وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که شکایت کرد به صورت یک قانون است که به طور موثر را حذف تبعیض حمایت برای تجاوز افراد در تمام برنامه های اعطای گزارش دادگاه ها.

“ضد تبعیض مقررات در سال 2016 کمک های مالی حکومت ارائه شده مشخص و یکنواخت برای حمایت از تجاوز به جوانان و خانواده ها دریافت HHS-تامین خدمات و همچنین برای میلیون ها نفر از مردم که برای دریافت خدمات در سراسر HHS گرانت برنامه” متحده یک شکایت مدنی و فعالان حقوق بشر در Lambda حقوقی و غیر انتفاعی دموکراسی به جلو به نمایندگی از سه نفر تجاوز گروه های حمایت — رنگ واقعی در ایران, مریم گلی و خانواده برابری.

“با ترک این حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مثبت دعوت تبعیض به ویژه بر اساس گرایش جنسی و هویت جنسیتی.”

حکومت پیشنهاد شده توسط HHS وزیر الکس آذر در ماه نوامبر را عقب اوباما-دوران مقررات که به اثر رفت قبل از او در سمت چپ دفتر در سال 2017 که وارد nondiscrimination زبان بر اساس گرایش جنسی و یا هویت جنسیتی که تعیین دریافت کنندگان کمک های مالی از سازمان.

حرکت به تشویق گروه های مذهبی که گفت: اوباما قانون نقض آن دسته از گروه های مذهبی آزادی.

Puneet چیمه یک Lambda حقوقی وکیل کار در کت و شلوار و گفت: NBC اخبار سیاست برگشت را تحت تاثیر قرار ترین آسیب پذیر در جامعه تجاوز.

“جوانی که در حال تجربه بی خانمانی, سالمندان که مشکلات دسترسی به مراقبت های بهداشتی به طور کلی آنها ممکن است افزایش نیاز به مراقبت و افزایش آسیب پذیری در این بیماری همه گیر” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im