طرح دعوی در دادگاه واصل در دلاور لینک جنوب فلوریدا تاجر Uriel Laber که کمک $2,500 به 2018 انتخابات از Rep. دبی Mucarsel-پاول D-Fla., به یک میلیاردر اوکراینی, The Daily Beast گزارش شده است.

طرح دعوی در دادگاه واصل از یک بانک در حال حاضر تحت کنترل دولت اوکراین ادعا می کند که Laber نقش مهمی در اتهام طرح توسط oligarch Ihor Kolomoisky به سرقت میلیاردها دلار از PrivatBank که Kolomoisky قبلا متعلق به, به گزارش دیلی. این سایت اشاره کرد Laber را به شدت رد کرده و این اتهامات و Kolomoisky نشده است متهم به جرم و جنایت در ایالات متحده و یا اوکراین است.

Laber کمک در مجموع 2500 دلار در سال 2017 و 2018 به Mucarsel-پاول انتخاباتی. او با موفقیت بدبختانه فلوریدا صندلی که قبلا برگزار شده توسط خواهان.

او عضو کمیته قضایی مجلس که در استیضاح پرس و جو در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

میامی هرالد گزارش شده در طول سال 2018 کمپین که Mucarsel-پاول شوهر رابرت کار کرده بود به عنوان مشاور عمومی برای شرکت های متعلق به حداقل در بخشی Kolomoisky.

“میامی هرالد چندی پیش افشا و خنثی دور از ذهن نظریه های مربوط به Rep. دبی Mucarsel-پاول گفت:” او سخنگو. “علاوه بر این یکی از اولین چیزهایی که در کنگره دبی Mucarsel-پاول را در کنگره مبارزه برای یک لایحه برای محافظت از دولت ما از نفوذ خارجی است.”

و یک سخنگوی Laber گفت: “اتهامات موجود در مارس 21 دلاور خزانه دادگاه طرح دعوی در دادگاه ها نه تنها 100 درصد غلط و توهین آمیز اما آنها عجیب و غریب است.”

این سخنگو افزود که این کنگره را کار کرده بود برای یک شرکت متعلق به بخش Laber اما در سمت چپ در سال 2017. Kolomoisky شرکت است که سهامداران این شرکت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im