وام دهندگان استفاده از LoanPro برای اجرای WFH استراتژی

سالت لیک سیتی, مارس 24 سال 2020 /PRNewswire/ — بانک ها و وام دهندگان و وام شرکت های خدماتی به طور یکسان به نوبه خود به LoanPro به انتقال یکپارچه خدمات خود را تیم به کار از خانه.

Rhett رابرتزمدیر عامل شرکت در LoanPro (loanpro.io) گفت:”LoanPro فعال است هر دو ما وام دهندگان و وام ارائه خدمات همکاران با موفقیت به انتقال تیم های خود را برای کار از محیط خانه با کم بدون خرابی.

راب Nightengaleمدیر محصول در اکتان وام (octanelending.com) گفت: “LoanPro شده است فوق العاده منابع برای Roadrunner در این گذار از کار در یک دفتر به کار از خانه. مبتنی بر ابر خود سیستم به ما اجازه داده است به انتقال یکپارچه همه ما تقریبا 75 LoanPro کاربران به محل جدید خود را بدون به خطر انداختن هر یک بهره وری. با توجه به LoanPro سازگار قابلیت های ما حفظ شود ما قوی سطح عملکرد از طریق این آشفته زمان دوره.”

الکس رودزرئیس عملیات در Marlette بودجه (bestegg.com) گفت: “این LoanPro پلت فرم فعال یک انتقال بدون درز برای تیم ما به WFH کمک به ما در حفظ کارکنان امن در حالی که ارائه خدمات به مشتریان ما در طول نامشخص زمان. این LoanPro تیم بسیار مدبر و پاسخگو برای کمک به ما در اجرای ما COVID-19 مشتری برنامه های کمک. آنها همچنان یک شریک بزرگ.”

LoanPro (loanpro.io) ساده ترین راه برای وام دهندگان به مدیریت خدمات و جمع آوری در پرتفوی وام خود را. ساخته شده از ابتدا بر یک API LoanPro فراهم می کند نسل بعدی به طور کامل مبتنی بر ابر وام پلت فرم طراحی شده برای ساده به طور خودکار و ساده وام مدیریت گردش کار.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه LoanPro کمک دهندگان محوری و اهرم آخرین در ابر مبتنی بر اعطای وام, تکنولوژی, بازدید loanpro.io.

تماس با ما:

لوید رابرتز
(800) 559-4776 ext: 707
[email protected]

منبع LoanPro

لینک های مرتبط

http://loanpro.io

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de