قانونگذاران می خواهند محدودیت در شهرها قدرت به شکل توسعه به کاهش هزینه های مسکن

یک گروه دو حزبی از قانونگذاران ایالت مینه سوتا سرزنش محلی منطقه بندی شیوه برای خفقان ساخت و ساز مسکن مقرون به صرفه و پیشنهاد reining در چگونه شهرستانها تنظیم توسعه است.

یک لایحه نوار شهرستانها از دیکته چه مواد homebuilders باید استفاده کنید و یا مشخص است که خانه های جدید پارکینگ بزرگ — عناصر سازندگان می گویند درایو قیمت مسکن. دیگر اجازه می دهد دوبلکس در هر بخشی از مینه سوتا طبقه بندی برای خانه های تک خانواده و اطمینان از شهرستانها در حال ساخت اتاق برای تراکم بالاتر مسکن.

این قانون همچنین طول می کشد هدف در به طور فزاینده ای رایج از تصویب تحولات تحت “برنامه ریزی شده واحد تحولات” در اصل یک مذاکره بین شهرستانها و توسعه دهندگان در خارج از عادی منطقه بندی کد. صورتحساب را محدود شهرستانها از با استفاده از این فرایند به تقاضا هزینه های اضافی و یا تغییرات طراحی.

این طرح به احتمال زیاد برای دیدار با مخالفت شدید میان رهبران محلی که می گویند آنها باید کنترل خود را چگونه جوامع رشد می کنند.

این موضوع ساخته شده است که بعید است برای bedfellows: مولفان در یک لایحه بلومینگتون DFLer تشکر. استیو الکینز (آرکانزاس) و جنوبی مینه سوتا جمهوری خواه ایالت غنی Draheim.

“تمام هدف در اینجا این است که برای دریافت بیشتر مقرون به صرفه مسکن در جوامع محلی. و ما طبقه بندی که از” Draheim گفت: در جلسه کمیته هفته گذشته است. “بسیاری از شهرستانها لازم نیست که منطقه بندی برای چگالی بالا مقرون به صرفه مسکن. و این چیزی است که ما در حال تلاش برای دریافت در اینجا.”

اصلاحات هستند با حمایت محلی homebuilders.

“تجمع همه این مقررات اضافی طی 10 یا 20 سال واقعا ساخته شده آن را غیر ممکن است برای ما برای ساخت خانه های مقرون به صرفه در این بازار” جان Rask, معاون رئیس جمهور برای زمین در M/I خانه های عمده homebuilder گفت: سناتورهای.

Rask گفت: بسیاری از جوامع نیاز به مقدار زیادی گسترده تر از 75 پا در مقابل 65 فوت تعداد زیادی از آنها به طور معمول ساخت. دیگر شهرهای بزرگ حداقل گاراژ اندازه که می تواند تغییر کل طراحی یک خانه.

“این غیر معمول نیست که برای اضافه کردن $30,000 هزینه یک خانه فقط با چیزی به عنوان ساده به عنوان گفت: “خوب ما می خواهیم خود را از گاراژ به دو پا گسترده تر’ ” Rask گفت.

Rask گفت: آنها اغلب مجبور به استفاده از یک برنامه ریزی واحد توسعه به اطراف محدودیت اما در شهرستانها پس از آن ممکن است بخواهید برای چیزهای دیگر مانند گران تر جانبداری.

“اولین بار خریدار خانه آنها … تلاش برای دریافت در در یک نقطه قیمت پایین تر,” Rask گفت. “پول خرج کردن در مواد است که در بالا و فراتر کد ساختمان است که قطعا یک بار به آنها.”

دیو Unmacht مدیر اجرایی لیگ مینه سوتا شهرستانها گفت: برنامه ریزی استفاده از زمین است که یکی از بزرگترین مسئولیت های که در شهرستانها و شهرهای آن را بسیار جدی. او پیشنهاد کرد درخواست شهرداران چرا سیاست های خاصی اجرا شد.

“وجود دارد به طور واضح و بدیهی است که یک جامعه نیاز و علاقه جامعه و مقامات منتخب ما به دنبال … مشاوره از شهروندان و افرادی که در حال انجام است که کار” Unmacht گفت.

Unmacht بود که حضور در لیگ ملی از شهرستانها جلسه دوشنبه در واشنگتن گفت: تلاش های مشابه به مقابله ى قدرت در حال ظهور در کشورهای در سراسر کشور است.

“اگر ما نیاز به یک جامع گفتگو در مورد چگونه ما انجام این کار اجازه دهید که اما در یک تولیدی راه سالم را تشویق می کند که انعطاف پذیری بیشتر و خلاقیت بیشتر ، در نظر گرفتن محلی کنترل شهر ما شوراهای” Unmacht گفت.

وی افزود: مسکن مقرون به صرفه است پیچیده گفتگو با بسیاری از متغیرهای.

“ما باور نمی کنیم که تغییرات به منطقه بندی و استفاده از زمین کنترل در این سطح و با این ویژگی می خواهید برای حل این مشکل” Unmacht گفت: از صورتحساب. “وجود دارد خیلی بیشتر به آن است.”

الکینز (آرکانزاس) شهر گفت: که بسیار متکی به مالیات اموال باید انگیزه ای برای منطقه زمین برای توسعه است که به تولید بیشتر در مالیات از آنها تقاضا در خدمات عمومی — مانند خانه های لوکس.

حداقل اندازه زیادی هستند و عمده مقصر, او گفت:. بلومینگتون که او نشان دهنده نیاز به یک چهارم هکتار زیادی برای بسیاری از خانه های تک خانواده. شهرهای دیگر نیاز به نیم هکتار 1 هکتار و یا در لبه مترو — 2.5 هکتار است.

“نیاز به زمین بیشتر از نیاز شما تقریبا به طور مستقیم نیاز است که تنها خانه های گران قیمت ساخته می شود در جامعه خود را” الکینز (آرکانزاس) گفت. “و برخی از شهرستانها در حال انجام است.”

الکینز (آرکانزاس) سابق شورای شهر و عضو گفت: برخی از شهرستانها تعیین چگالی بالا در زمینه طرح های جامع اما نمی تغییر منطقه بندی برای مطابقت با آن است.

بنابراین زمانی که یک توسعه دهنده به دنبال یک rezoning همسایه ها گاهی اوقات سازماندهی در مخالفت و متقاعد کردن شهر برای درخواست تغییر به طرح جامع برای کاهش تراکم او گفت:.

“شما را تا پایان با چند مسکن از توسعه دهندگان که در حال خنثی بارها و بارها از توسعه اضافی مسکن در چند مکان که در آن آن را به وضوح مجاز استفاده در گوشیهای طرح” الکینز (آرکانزاس) گفت.

این لایحه به دنبال اطمینان از شهرستانها خود را از ى کدهای سازگار با برنامه های بلند مدت.

“این [مسکن] عرضه بیش از هر چیز دیگری است که کمک خواهد کرد که کاهش قیمت و اجاره” الکینز (آرکانزاس) گفت.

“ما باید برای ساخت راه ما را از این مشکل و ما نمی تواند انجام دهد که اگر در هر خانه که می شود ساخته شده نیاز به یک نیم هکتار و یا یک هکتار یا 2.5 هکتار است.”

 

توییتر: @StribRoper

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im