SOUTHFIELD, Mich., Feb. 6, 2020 /PRNewswire/ — لیر شرکت (NYSE: LEA) جهانی خودرو, تکنولوژی در صندلی و E-Systems امروز اعلام کرد که هیئت مدیره مجاز است از افزایش سهم شرکت خرید مجدد مجوز به 1.5 میلیارد دلار و تمدید مجوز دوره به دسامبر 31, 2022. این هیئت همچنین مجاز این شرکت در نهم متوالی سالانه سود سهام افزایش, افزایش سه ماهه سود در سهام عادی شرکت از $0.75 به $0.77 هر سهم. سه بعدی سود سهام قابل پرداخت است در مارس 18 سال 2020به سهامداران رکورد در پایان کسب و کار در تاریخ 28 فوریه سال 2020.

“سازگار با ما اظهار داشت: سرمایه اولویت تخصیص و تعهد درازمدت به بازگشت پول نقد بیش از حد به سهامداران ما در حال بالا بردن لیر را سود برای نهمین سال متوالی و تجدید و گسترش این شرکت اشتراک خرید مجدد مجوز” گفت: Henry D. G. Wallace, لیر غیر اجرایی رئیس. “این اقدامات در حال بازتابی از هیئت مدیره اعتماد به نفس در قدرت مالی شرکت و چشم انداز.”

در پایان 2019, لیر بود $1.2 میلیارد دلار باقی مانده در آن اشتراک خرید مجدد مجوز. به عنوان یک نتیجه از امروز اقدام لیر کل در دسترس اشتراک خرید مجدد مجوز در حال حاضر 1.5 میلیارد دلار. از آنجا که شروع اشتراک خرید مجدد برنامه در اوایل سال 2011 لیر است repurchased 51.2 میلیون سهام عادی خود را به صورت مجموع $4.6 میلیارد دلار در قیمت به طور متوسط از $89.83 هر سهم. این نشان دهنده یک کاهش حدود 49 درصد از سهام این شرکت برجسته پس از آن زمان شروع برنامه.

لیر ممکن است پیاده سازی اشتراک repurchases تحت آن اشتراک خرید مجدد مجوز استفاده از انواع روش ها از جمله باز خرید در بازار, شتاب اشتراک خرید مجدد برنامه های خصوصی مذاکره معاملات و ساختار معاملات خرید مجدد. به اشتراک گذاری repurchases منوط به شرکت در اختیار با توجه به جایگزین استفاده از سرمایه و همچنین به عنوان حاکم, مالی, صنعت و بازار شرایط.

این شرکت همچنین اعلام کرد که تاریخ خود را برای سال 2020 سالانه سهامداران جلسه ای که برگزار خواهد شد در تاریخ 21 مه سال 2020در 9:00 a. m. EDTدر این شرکت دفتر مرکزی شرکت 21557 تلگراف جاده Southfield, Michigan 48033. رکورد تاریخ برای تعیین واجد شرایط برای رای دادن در سال 2020 سالانه نشست مارس 27 سال 2020.

در مورد لیر شرکت

لیر جهانی خودرو, تکنولوژی در صندلی و الکترونیکی سیستم را قادر می سازد برتر-خودرو تجارب برای مصرف کنندگان در سراسر جهان است. ما تیم متنوع از کارکنان با استعداد در 39 کشور رانده است تعهد به نوآوری و برتری عملیاتی و پایداری. لیر ساخت هر درایو بهتر™ با ارائه فناوری برای امن تر و دقیق تر و راحت تر سفر. لیر مستقر در Southfield, Michiganدر خدمت هر عمده خودروساز در جهان و رتبه #147 در فورچون 500. اطلاعات بیشتر در مورد لیر در دسترس است lear.com و یا دنبال ما را در توییتر @LearCorporation.

منبع لیر شرکت

لینک های مرتبط

http://www.lear.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de