایگاه هتل. وجود یک فضای باز بزرگ در منطقه و مشترک در فضاهای علاوه بر اتاق های فردی. در میرامار برخی از آنها ماندن در تثبیت لیسانس چهارم. تصاویر ارائه شده توسط ارتش نشان می دهد جمعی منطقه ناهار خوری با چوب لباسی از غلات صبحانه, یک اتاق رختشویی و تالار زمین و سالن سخنرانی. دیگران ماندن در یک مسافرخانه در پایه.

دکتر کریستوفر برادن های CDC منجر نماینده در میرامار گفت: حدود 170 مسافر بودند در تمام سنین از جمله کودکان است. او گفت: آنها در “یک وضعیت دشوار است.”

“به آنها اجازه داده 70 پوند از چمدان برای حمل در هیئت مدیره با آنها برادن گفت: “بنابراین بسیار آنها در این راه از وسایل شخصی و بنابراین ما نیاز به انجام آنچه که ما می توانید به مطمئن شوید که آنها به خوبی از آنها مراقبت شود.”

آنها رایگان به پرسه زدن خود را قرنطینه مناطق و تلفن و دسترسی به اینترنت است.

CDC نیست معرفی ماسک های صورت و یا دیگر دنده محافظ, اما نشان می دهد که هر کس نگه داشتن یک فاصله حدود 6 فوت (1.8 متر).

هر کسی که نمایشگاه coronavirus علائم جدا خواهد شد در یک مرکز پزشکی. سه بزرگسال و یک کودک در میرامار داشت به تب یا سرفه آورده و به بیمارستان های محلی جمعه شب CDC گفت.

در شهرستان ریورساید برخی evacuees هنوز هم پوشیدن ماسک و نگه داشتن فاصله خود اما مردم دوستانه با یکدیگر گفت: Jarred Evans سابق دانشگاه سینسیناتی کارفرمایی در حال حاضر بازی های حرفه ای در چین است .

“همه چیز است و لرز” ایوانز گفت.

اما بسیاری از چهره نیز به چالش می کشد مانند خانواده گیر در چین و اختلال در کسب و کار. McCoy در گفت خیلی از کار او کند شده است و او شده است به دنبال کمک به حفظ و حمایت از پسر خود.

Kimmy McDaniel, co-founder of the non-profit پروژه قوی یکی گفت: او در نقل مکان کرد به سعی کنید برای کمک به آسمان اشاره کرد بسیاری از کار برای وزارت امور خارجه.

گروه مبله دوچرخه و بازی برای بچه ها, نرم کننده مو, پوشک و “هر چیز و همه چیز است که کمک خواهد کرد که این انتقال را خوش طعم تر و یک تجربه مثبت” او گفت:.

نیز وجود دارد یک round-the-clock, موبایل, بهداشت, درمانگاه. یک کودک بود به بیمارستان فرستاده شده با تب همراه با پدر و مادر اما بازگشت به پایه بعد از تست منفی برای این ویروس گفت: خوزه Arballo جونیور سخنگوی این شهرستان آژانس بهداشت عمومی.

برای اولین بار از این گروه قرنطینه شنبه به پایان خواهد رسید. اما کسانی که پس از رسیدن در بعد از پرواز فقط در آغاز سفر خود را. “روح آمریکایی فراهم می کند” McCoy گفت. “همه را به خوبی برای همه است. من فکر می کنم که رفتن به اتفاق می افتد در تمام جاهای دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>