ا د Zirirane وارد یک زندگی “در مینه سوتا” class در خیابان او را حمل 1 ساله و نوه در پشت او در یک رنگارنگ پارچه زنجیر صحبت کردن به او در زبان سواحیلی است. Zirirane شد با پوشیدن یک دامن بلند با پررنگ و پر جنب و جوش الگوی سنتی به جمهوری دموکراتیک کنگو که از او می گریخت و به عنوان یک پناهنده.

اما او در حال حاضر می خواهم با اقتباس از کمد لباس او را به خانه جدید خود را. Zirirane مطرح سجاف از او نازک پنبه دامن به فاش کردن یک جفت ساق ضخیم.

Zirirane یکی از حدود 20 نفر از دانش آموزان حضور در موسسه بین المللی سوتا هشت هفته فرهنگی جهت کلاس کمک می کند که مهاجران و ساکنان موقت حرکت بی شمار آمریکا سیستم حقوقی آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, و بیشتر.

استاد سارا اسکینر نیز مکمل های اساسی برنامه درسی برای پناهندگان با مهارت های خاص به دولت است. بسیاری از آنها مربوط به سرما: چگونه به لباس برای زمستان انجام “پنگوئن های تصادفی” در هنگام راه رفتن بر روی یخ بیل برف به درستی.

دیگران شامل بیشتر فیگوراتیو cool: درک Minnesotans’ رزرو و تفسیر بدنام “مینه سوتا خوب است.”

صبح امروز درس بر سلامت. میدوی از طریق آن اسکینر بر اهمیت حفاظت از پوست خود را از هوای سرد و خشک. “اگر شما قرار داده وازلین در بینی خود را در شب هنگامی که شما به خواب رفتن شما کمک خواهد کرد که بینی به خونریزی” او ارائه شده است.

سواحیلی و Karenni مترجمین انجام بهترین خود را برای ترجمه یک عبارت است که به احتمال زیاد در سمت چپ آن از آب و هوای گرمتر تعجب آنچه که آنها انجام می دهند در این استخوان-chilling زمین از بینی-greasers.

ترس از انجماد

تعداد پناهندگان آینده به مینه سوتا کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور چشمگیری کاهش می یابد ملی کلاه پناهندگان (18,000 این سال از 110,000 طول اوباما نهایی سال در دفتر). هنوز دولت یک سنت طولانی مدت از استقبال تازه واردان و رتبه بالا در آن تعداد پناهندگان اسکان سرانه.

از نزدیک به 900 پناهندگانی که وارد در مینه سوتا در سال 2019 کسانی که از میانمار بودند اکثر متعدد و به دنبال آن جمهوری دموکراتیک کنگو و اوکراین است. اما یک نمونه “زندگی در مینه سوتا” کلاس شامل دانش آموزان از کشورها در سراسر جهان: چین بروندی و رواندا و پرتغال در میان آنها است.

کمک جدید آمریکایی ها در رسیدن به خودکفایی باقی مانده تمرکز اصلی این موسسه است که از اسکان نزدیک به 25000 پناهندگان در آن centurylong تاریخ است. این یکی از پنج اسکان گروه ها در دولت است.

بیش از شروع از ابتدا آسان نیست به خصوص برای کسانی که مجبور به ترک کشورهای خود اسکینر گفت. در طول دو سال او را به طور داوطلبانه با موسسه بین المللی او الهام گرفته شده است دانش آموزان خود را’ انعطاف پذیری و تلاش خود را برای ادغام.

“آنها واقعا می خواهید به درک که چگونه همه چیز در اینجا کار می کنند و به دنبال قوانین و بخشی از فرهنگ و شرکت در زندگی آمریکایی,” او گفت:.

اما می توان آن را دشوار برای شرکت در مینه سوتا زندگی اگر شما نمی خواهد ترک خانه خود را برای ترس از انجماد به مرگ است.

بنابراین در طول کلاس در سلامت اسکینر گذشت حدود یک مجموعه ای از خانواده اش لباس زمستانی و ارائه راهنمایی (جوراب پشمی در حال گرمتر از پنبه) و در مورد جوانب مثبت و منفی از دستکش در مقابل دستکش. در حالی که اسکینر همراه یک داوطلب مدل در این گالری عکسهای فتوشاپی یک دانشجو از اوکراین معرفی یکی دیگر از سومالی به یک محصول او ضروری: یک جفت از کشش cleats بسته به او ،

اسکینر پرتاب بسته بندی بادام زمینی در کف و داوطلب خدمت سربازی یک دانش آموز از اسپانیا که آمده بود به مینه سوتا برای همسرش پژوهش دانشگاه کار برای نشان دادن اصول اولیه در بیاریم.

“آن را آسان تر به فشار برف از آسانسور برف” او توصیه, هشدار به دانش آموزان در مورد بیش از حد.

صبح درس به این نتیجه رسیدند با اسکینر منجر کلاس در اطراف اتاق در پنگوئن زدن. دانشجویان تقلید اسکینر به عنوان او در زمان کوچک مراحل در حالی که outstretching سلاح های خود را برای تعادل. جمعی waddle به نظر می رسید به بازتاب اخلاق کلاس: این ممکن است روی حیله و تزویر زمین اما ما همه در آن با هم.

رمز گشایی هنجارهای فرهنگی

به رسمیت شناختن است که برخی از پناهندگان تجربه عمده شوک فرهنگ (یک دانش آموز از میانمار تا به حال هرگز با استفاده از یک تلفن) “زندگی در مینه سوتا” تمرکز زیادی روی نکات از جمله که در آن برای پیدا کردن مقرون به صرفه مواد غذایی و دست دوم پوشاک و چگونه به نگه داشتن دست خود را بر روی فرمان اگر شما در حال کشیده شدن توسط یک افسر پلیس است.

اما چند هفته پس از این جلسه در سلامت یکی دیگر از کلاس پنجه انتزاعی تر آداب و رسوم اجتماعی. به دانش آموزان یک بازی است که پرسش در مورد رفتاری و آداب و رسوم مانند ساخت تماس با چشم و دقت. (آفریقایی دانشجويان به طور کلی احساسات — “تا زمانی که شما وجود دارد آن را OK” — بدستآمده می خندد.)

اسکینر به حال دانش آموزان تمرین معرفی خود به یکی دیگر از آنجا که به عنوان یک های اخیر پیوند از کارولینای شمالی او به رسمیت شناخته شده است که آنها به احتمال زیاد تحمل بار شروع به تماس با مردم محلی.

“یکی از چیزهایی که ما بحث در مورد این است که مردم در مینه سوتا, بسیار مهربان, اما آنها می تواند بسیار محفوظ است” اسکینر گفت.

او همچنین گفت: دانش آموزان خود را که Minnesotans’ ایده های در مورد تماس فیزیکی و فضای شخصی ممکن است به طور قابل توجهی متفاوت از خود را دارند. یک زن از ونزوئلا گفت که او در بر داشت آن را عجیب و غریب به رزرو آغوش و بوسه فقط دوستان نزدیک یا خانواده.

و اسکینر به دست آورد چند می خندد هنگامی که او نشان داد که چگونه ایستاده بیش از حد نزدیک به یک Minnesotan در طول یک مکالمه ممکن است فرد احساس ناراحت کننده است.

اسکینر گفت: برخی از دانش آموزان ذکر موارد که در آن آنها در تلاش برای تفسیر Minnesotans احساسات. یکی از شیلی بود متعجب و متحیر شده توسط یکی از همسایه ها که در عمل دوستانه به صورت او — اما پس از آن در مورد شکایت خود را پشت سر او.

“بنابراین من تا به حال به توضیح در مورد منفعل-پرخاشگر و مینه سوتا خوب” اسکینر گفت.

Raisa کسیدی یک دانش آموز که به مینه سوتا از اوکراین چهار سال پیش گفت که او در بر داشت که برخی از مردم اینجا عادت از طرح مثبت حتی اگر آن نمی باشد و چگونه آنها احساس.

“مردم آمریکا ممکن است احساس بد در اینجا,” او گفت: با اشاره به قلب او “اما لبخند, اینجا,” او گفت: pantomiming پوزخند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im