Lennar آغاز بکار 116 شهرها در مرکز شهر فیشر

فیشر امن است, سرگرم کننده و سریع در حال رشد جامعه با مدرسه عالی و یک تن از امکانات” گفت: Lennar, Indianapolis, تقسیم جمهور کریگ جنسن. “این هیجان انگیز برای ساخت 116 شهرها در اینجا دانستن است که ما در حال دادن ساکنان نه تنها استثنایی townhome در طراحی و همچنین ارائه آنها را با برنده جایزه در محل.”

فقط با 31 townhomes در دسترس 116 شهرها ارائه می دهد floorplans از 2,073 به 2,327 متر مربع با سه اتاق خواب و دو حمام و یک متصل دو-گاراژ ماشین. هر جامعه سه سه داستان floorplans ارائه روشن و باز طراحی با سخاوتمندانه فضاهای زندگی در مرکز جزیره آشپزخانه و آبگرم-الهام مالک سوئیت. این Wi-Fi Certified خانه نیز حداکثر رساندن آخرین تکنولوژی با امکانات مانند اکو نقطه حلقه Pro video مفت Honeywell Pro ترموستات و Wi-Fi smart lock.

همه خانه ها در 116 شهر آمده با Lennar صنعت منحصر به فرد همه چیز را شامل® برنامه که در آن homebuilder محبوب ترین گزینه ها و ارتقاء ساخته شده به قیمت پایه از خانه است. در 116 شهرهای این شامل جنرال الکتریک لوازم فولاد ضد زنگ کوارتز کانتر رسانی, کابینت, کف چوب جنگلی در تمام زندگی اصلی مناطق شیشه ای مدرن شومینه و مراقبت از چمن و برف حذف به ارائه ساکنان با یک واقعا کم-تعمیر و نگهداری زندگی است. قیمت گذاری شروع می شود در $350,000s.

واقع در 116th Street فقط در غرب I-69/SR-37 تقسیم 116 شهر است فقط 30 دقیقه از شغل و هیجان ایندیاناپولیس و در داخل راه رفتن فاصله به مجموعهای از محلی ناهار خوری, خرید و تفریح و سرگرمی. جامعه نیز کمتر از نیم مایل از Thomas A. ویور مجتمع شهری و پنج مایل از Geist مخزن دوم-بزرگترین دریاچه مصنوعی در ایندیانا – همه در یک شهر است که به طور منظم به نام یکی از این کشور امن ترین و بهترین مکان برای زندگی است.

برای اطلاعات بیشتر در 116 شهر, بازدید از جامعه در 8216 E. 116th St., Fishers, Indiana, یا تماس بگیرید (317) 659-3200. اطلاعات اضافی در دسترس است آنلاین در 116 شهرهای وب سایت جامعه یا در www.lennar.com.

در مورد شرکت Lennar
Lennar شرکت تاسیس در سال 1954 یکی از کشور های پیشرو سازندگان از خانه های با کیفیت برای همه نسل ها. این شرکت مقرون به صرفه می سازد حرکت به بالا و بزرگسالان فعال خانه در درجه اول تحت Lennar نام تجاری است. Lennar مالی بخش خدمات وام مسکن تامین مالی عنوان و بسته شدن خدمات در درجه اول برای خریداران از این شرکت را در خانه و از طریق Lennar وام مسکن, سرمایه گذاری, سرچشمه وام مسکن وام های امن در درجه اول توسط, تجاری, خواص املاک و مستغلات در سراسر ایالات متحده. Lennar را چند بخش است که یک توسعه دهنده در سراسر کشور با کیفیت بالا و چند خواص اجاره. Lennar سرمایه گذاری درایوهای Lennar شرکت فناوری و نوآوری استراتژی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Lennar لطفا www.lennar.com.

رسانه های تماس: Danielle Tocco
معاون ارتباطات
شرکت Lennar
Danielle.Tocco@lennar.com
خط مستقیم: 949.789.1633

منبع خانه Lennar

لینک های مرتبط

http://www.lennar.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر