وکلا Rip شومر برای ‘خط’ SCOTUS تهدید

وکلا را با مهربانی به رهبر اقلیت سنا چاک شومر را آشکار تهدیدات هدف دو قاضی دیوان عالی کشور بیش از سقط جنین.

شومر در یک تجمع در خارج از دادگاه عالی روز شنبه گفت:

“من می خواهم به شما بگویم [نیل] Gorsuch. من می خواهم به شما بگویم [برت] Kavanaugh. شما را منتشر کرده اند گردباد و شما پرداخت قیمت. شما نمی خواهد می دانم آنچه به شما رسید اگر شما رفتن به جلو با این افتضاح تصمیم گیری.”

شومر را به عنوان دیوان عالی کشور شنیده می شود بیش از یک ساعت از استدلال مورد بحث لوئیزیانا دسترسی به سقط جنین قانونی است که منتقدان می گویند را ترک خواهد کرد فقط یک پزشک وجود دارد برای انجام این روش.

جورج Terwilliger شریک در McGuireWoods دفتر و معاون سابق دادستان کل گفت که اظهارات “خارج از خط.”

“هر گونه اظهارات است که می توان درک کرد به تهدید قضات شخصا به طور کامل خارج از خط” Terwilliger گفت: در یک بیانیه ارائه شده به نیوز مکس. “به همان اندازه توهین آمیز و اظهارات است که می تواند به نظر می رسد طراحی شده برای ارعاب قضات در تصمیم گیری سوال از قانون است. ما باید بهتر از این که در یک جامعه مدنی است.”

دیوید Rivkin یک استیناف و قانون اساسی وکیل در واشنگتن که خدمت در وزارت دادگستری و کاخ سفید مشاور دفتر طول ریگان و جورج دبلیو بوش دولت گفت: نظر بود “ظالمانه” و به مبلغ یک تهدید علیه نشسته دیوان عالی کشور.

“این طراحی شده است برای ارعاب آنها,” او گفت:. “این رفتار را نمی توان countenanced. در واقع آن را به محکوم به رفتار خلاف قانون اساسی.”

اشلی N. بیکر مدیر سیاست عمومی در کمیته عدالت گفت: شومر “رسیده کم جدید هنگامی که او ایستاده بود در دیوان عالی کشور مراحل و تهدید قضات Gorsuch و Kavanaugh. سیاسی خود را ذکراست در خارج از دادگاه به طور آشکار تلاش برای نفوذ دو, جدیدترین قضات در ساختمان است.”

قاضی جان رابرتز در روز قبل از آن با صدور بیانیه ای rebuking شومر.

“قضات می دانم که انتقاد با خاک می آید اما اظهارات تهدید از این نوع از بالاترین سطوح دولت نه تنها نامناسب آنها خطرناک است,” او گفت:. “تمام اعضای دادگاه ادامه خواهد داد به انجام کار خود را بدون ترس و یا حمایت از هر سه ماهه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر