سیاتل, مارس 14 سال 2020 /PRNewswire/ — پس از coronavirus (COVID-19) شیوع در ووهان چینآقای Li Luبنیانگذار و رئیس هیمالیا مدیریت سرمایه LLC (“HCM”) در کنسرت با HCM کارکنان و داوطلبان کار کرده اند به ارائه پشتیبانی برای ووهان طریق Li Lu انسانی پایه (“بنیاد”). هیمالیا سرمایه تاسیس 2020 کمک به ووهان! کمپین با کمک مالی از بنیاد به ارائه مورد نیاز تجهیزات پزشکی و کمک های مالی به بیمارستان های مختلف و موسسات در چین. پس از بیش از یک ماه تلاش مستمر غلبه بر انواع موانع غیر منتظره به امروز بیش از 10 میلیون RMB (1.5 میلیون دلار) کمک مالی و تجهیزات پزشکی اهدا شده است و با موفقیت تحویل داده شده به کسانی که نیاز دارند.

توسط همکاری با شرکت های تامین کننده, سازمان و داوطلبان هر دو در خارج از کشور و در چین, ما تهیه اهدا و با موفقیت تحویل بحرانی لوازم پزشکی به بیش از 100 بیمارستان ها و موسسات پزشکی در ووهان منطقه و در سراسر چین از جمله: 145,400 فولاد و روش ماسک 367,100 جفت دستکش های پزشکی 6000 نفر محافظ coveralls 1,088 کیلوگرم مواد ضد عفونی کننده پودر (برابر با 543,750 لیتر از محلول ضد عفونی) چند صد نور UV ضد عفونی کننده تجهیزات و متعدد N95 ماسک و عینک.

Li Lu انسانی پایه و همچنین کمک مالی مستقیم از RMB 4 میلیون (577,000 تومان) به 16 بیمارستان و موسسات و سازمان ها در ووهان و مناطق اطراف آن به ویژه کسانی که کمتر شناخته شده و بیشتر مناطق آسیب پذیر.

به منظور ارائه در دراز مدت کمک مالی به خانواده های کسانی که در خط مقدم پزشکی کارگران ساخته شده است که بزرگ فداکاری و جان خود را از دست در این بیماری همه گیر ما تاسیس نگهبان آنجلس بنیاد خیریهبا اعضای هیئت مدیره خانم ژانگ شین, چینی, فیلمنامه نویسنده و رمان نویس و آقای لیام Liمدیر عامل هیمالیا مدیریت سرمایه و به ریاست استاد Cunyu وانگ, عضو آکادمی ملی پزشکی و کاردانی دین برای تحصیلات تکمیلی از UCLA School of Dentistry. Li Lu انسانی بنیاد اهدا RMB 3 میلیون (433,000 تومان) به دانه این بنیاد و خواستار بیشتر مردم به پیوستن به ما در کمک به نگهبان آنجلس بنیاد به ارائه کمک به این بازمانده اعضای خانواده.

در این نبرد در برابر این بیماری همه گیر ما رزرو ما نهایت احترام و تحسین به آن دسته از متخصصان پزشکی که با شجاعت کار در خط مقدم شب و روز. ما عمیق ترین تسلیت به خانواده هایی که دچار بیماری و درد و بدبختی و از دست عزیزان خود. ما دعا می کنیم برای هر کسی که هنوز هم در مبارزه با این بیماری و زندگی در سایه این ویروس وحشتناک. هیمالیا سرمایه می خواهم به بیان قدردانی ما به اعضای حمایت ووهان گروه برای خود کار خستگی ناپذیر و فارغ از خود گذشتگی و فداکاری است. بدون کمک هیچ یک از این تلاش ها می توان انجام داد. به طور خاص ما بیان ما بیشترین قدردانی و احترام به زیر کسانیکه ترین: آقای نویل Linآقای Skye زوخانم Junzi قهوهای مایل به زرد و خانم شین, ژانگ, استاد, Cunyu وانگو آقای لیام Li.

ما همچنین می خواهم به بیان قلبی ما به لطف Li Lu انسانی بنیاد, Hubei, موسسه خیریه, فدراسیون, چینی, در امریکا, در اهدای نوع گروه (“CAIDG”), Anhui, عشق, موسسه خیریه, پایه Powermax ایالات متحده آمریکا, Xchange تدارکات Intco پزشکی Huazhong University of Science and Technology انجمن فارغ التحصیلان در سیاتلایالات چینی آمریکایی در واشنگتن (UCAWA), سیاتل, هوبئی همکار انجمن دانشگاه پکن فارغ التحصیلان در واشنگتن (PUAAWA) دانشگاه ووهان انجمن فارغ التحصیلان در فرانسه, دانشگاه ووهان انجمن در نیویورککمیته از 100 چین خیریه دادو دیگر سازمان ها و موسسات که ارائه کمک و پشتیبانی در طول فرآیند است.

COVID-19 در چین است که در حال حاضر نشانه هایی از مهار و کشور است که به خوبی در راه خود را بازیابی. این ویروس در حال حاضر به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان از جمله ایالات متحده. تمرکز ما در حال حاضر منتقل شده و در اینجا در خانه ما در این کشور است. ما به طور جدی به دنبال راه هایی برای کمک به جامعه ما و مردم ما در ایالات متحده. اگر شما نیاز به منابع یا تخصص حرفه ای و مایل به همکاری با ما لطفا با ما تماس بگیرید در [email protected].

در مورد هیمالیا مدیریت سرمایه:

هیمالیا سرمایه تاسیس شد توسط آقای لی لو در اواخر سال 1997. ما مدیریت یک صندوق هیمالیا سرمایه گذاران L. P. که آقای Li Lu شده است در حال اجرا به طور مداوم از زمان آغاز آن در ژانویه 1, 1998. ما را در آغوش ارزش سرمایه گذاری اصول بنیامین گراهام, وارن بافتو چارلز مونگرو امروز در درجه اول تمرکز بر عموم شرکت های معامله در آسیابا تاکید بر چین است. هدف ما برای رسیدن به بازده برتر بودن طولانی مدت صاحبان با کیفیت بالا با شرکت های قابل توجه اقتصادی “خندق” بزرگ پتانسیل رشد و اجرا شده توسط trust-worthy مردم است.

مندی ژنگ
هیمالیا مدیریت سرمایه
تلفن: 1-206-707-0768
ایمیل: [email protected]

منبع هیمالیا مدیریت سرمایه

لینک های مرتبط

himcap.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im