واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست هواداران به “آزاد” سه متحده به رهبری دموکراتیک فرمانداران جمعه ظاهرا تشویق اعتراض به اقامت در خانه حکم با هدف توقف coronavirus. حداقل دو کشور جمهوری خواه تحت رهبری خود را در زمان اولین گام در جهت کاهش محدودیت.

یک روز پس از تخمگذاری یک نقشه راه به تدریج بازگشایی فلج اقتصاد تهمت توییتی نوع لفاظی برخی از هواداران خود استفاده کرده اند به تقاضای بلند کردن اجسام از دستور که انداخته اند میلیون ها نفر از آمریکایی ها کار می کنند.

“آزادسازی مینه سوتا!” “آزادسازی میشیگان!” “آزادسازی ویرجینیا گفت:” در یک صدای جیر جیر-طوفان در است که او نیز به شدت انتقاد کرد و در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو برای انتقاد فدرال پاسخ. کومو “باید زمان بیشتری را صرف انجام و زمان کمتر ‘شکایت'” رئیس جمهور گفت:.

در پاسخ به درخواست از فرمانداران برای کمک از واشنگتن در ramping تا تست برای ویروس تهمت قرار داده و بار به عقب بر روی آنها: “ایالات متحده باید خود را به مرحله تست!”

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا جمعه که “بسیار حزبی صدای” گسترش یافته بود “نادرست و گمراه کننده اطلاعات” در مورد این کشور آزمایش ظرفیت. اما او گفت: “ما می خواهیم به نیویورک و همه از کشورهای دیگر و حتی بهتر بر روی آنها تست شده است.”

در همان زمان حداقل دو کشور در زمان اولین گام خود را به سمت کاستن از محدودیت.

در فلوریدا ایران با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: شهرداری می تواند بازگشایی سواحل و پارکهای اگر آنها می تواند انجام این کار با خیال راحت. در تگزاس کالیفرنیا ، گرگ ابوت گفت که فروشگاه ها می تواند شروع به فروش curbside غیر ضروری عمل جراحی می تواند رزومه و پارک دولت می تواند بازگشایی شده است.

حساس درباره مداوم سوال در مورد ظرفیت برای تست مغلوب ساختن پیشی جستن به حال خود تیم سلامت منجر گسترده توجیهی جمعه ترسیم که ظرفیت کافی وجود دارد برای دریافت متحده از طریق فاز اول کاخ سفید دستورالعمل برای آنها چگونه باید بازگشایی شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ابراز تمایل خود را برای دیدن کسب و کار بازگشایی به سرعت و ادعا کرد که در اوایل این هفته بود که او در مجموع اقتدار بیش از این موضوع حتی اگر مستندات و اجتماعی دیگر-فاصله اقدامات شده اند اعمال شده توسط دولت های محلی و رهبران واشنگتن نیست.

“ما ممکن است باز کردن اما ما در حال قرار دادن ایمنی اول” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در روز پنج شنبه او برشمرد سه گام مجموعه ای از دستورالعمل ها برای کاهش محدودیت در طول چند هفته در مکان هایی که باید قوی تست و شاهد کاهش COVID-19 مورد اطمینان ملت فرمانداران: “شما در حال رفتن به عکس های خود را.”

اما فرمانداران از هر دو طرف پیشنهاد جمعه که آنها را محتاط در بازگشت به حالت عادی با برخی از هشدار است که آنها نمی توانند این کار را بدون کمک از واشنگتن به گسترش تست.

“دولت فدرال نمی تواند پاک کردن آن دست این و می گویند, “اوه, متحده, مسئول تست'” گفت: Cuomo, حزب دموکرات. “ما نمی توانیم این کار را بدون فدرال کمک کند.”

غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت, جمهوری متحد از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: گوش دادن به کارشناسان پزشکی در تصمیم گیری چگونه به جلو حرکت کند.

“من نمی خواهید به انجام چیزی است که من احساس می کنم در قلب من است اشتباه چیزی است که رفتن به مخاطره می اندازد مردم ما,” او گفت:.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee یک دموکرات گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی “آزادی” متحده قرار داده و میلیون ها نفر از آمریکایی ها در خطر ابتلا COVID-19.

“رئیس جمهور این است که دامن زدن به شورش داخلی و گسترش نهفته است حتی در حالی که خود دولت می گوید این ویروس واقعی و مرگبار” Inslee گفت.

دموکرات ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم گفت و کارکنان خود را معطوف به مبارزه با “جنگ بیولوژیکی.”

“من لازم نیست که زمان برای درگیر کردن خودم در توییتر جنگ” گفت: Northam, یک دکتر پزشکی.

حتی در حد روستایی متحده آمریکا با جمعیت های کوچک مانند وایومینگ, مین, و, داکوتای جنوبی, فرمانداران گفت: آنها مضطرب را به سرعت رزومه, کسب و کار به عنوان معمول است.

“تا زمانی که ما رو در این تست به سرعت — که به بخشی از دولت فدرال پله و کمک — ما نه تنها از رفتن به آنجا خواهد بود” گفت: وایومینگ رژیم صهیونیستی. Mark Gordon یک جمهوری خواه است.

دانشگاه واشنگتن که مدل های کامپیوتری بارها ذکر شده توسط مقامات بهداشتی در جلسات منتشر شد پیش بینی روز جمعه که ورمونت, West Virginia, مونتانا و هاوایی می تواند به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 4 اگر آنها محدود اجتماعات بزرگ آزمون به طور گسترده و قرنطینه تماس با افرادی که تست مثبت است.

آیووا شمالی و داکوتای جنوبی, نبراسکا, یوتا, آرکانزاس و اوکلاهما, اما در میان کشورهای که نیاز به صبر کنید تا اواسط ماه ژوئن یا اوایل جولای است. حدود نیم متحده باید صبر کنید حداقل تا اوایل ماه ژوئن به بازگشایی و همه باید به اندازه ظرفیت خود را در بهداشت عمومی سیستم برای رسیدگی به شیوع این موسسه گفت.

در سراسر جهان شیوع آلوده بیش از 2.2 میلیون نفر کشته و بیش از 150 ، 000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش بر اساس آمار و ارقام ارائه شده توسط دولت و مقامات بهداشتی در سراسر جهان هر چند آن را به تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که این اعداد واقعی بسیار بالاتر است.

رسمی مرگ و میر در ایالات متحده نزدیک 35,000 با حدود 685,000 تایید عفونت.

از خاموش شدن ناگهانی باید خسارت های سنگین وارد بر اقتصاد سراسر جهان است. در ایالات متحده, بحران هزینه حداقل 22 میلیون آمریکایی شغل خود را از هل دادن نرخ بیکاری نسبت به سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ.

کالیفرنیا از دست داده و تقریبا 100.000 شغل در ماه مارس مقامات دولتی جمعه اعلام کرد که نشان دهندۀ یک پایان ناگهانی به رکورد 10 سال رگه هایی از رشد کار. “ما در حال حاضر در یک بیماری همه گیر ناشی از رکود اقتصادی در اینجا در ایالت کالیفرنیا” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت.

معترضان با تغذیه اقتصاد-خفه محدودیت به خیابان آمده اند در اوهایو و تگزاس و کارولینای شمالی, کنتاکی و ویرجینیا و میشیگان.

تظاهرات ادامه سهشنبه, از جمله یکی در خارج از خانه به لیبریا تیم Walz از ایالت مینه سوتا و کنگره آمریکا در اورگان. در آیداهو که در آن فرماندار است که یک جمهوری خواه نمرات از معترضان با پوشیدن ماسک صورت ایستاده شانه به شانه. برخی انجام شده نشانه این ادعا coronavirus جعل است.

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که کاهش آتن باید همراه با گسترده تر تست و ردیابی افراد آلوده به ویروس را از آمدن به عقب با انتقام.

سوال در مورد دقت و صحت گزارش شده عفونت و نرخ مرگ بالا بردن آلارم به عنوان بسیاری از کشورها از جمله چین به شدت افزایش مرگ خود عوارض.

مقامات گفت که تقریبا در همه جا هزاران نفر با COVID-19 علائم در بسیاری از خانه های پرستاری — بدون اینکه تست شده برای این ویروس و در نتیجه رفته uncounted. هر چند دولت فدرال شده است با انتشار یک تعداد از خود یک آسوشیتد پرس چوب خط حساب کردن از اخبار و گزارش های رسانه ها و دولت ادارات بهداشت نشان می دهد 6,912 مرگ و میر مرتبط شده اند به شیوع کروناویروس در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات در سراسر کشور است.

در ایتالیا که در آن رسمی کشته شدگان صعود به گذشته 22,700 یک دولت بررسی منتشر شد جمعه حدود یک سوم از این کشور خانه های سالمندان در بر داشت بیش از 6 ، 000 ساکنان درگذشت پس از Feb. 1. معلوم نیست که چگونه بسیاری از آنها در نتیجه COVID-19.

در بریتانیا با یک مقام رسمی تعداد مورد 14,600 مرده این کشور در سازمان آمار گفت: تعداد واقعی می تواند حدود 15 درصد بالاتر است. دیگران فکر می کنم از آن خواهد شد به مراتب بیشتر است.

رسمی مرگ و میر در شهر نیویورک افزایش یافت و بیش از نیمی از اوایل این هفته زمانی که مقامات بهداشتی آغاز کرد از جمله افرادی که احتمالا تا به حال COVID-19 اما درگذشت بدون اینکه تست شده است. تقریبا 3,800 مرگ و میر اضافه شد به این شهر تعداد که بود در بیش از 12000 جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de