لیبرال NYT مقاله نویس می گوید بایدن باید تقاضا تهمت دیدار دو شرایط به بحث

لیبرال مقاله نویس نیویورک تایمز توماس فریدمن پیشنهاد presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور جو بایدن نیاز به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به توافق دو شرایط را برای ملاقات با او را در هر بحث. شرط اول خواهد بود “زمان واقعی واقعیت-چک کردن تیم است.”

در روز سه شنبه, ستون, فریدمن گفت: بایدن دوم تقاضا باید که مغلوب ساختن پیشی جستن انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را از سال 2016 به میزبانی 2018 “در غیر این صورت او را به تهمت ناعادلانه مزیت است.”

“بحث همیشه باید قوانین زمین” فریدمن نوشت. “چرا گفتن حقیقت و برابر شفافیت در مالیات بود شرایط را برای این یکی؟”

این واقعیت-بررسی تیم خواهد بود که در استخدام این کمیسیون در بحث ریاست جمهوری غیر انتفاعی تاسیس احزاب جمهوری خواه و دموکرات و به نظر می رسد 10 دقیقه قبل از زمان تعیین شده برای پایان این بحث به “گزارش هر گمراه کننده بیانیه های ساختگی اعداد یا دروغ آشکار هر دو نامزد بود زبان آمده است.”

فریدمن معتقد است که بایدن دست بالا با مغلوب ساختن پیشی جستن “بد انتهایی در نظر سنجی” و این که رئیس جمهور نیاز به بحث بیشتر از سابق معاون رئیس جمهور.

“او باید به چنین ریسک بالا حاضر واگذاری هر گونه مزایای مغلوب ساختن پیشی جستن” فریدمن نوشت.

او همچنین گفت: بحث نخواهد بود “راه” برای بایدن به “معرفی خود” را به رای دهندگان اشاره به بایدن را استراتژی مبارزات انتخاباتی بیش از چهار ماه گذشته از ظاهر تقریبا به طور انحصاری از طریق اینترنت از زیرزمین خود را دلاور صفحه اصلی.

فریدمن گفت که رد شرایط با مغلوب ساختن پیشی جستن دیده می شود به عنوان ترس از شفافیت و واقعیت-چک کردن.

“این نوع از مناظره و تنها این نوع از بحث خواهد بود شایسته رای دهندگان در نظر گرفتن و بایدن مشارکت” فریدمن نوشت. “در غیر این صورت جو ماندن در زیر زمین خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de