پیشرو پروکسی مشاوره شرکت ISS شیشه لوئیس و اگان جونز توصیه Cincinnati Bell سهامداران رای برای معامله با Macquarie زیرساخت همکاران

CINCINNATI, مارس 28 سال 2020 /PRNewswire/ — Cincinnati Bell, Inc. (NYSE:CBB) (“Cincinnati Bell”) امروز اعلام کرد که پیشرو پروکسی مشاوره شرکت های نهادی سهامداران شرکت خدمات. (“ISS”), شیشه, Lewis & Co., LLC (“شیشه لوئیس”) و اگان جونز رتبه بندی شرکت (“اگان جونز”) همه توصیه می شود که Cincinnati Bell سهامداران رای به پیشنهاد ادغام موجب آن کنترل شرکت تابعه از Macquarie زیرساخت همکاران (“MIP”) موافقت کرده است برای به دست آوردن تمام سهام ممتاز Cincinnati Bell طبق یک برنامه ریزی از ادغام (این “معامله”).

ضوابط و شرایط معامله هستند و بیشتر شرح داده شده در 8-K Cincinnati Bell زمینه با ایالات متحده بورس و اوراق بهادار کمیسیون (“SEC”) در 13 مارس سال 2020 و قطعی پروکسی بیانیه ظ با SEC در مارس 25 سال 2020 (“Proxy بیانیه”).

Lynn A. Wentworthرئیس Cincinnati Bell مدیره گفت: “ما بسیار خوشحالیم که ISS شیشه لوئیس و اگان جونز اند توصیه می شود همه ما سهامداران رای به نفع معامله. حمایت از این پیشرو پروکسی مشاوره شرکت تأکید فوتی و فوری همه نقدی حق بیمه با توجه به توان دریافت شده توسط ما سهامداران و همچنین به عنوان قوی و منظم فرایند است که ما انجام شده برای اطمینان از حداکثر ارزش آفرینی برای سهامداران. ما با اعتماد به نفس باقی می ماند که این معامله به نفع شرکت و سهامداران ما.”

مشاوره پروکسی شرکت توصیه های

در ساخت آن توصیه برای معامله, ISS, این نتیجه رسیدند, در میان چیزهای دیگر است که:

“سهامداران در حال دریافت یک 100.8 درصد حق بیمه به تاثیر پذیری قیمت. حراج فرایند کامل شد و در نتیجه جنگ مناقصه پس از اولیه ادغام اعلام بین بروکفیلد و MIP منجر به $5.00 در هر سهم یا 47.6 درصد افزایش بیش اولیه ادغام توافق با بروکفیلد. در نهایت در نظر گرفتن پول نقد را فراهم می کند سهامداران با نقدینگی و یقین از ارزش و وجود خطر حرکت نزولی از عدم تصویب با توجه به رکود بازار مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.”

در ساخت آن توصیه برای معامله شیشه لوئیس اشاره کرد, در میان چیزهای دیگر است که:

“…با توجه به صنعت و محیط رقابتی است که در آن Cincinnati Bell عمل به در نظر گرفتن شرکت های اخیر و آینده نگر عملکرد مالی ما دیدن بیش از یک کافی اساس به این نتیجه که پیشنهاد همه نقدی خرید در حال حاضر نشان دهنده بهترین جایگزین برای سهامداران به درک ارزش خود را Cincinnati Bell سهام….قیمت خرید توافق کردند که به احتمال زیاد نشان دهنده بالاترین قیمت که هر بالقوه acquirer در حال حاضر مایل به پرداخت هزینه برای این شرکت است.”

در ساخت آن توصیه برای معامله اگان جونز اشاره کرد, در میان چیزهای دیگر است که:

“بر اساس این بررسی از اطلاعات در دسترس عموم در استراتژیک حاکمیت شرکت ها و جنبه های مالی از پیشنهاد معامله اگان جونز views پیشنهاد معامله به یک رویکرد مطلوب در به حداکثر رساندن ارزش سهام. پس از بررسی دقیق ما معتقدیم که تصویب این ادغام این است که در بهترین منافع شرکت و سهامداران آن و مزایا و فرصت های بیشتر از خطرات مربوط به ادغام.”

ویژه مجازی جلسه Cincinnati Bell سهامداران در 7 مه سال 2020

این جلسه ویژه از Cincinnati Bell سهامداران به رای دادن در معامله برگزار خواهد شد و از طریق پخش زنده در 7 مه سال 2020در 11:00 am, Eastern Daylight Time. وجود خواهد داشت و نه فیزیکی محل جلسه. این نشست ویژه را می توان با مراجعه به www.virtualshareholdermeeting.com/CBB2020. Cincinnati Bell انتخاب کرده است به برگزاری یک مجازی به جای یک فرد در جلسه ای در نور از نگرانی های بهداشتی در ارتباط با ادامه coronavirus (COVID-19) وضعیت.

برای Cincinnati Bell, اتمام معامله منوط به در علاوه بر این به دیگر مصوبات مورد نیاز تصویب سهامداران برگزاری حداقل دو سوم از برجسته شرکت سهام مشترک و 6 3/4% سهام ترجیحی. بسیار مهم است که همه دارندگان شرکت سهام مشترک و 6 3/4% سهام ترجیحی رای بی درنگ. The Cincinnati Bell هیئت مدیره به اتفاق آرا توصیه می شود که Cincinnati Bell سهامداران برای رای دادن پیشنهاد به اتخاذ توافق ادغام و دیگر طرح های پیشنهادی را به رای گیری در جلسه ویژه. اطلاعات اضافی درباره جلسه ویژه و طرح های پیشنهادی را به رای گیری در جلسه ویژه ای را می توان در بیانیه پروکسی.

چگونه برای رای دادن

به اطمینان حاصل شود که خود شرکت سهام مشترک یا 6 3/4% سهام ترجیحی (یا امانت دار سهام به نمایندگی از منافع در چنین 6 3/4% سهام ترجیحی) در حال رای گیری در جلسه ویژه Cincinnati Bell توصیه می کند که سهامداران ارائه رای دادن دستورالعمل به سرعت توسط پروکسی, حتی اگر آنها برنامه ریزی برای حضور در نشست ویژه با استفاده از یکی از سه روش زیر:

  • رای گیری از طریق اینترنت. به دنبال دستورالعمل برای اینترنت رای گیری نشان داده شده در پروکسی کارت از طریق پست به آنها.
  • رای گیری از طریق تلفن. به دنبال دستورالعمل برای تلفن های رای گیری نشان داده شده در پروکسی کارت از طریق پست به آنها.
  • رای پروکسی کارت. اگر سهامداران نمی خواهید برای رای دادن توسط اینترنت یا از طریق تلفن می توانید آنها را تکمیل و امضا تاریخ و ایمیل پروکسی کارت از طریق پست به آنها را همراه با بیانیه پروکسی در پاکت ارائه شده است.

سهامداران ممکن است تماس با Innisfail M&A گنجانیده شده Cincinnati Bell پروکسی وکیل برای هر سوال:

Innisfail M&A گنجانیده شده
سهامداران تماس بگیرید تلفن رایگان: 877-825-8971
کارگزاران تماس جمع آوری: 212-750-5833

در مورد Cincinnati Bell, Inc.

با دفتر مرکزی آن در سینسینتی, اوهایو,Cincinnati Bell, Inc. (NYSE: CBB) ارائه راه حل های ارتباطات یکپارچه به مشتریان تجاری و مسکونی بیش از آن فیبر نوری و مسی شبکه ها از جمله اینترنت پر سرعت, ویدئو, صدا و داده ها. Cincinnati Bell فراهم می کند خدمات در مناطق اوهایو, کنتاکی, ایندیانا و هاوایی. در این شرکت مشتریان در سراسر ایالات متحده و کانادا تکیه بر CBTS و OnX و تماما متعلق به شرکت های تابعه به صورت کارآمد و مقیاس پذیر دفتر ارتباطات سیستم ها و پایان به پایان راه حل آن. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.cincinnatibell.com. اطلاعات در سینسیناتی بل وب سایت گنجانیده شده توسط مرجع در این اطلاعیه مطبوعاتی.

اطلاعات اضافی و که در آن برای پیدا کردن آن

این ارتباط ممکن است تلقی می شود درخواست مواد در رابطه با پیشنهاد ادغام. در ارتباط با پیشنهاد ادغام Cincinnati Bell ثبت شده است مطالب مرتبط با SEC از جمله بیانیه پروکسی از طریق پست به دارندگان Cincinnati Bell مشترک سهام و 6 3⁄4 درصد تجمعی تبدیل سهام ممتاز (از “سهامداران”) آغاز و در مارس 31, 2020. سهامداران را ترغیب به خواندن تمام اسناد و مدارک مربوطه ثبت و با SEC از جمله بیانیه پروکسی چرا که آنها حاوی اطلاعات مهم در مورد پیشنهاد ادغام و احزاب به پیشنهاد ادغام. سرمایه گذاران و سهامداران می توانند برای به دست آوردن اسناد و مدارک (یک بار در دسترس) رایگان در وب سایت SEC در www.sec.govو یا رایگان از Cincinnati Bell در investor.cincinnatibell.com یا با کارگردانی یک درخواست به سینسیناتی بل روابط سرمایه گذار بخش در 1-800-345-6301 و یا [email protected].

شرکت کنندگان در این درخواست

Cincinnati Bell و مدیران اجرایی افسران دیگر اعضای مدیریت و کارکنان تحت SEC قوانین ممکن است تلقی می شود “شرکت کنندگان” در درخواست از پروکسی از سهامداران در حمایت از پیشنهاد ادغام. اطلاعات در مورد منافع این شرکت کنندگان که ممکن است در برخی موارد متفاوت از کسانی که از سهامداران به طور کلی گنجانده شده است در این بیانیه پروکسی سینسیناتی بل بیانیه پروکسی در برنامه 14A برای آن 2019 نشست سالانه سهامداران بود که با ثبت SEC در مارس 19, 2019و گزارش سالانه خود در فرم 10-K برای سال مالی منتهی به 31 دسامبر 2019بود که با ثبت SEC در 24 فوریه سال 2020. این اسناد ممکن است به دست آمده به صورت رایگان از منابع ذکر شده در بالا.

بیانیه هشدار در مورد اظهارات به جلو نگاه

برخی از اظهارات در این ارتباط حاوی اظهارات به جلو نگاه در مورد حوادث آینده و نتایج آن است که به موضوع “بندر امن” مفاد اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. تمام اظهارات دیگر از اظهارات حقایق تاریخی هستند اظهارات که می تواند تلقی اظهارات به جلو نگاه. این اظهارات در زمان انتظارات برآورد پیش بینی و پیش بینی در مورد صنایع است که در آن عمل می کنیم و باورها و مفروضات مدیریت ما. کلمات مانند “انتظار” “پیش بینی,” “پیش بینی,” “پروژه ها” “در نظر دارد,” “طرح” “معتقد” “به دنبال” “برآورد” “ادامه” “تلاش” “تلاش,” “را” “مه” “پیشنهاد” “بالقوه” “می” “باید” “چشم انداز” و یا تغییرات از جمله کلمات و عبارات مشابه در نظر گرفته شده برای شناسایی چنین اظهارات به جلو نگاه. علاوه بر این هر گونه اظهارات که اشاره به پیش بینی عملکرد مالی آینده پیش بینی رشد و روند در کسب و کار و سایر خصوصیات از حوادث آینده و یا شرایطی اظهارات به جلو نگاه. خوانندگان هشدار داد که این اظهارات به جلو نگاه بر اساس انتظارات و پیش فرض های که به موضوع ریسک و عدم قطعیت است که می تواند باعث نتایج واقعی متفاوت مادی و منفی از آن منعکس شده در اظهارات به جلو نگاه. عواملی که می تواند باعث ایجاد یا کمک به این تفاوت ها شامل, اما نه محدود به: (من) در معرض خطر است که پیشنهاد ادغام ممکن است در موقع تکمیل و یا در همه; (ب) عدم دریافت به موقع و اساس و یا در غیر این صورت مورد نیاز تصویب ادغام پیشنهادی توسط Cincinnati Bell سهامداران; (iii) احتمال این که رقابت ارائه می دهد و یا کسب پیشنهادات برای Cincinnati Bell ساخته خواهد شد; (iv) احتمال این که هر یا همه از شرایط مختلف به کمال از ادغام ممکن است راضی نمی شود و یا چشم پوشی از جمله عدم دریافت هر گونه مصوبات قانونی مورد نیاز از هر گونه كاربردي سازمان های دولتی (و یا هر شرایط محدودیت یا محدودیت های قرار داده شده از جمله مصوبات); (v) وقوع هر رویداد تغییر و یا دیگر شرایط است که می تواند منجر به ختم ادغام از جمله در شرایطی که نیاز به Cincinnati Bell به پرداخت هزینه نگهداری و یا هزینه های دیگر; (vi) اثر اعلام و یا تعلیق از ادغام در Cincinnati Bell توانایی حفظ و استخدام پرسنل کلیدی توانایی خود را برای حفظ روابط با مشتریان خود و تامین کنندگان و دیگران با آنها را کسب کند یا آن را عامل نتایج و کسب و کار به طور کلی; (هفتم) خطرات مربوط به انحراف مدیریت توجه از Cincinnati Bell جاری عملیات کسب و کار; (هشتم) خطر که سهامدار دادخواهی در ارتباط با ادغام ممکن است در نتیجه هزینه های قابل توجهی از دفاع پرداخت غرامت و مسئولیت; (ix) خطرات مربوط به شیوع اخیر از COVID-19 (معمولا شناخته شده به عنوان Coronavirus) از جمله خطر که دریافت برخی از مصوبات نیاز به کمال پیشنهاد ادغام ممکن است با تاخیر; و (x) (A) آن مورد بحث در Cincinnati Bell گزارش سالانه در فرم 10-K برای سال مالی منتهی به 31 دسامبر 2019 و در خصوص خطرات مورد بحث تحت عنوان “عوامل خطر” در مورد 1A و (B) کسانی که مورد بحث در اسناد و مدارک دیگر Cincinnati Bell زمینه با SEC. نتایج واقعی ممکن است مادی و منفی از کسانی که در بیان هر گونه اظهارات به جلو نگاه. Cincinnati Bell متعهد و صراحتا هر گونه الزام به تجدید نظر و یا به روز رسانی هر گونه اظهارات به جلو نگاه به هر دلیلی به جز به عنوان مورد نیاز توسط قانون قابل اجرا است.

منبع Cincinnati Bell

لینک های مرتبط

http://www.cincinnatibell.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de